Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як написати повідомлення в Інстаграмі на комп’ютері

Коваленко Марія 

Користувачі популярної мережі Instagram часто стикаються з проблемою, як написати повідомлення в Інстаграмі на комп’ютері. Для деяких стало здивуванням, що ця функція не доступна у веб-версії. Чи реально це зробити з комп’ютера?

Спочатку Інстаграм було призначено для смартфонів. Але у світі сучасних технологій немає нічого неможливого. Існує кілька варіантів, щоб написати повідомлення в директ Інстаграм на ПК.

Варіант написання залежить від того, що ви плануєте зробити. Це лист в особистий чат або коментар із запису іншого користувача.

Як додати коментар до Instagram з комп’ютера

Для того, щоб написати коментар до запису з комп’ютера, краще використовувати неповну версію Instagram. Вона все ще існує та доступна для різних браузерів. Складнощів із додаванням не виникне.

Щоб досягти поставленого завдання, потрібно зробити кілька нескладних кроків:

 • Відкрийте браузер, яким ви користуєтеся, та знайдіть сайт Instagram. Якщо ви ще не заходили на сайт, доведеться спочатку пройти авторизацію, ввівши логін і пароль для особистого запису.
 • Знайдіть пост, до якого хочете додати свій коментар і клацніть по ньому. На екрані побачите знімок чи відео, а праворуч буде стрічка з іншими коментарями користувачів.
деньовіт-новий-коментарій
 • Внизу стрічкою є поле, «Додати коментар». Натисніть на цю область та напишіть необхідний текст.
 • Після цього тиснемо Enter і готове.

Листування можна вести в коментарях, поділяючись інформацією. Це один із способів написати повідомлення в Інстаграм через стаціонарний комп’ютер.

Як написати в Instagram в Direct на комп’ютері

Складніше справи з відправкою повідомлень, якщо ви хочете зробити це безпосередньо через Direct. Офіційна версія Інстаграм не передбачає для комп’ютерів розмови в особистому чаті. Тому перед тим, як написати комусь у директ, у браузері знадобиться встановити спеціальне доповнення. Без плагіна нічого не вийде.

Існує щонайменше два способи обійти Instagram і відправити повідомлення в директ. Перший варіант підходить для користувачів Windows 10. Для цього підійде офіційний додаток Instagram. Дотримуйтесь наступних кроків:

 • Відкрийте сайт інстаграм через будь-який браузер, яким ви користуєтеся.
 • На екрані з’явиться головна сторінка з повідомленнями новин. Знайдіть значок з літачком, що позначає Direct, у верхньому правому кутку. Клацніть на нього, щоб перейти в особисте листування.
znachok-samoletik
 • Якщо у вас є чат з тим, кому ви хочете написати, просто відкрийте цей діалог.

 

vybor-besedy
 • Щоб створити нову розмову, натисніть кнопку «нове повідомлення»
 • Виберіть у списку друзів потрібну людину або введіть у графу пошуку нік або ім’я
нове-субшення
 • Напишіть текст і надішліть за допомогою кнопки «надіслати»

Другий варіант, якщо ваша система Windows молодша, ніж 8. Для цього завантажує емулятор для Android. Найкраще підійде безкоштовний емулятор для смартфонів BlueStacks. З його допомогою пишемо текст прямо в директ через комп’ютер.

 • Знайдіть емулятор BlueStacks і завантажте на комп’ютер
 • Встановіть програму на ПК
 • Коли програма встановлення завершиться, вам необхідно буде вибрати мову та ввести адресу своєї електронної пошти
 • Далі встановлюємо програму Instagram через емулятор
 • Додатку відкриваємо доступ до файлів

 

BlueStacks

На екрані комп’ютера відображатиметься Інстаграм у мобільній версії. Усі функції, доступні на телефоні, можна використовувати на комп’ютері.

 

Інші способи

Існує ще один варіант, який допоможе написати повідомлення в інстаграмі на ПК. Але це є не зовсім зручним, тому що він тимчасовий. Використовуйте сервіси для просування облікових записів Instagram. Вони надають тимчасовий доступ до особистих повідомлень користувача.

Дані інструменти мають ряд недоліків, на які важливо звернути увагу перед тим, як писати повідомлення в Інстаграм на ПК.

 • Ваші особисті дані можуть потрапити до рук шахраїв, оскільки програма вимагає доступу до логіну та паролю сторінки
 • Програми для розкручування платні, тому на безкоштовне користування у вас буде кілька днів
 • Писати текст у новому діалозі не можна; використовувати можна лише існуючі розмови

Порада: після використання сервісу потрібно вийти і змінити пароль входу в обліковий запис.

Надіслати повідомлення в особи можна через неофіційні програми Інстаграм. Не всі погодяться ризикнути використовувати послуги сторонніх розробників. Більше того, більшість із них є платними. Серед найпопулярніших програм виділимо:

 • RuInsta (безкоштовно)
 • InstaPic (платно)
 • Wingram (платно)

Важливо: серед неофіційних програм Instagram багато шахрайських сервісів; Вибирайте обережно, перш ніж почати використовувати подібну програму.

Висновок

На сьогоднішній день Інстаграм став одним із найуспішніших майданчиків для продажу та просування послуг в інтернеті. Вести бізнес або ділові розмови з телефону іноді не зручно, особливо коли потрібно швидко друкувати. У цьому може допомогти комп’ютер.

На жаль, повноцінної веб-версії Instagram, з можливістю листування, на даний момент немає. Але є інші доступні способи, як на комп’ютері в Інстаграмі написати повідомлення.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment