Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Коваленко Марія 

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram.

Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася спеціальна опція. У цьому посібнику ми покажемо вам усі можливі способи зробити це та як отримати функцію для свого облікового запису.

Як виділити коментарі публікації в Instagram Story

У додатку для смартфона доступна можливість виділяти відповіді на публікації в історіях Instagram. Ось як ви можете це зробити:

Крок 1.  Відкрийте програму Instagram, а потім публікацію, з якої ви хочете поділитися коментарями до історії Instagram.

Крок 2. Натисніть і утримуйте коментар, яким хочете поділитися.

Крок 3: Тепер торкніться значка «Історія» (кнопка «Плюс» усередині кола).

Крок 4. Внесіть необхідні зміни та торкніться «Ваша історія» внизу.

Виберіть коментар, а потім натисніть кнопку історії

Поділіться коментарями в Instagram Story як знімками екрана

Якщо у вашому обліковому записі все ще немає можливості ділитися відповідями в історіях Instagram, у нас все ще є обхідний шлях. Зробіть знімок екрана та опублікуйте його у своїй історії в Instagram. Обріжте  зображення  , щоб воно виглядало як функція за замовчуванням. Ось як робити знімки екрана:

На iPhone

  • Для iPhone з FaceID : одночасно натисніть і утримуйте бічну кнопку + кнопку збільшення гучності, доки не почуєте звук затвора або на екрані не з’явиться мініатюра знімка екрана.
зробити скріншот на iPhone за допомогою faceID
  • Для iPhone з TouchID (кнопка «Додому») : одночасно натисніть бічну кнопку та кнопку «Додому», доки не почуєте звук затвора або на екрані не з’явиться мініатюра знімка екрана.
виділити коментар до публікації в Instagram Story

На Android

Зазвичай ви можете одночасно натиснути й утримувати кнопку живлення + кнопку зменшення гучності, доки не відобразиться попередній перегляд знімка екрана на Android. Однак, залежно від вашого смартфона Android, ви також можете робити знімки екрана, проводячи по екрану зверху вниз трьома пальцями. Хоча ця функція ввімкнена за умовчанням для більшості, ви завжди можете ввімкнути її в налаштуваннях.

Що робити, якщо ви не можете додати коментар до історії

Хоча ми згадували обхідний шлях, відсутність таких функцій, як можливість виділяти коментарі публікації в історії Instagram, може вас заважати. У нас є деякі виправлення.

1. Оновіть Instagram до останньої версії

Як ви можете припустити, можливість виділяти відповіді на публікації в історіях Instagram є відносно новою функцією. Тому вам потрібно оновити програму до останньої версії. Перевірте та оновіть свою програму Instagram за відповідним посиланням нижче:

Для користувачів Android ви також можете спробувати  приєднатися до бета-версії Instagram, щоб випробувати деякі інші майбутні функції до стабільної програми Instagram. Зауважте, що у бета-версії ви можете зіткнутися з деякими помилками.

2. Перевірте підключення до Інтернету

Незважаючи на те, що ви можете ділитися коментарями в історіях Instagram, вам все одно може знадобитися допомога через нестабільне підключення до Інтернету. Перевірити стабільність підключення до Інтернету можна за посиланням нижче.

Якщо виникла проблема з підключенням до Інтернету, перезапустіть маршрутизатор і режим або зв’яжіться з провайдером і попросіть кращий план.

3. Перевірте, чи не працює Instagram

Можливо, ви не зможете скористатися функцією «Поділитися відповідями в історіях Instagram» через помилки сервера в Instagram. Перевірити, чи не працює Instagram, можна за посиланням нижче:

4. Перевірте, чи функція доступна для альтернативного облікового запису

Instagram зазвичай додає нові функції в облікові записи пакетами, тому, можливо, ви не можете виділяти коментарі публікацій в Instagram Story. Якщо у вас є альтернативний обліковий запис, перейдіть на нього та перевірте. Цікаво, що цей обліковий запис міг отримати функцію раніше вашого основного. Ось як ви можете змінити обліковий запис:

Крок 1. Відкрийте Instagram, натисніть і утримуйте зображення свого профілю.

Крок 2: тут виберіть альтернативний ідентифікатор, на який потрібно перейти.

Виберіть значок зображення профілю в нижньому правому куті

Після зміни облікового запису виконайте наведені вище дії, щоб виділити відповіді на публікації у своїй історії Instagram.

FAQ

1. Чи можете ви залишати коментарі до історій в Instagram?

Так. Ви можете відповідати на історії Instagram, але вони не будуть видимі для отримувача.

2. Як додати рухомий текст до історій Instagram?

На момент написання цього посібника ви не можете додавати власні рухливі тексти до Instagram Stories. Однак ви все одно можете використовувати наклейки та GIF-файли, щоб додавати рухомі тексти до своїх історій.

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment