Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати музику до відео в Інстаграмі з телефону безкоштовно

Коваленко Марія 


Як в інстаграмі накласти музику на відео – питання, актуальне для власників смартфонів, що активно знімають відео для постів та сторіс. Подібний контент стає затребуваним. У статті сказано, як накладати музику на відео, як робити сторіс уже з піснею. Можна дізнатися, які операції дозволяється виконувати і що можна отримати при правильному дотриманні інструкцій.

Як накладати музику на відео в інстаграмі?

В інсти дозволяється публікувати невеликі відео. Вони бувають розмовні чи без слів. У другому випадку виникає бажання зробити слайд музичним.

Потрібно використовувати допомогу представлених інструкцій. Схема впливу залежить від гаджета, від поставленої мети. Загальним чинником є ​​необхідність використання ПЗ.

З Андроїда безкоштовно

За наявності цього пристрою користувач повинен виконати такі дії:

 1. Перехід у Play Market.
 2. На порталі потрібно знайти програму VivaVideo та встановити.
 3. Запускається програмне забезпечення та натискається Редагувати.
 4. З галереї потрібно вибрати потрібний ролик.
 5. Внизу слід натиснути на вкладку Музыка.
 6. Програма запропонує вибрати їх сховища трек.
 7. Здійснюється налаштування популярної мелодії, яку потрібно прикріпити.

Після завершення операції натискається кнопка Надіслати, яка автоматично збереже ролик у програмі.

З Айфон безкоштовно

На яблучних пристроях людина має виконати аналогічні маніпуляції. Також доведеться завантажувати програму VivaVideo із App Store. Для вирішення, як додати музику до відео в інстаграмі, виробляються такі маніпуляції:

 1. Програма встановлюється на смартфоні.
 2. У відкритому інтерфейсі слід вибрати опцію редагування, а потім натиснути Змінити.
 3. Вибирається ролик для сторіс з галереї або можна почати знімати новий на самсунгу.
 4. У нижній частині слід тапнути за написом Підтвердити та натиснути Готово.
 5. Програма запропонує накласти мелодію, попередньо обрану в пам’яті девайсу.

Готовий контент, який вдалося створити, потрібно зберегти і відправляти в інші соціальні мережі, крім інстаграма.

Як додати пісню до інстаграму в історію?

Щоб простіше було зрозуміти, яким способом здійснюється цей процес, потрібно розглянути схему на прикладі Pic Music. Людині потрібно виконати такі покрокові операції:

 1. Встановлюється редактор Google Play або App Store.
 2. Запускається програма. Для чого натискається піктограма програми.
 3. Додається фото чи відео.
 4. Натискається кнопка у вигляді трьох смужок, що відкриває віконце.
 5. Тут потрібно натиснути Додати або покласти музику.
 6. У формі від iTunes людина має вибрати мелодію.
 7. Музика обрізається до потрібного розміру.
Почему мне не показывается музыка в Instagram?

Перед публікацією слід перевірити. Якщо гаразд, контент викладається у профілі.

Як викласти відео з музикою в інстаграмі без порушення авторських прав?

Поняття «авторське законне право» відоме багатьом, і соціальні мережі цьому приділяють пильну увагу. Якщо в контенті несхвалена мелодія, відео заблокують. Пропуск контенту лише, якщо захищені права.

Вирішуючи питання, як накласти музику на відео в інстаграмі з айфону безкоштовно, слід використовувати утиліти. Вище було описано правила та особливості використання Vigo Video. Як додаток можна розглянути Pic Music.

Це функціональний безкоштовний інструмент, який дозволяє підставити музику або голосові повідомлення до зображень. Не доведеться вирішувати проблеми, якщо видалили контент та заблокували. Серед інших корисних функцій слід зазначити:

 • Редагування мелодій та картинок;
 • Зміна шрифтів, заливання;
 • Створення колажів із фото.

Варто бути готовим до того, що контент, створений у цьому додатку має водяні знаки. Але це чинник згладжується підтримкою сімейного доступу. Додатком можуть користуватися до 6 членів сім’ї, слухати пісні у навушниках.

Як знімати в інстаграм відео з музикою?

Використовуючи смартфони, можна не лише накладати пісні на готові ролики, а й проводити зйомку вже із запущеною мелодією. Головним правилом вважається той факт, що подібне відео можна знімати лише на Аднроїд. Під Айфони ця опція не передбачена.

Маючи в розпорядженні Андроїд, користувач повинен зробити такі дії:

 1. Програвач запускається на телефоні.
 2. Включається трек, який планується накласти на фотографії чи ролик для сторіс.
 3. Відразу запускається запис історії.
 4. Кнопку запису потрібно тримати стільки, скільки вимагає формат сторіс.

Після проведення цієї операції контент можна публікувати без порушень, він йтиме вже з музикою. Нічого додатково накладати не потрібно.

Програма для створення відео з музикою в інстаграм

Існує безліч спеціальних програм, призначених для накладання музики. Дані програмного забезпечення можна завантажувати з Google Play або App Store. Серед найпопулярніших утиліт, що дозволяють вирішити, як накласти музику на відео в інстаграмі з андроїда безкоштовно, можна відзначити:

 • Repla;
 • KineMaster;
 • ACtionMovie;
 • Background Music For Video;
 • Insta Video Mixer;
 • VideoShow.

Програми здійснюють роботу за однаковою схемою. Є вбудований відеоредактор, що дозволяє вбудовувати в знятий матеріал короткий відрізок з mp3 файлу і потім проводити накладання, не порушуючи права.

Мелодію дозволяється вантажити із галереї, тобто весь процес здійснюється в телефоні. Користувач повинен підготувати файл з відео та фотками, завантажити його у віконце облікового запису. Здійснюється редагування та зберігається контент. Музику, яку можна використовувати, потрібно монтувати під розміри, сумна або весела мелодія не повинна перевищувати однієї хвилини, інакше не можна буде виставити.

Підбиваючи підсумки

Вивчивши інформацію, можна зрозуміти, як додавати відео на ролики, як записувати відео вже з музикою, які програми можна використовувати на айфоні або андроїді. Здійснювати подібну операцію можна на телефонах та на ПК. Головне вибирати відповідний варіант і робити все за поданими до уваги інструкціями.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment