Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як настроїти двофакторну автентифікацію у Facebook

Коваленко Марія 

Facebook зберігає досить багато вашої особистої інформації та важливо, щоб вона не втекла кудись за межі вашого облікового запису. Не допускайте попадання всіх цих даних в чужі руки – захистіть свій обліковий запис Facebook за допомогою двофакторної автентифікації і ніколи не турбуйтеся про те, що хтось зламає ваш обліковий запис.

Як увімкнути двофакторну авторизацію на комп’ютері

Легко увімкнути двофакторну автентифікацію, використовуючи вибраний веб-браузер. Просто увійдіть у Facebook і дотримуйтесь інструкцій нижче. Ви можете використовувати безпеку на основі SMS або генератор унікального коду на основі програм, наприклад Google Authenticator або Authy. Ми рекомендуємо останнє, оскільки SMS набагато простіше перехопити, ніж генератори коду на основі додатків, але ви можете навіть включити обидва способи, якщо хочете.

Натисніть  стрілку списку , що розкривається, у правому верхньому кутку будь-якої сторінки Facebook, а потім натисніть «Налаштування».

Зліва клацніть «Безпека та вхід».

У нижній частині списку в розділі «Двофакторна автентифікація» натисніть «Редагувати»  поруч із «Використовувати двофакторну автентифікацію».

Використовувати двофакторну автентифікацію

Звідси ви можете вибрати програму для автентифікації або SMS для отримання кодів. Не хвилюйтеся – ви можете змінити метод, якщо передумаєте. Якщо ви віддаєте перевагу SMS, натисніть «Використовувати текстові повідомлення (SMS)» .

Виберіть номер телефону

Виберіть номер телефону (або введіть його, якщо він ще не відображається), а потім  введіть код перевірки,  надісланий на ваш телефон.

Введіть код

Якщо ви не бажаєте використовувати номер телефону з метою безпеки, натисніть «Використовувати програму автентифікації» .

Відсканувати відображуваний  QR-код

Використовуйте вашу програму для автентифікації, щоб  відсканувати відображуваний  QR-код  , а потім введіть код, який генерує вашу програму для підтвердження.

Після включення вам потрібно буде вводити згенерований код щоразу, коли ви входите до Facebook з нового пристрою. Це відмінний спосіб запобігти несанкціонованому доступу до вашого облікового запису, оскільки це означає, що навіть вашого пароля недостатньо для входу.

Як увімкнути двофакторну авторизацію з телефону

На вашому телефоні цей процес такий самий простий, як і в браузері, хоча в залежності від вибраної вами програми-аутентифікатора ви можете або не зможете відсканувати QR-код на тому ж пристрої. Не хвилюйтеся, є простий обхідний шлях.

  1. Відкрийте програму Facebook і відкрийте вкладку меню (найправіший параметр на панелі навігації).
  2. Натисніть «Установки та конфіденційність».
  3. Потім натисніть «Параметри».
    Як настроїти двофакторну автентифікацію у Facebook
  4. У розділі «Безпека» натисніть «Безпека та вхід».
  5. У розділі «Двофакторна аутентифікація» натисніть «Використовувати двофакторну аутентифікацію».
  6. Виберіть програму автентифікації або текстове повідомлення (SMS).
  7. Якщо ви оберете перший варіант, вам буде запропоновано відсканувати QR-код. Якщо ваша програма автентифікації не може сканувати код в окремій програмі, ви можете натиснути на код внизу, щоб скопіювати його в буфер обміну, а потім вставити його в програму автентифікації для ручного налаштування.
  8. Введіть код підтвердження, вказаний у SMS або програмі для автентифікації.

Після виконання цих кроків ви повинні побачити екран підтвердження, що підтверджує, що тепер для вашого облікового запису Facebook включена двофакторна автентифікація.

Залишились питання? Запитуйте у коментарях.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment