Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити чат в інстаграмі?

Коваленко Марія 

Створення чату в Інстаграмі – це простий та швидкий спосіб спілкування з друзями та родичами. За допомогою цієї функції ви можете легко обмінюватися повідомленнями та медіафайлами, ділитися фотографіями та відео і зберігати всі свої розмови в одному місці. Як створити чат в Інстаграмі?

Покрокова інструкція як створити чат

Крок 1: Відкрийте Інстаграм та перейдіть до вкладки “Повідомлення”

Для того, щоб створити новий чат в Інстаграмі, спочатку потрібно відкрити додаток та перейти до вкладки “Повідомлення”. Ви можете знайти її внизу екрана, поряд з вкладками “Дім” та “Пошук”.

Крок 2: Натисніть кнопку “+” у верхньому правому куті

Після того, як ви перейдете до вкладки “Повідомлення”, натисніть кнопку “+” у верхньому правому куті екрана. Ця кнопка дозволяє створити новий чат.

Крок 3: Виберіть користувачів, з якими ви хочете створити чат

Після натискання на кнопку “+”, ви побачите екран, на якому можна вибрати користувачів, з якими ви хочете створити чат. Ви можете шукати користувачів за іменем або нікнеймом, або скористатися списком рекомендованих користувачів.

Крок 4: Натисніть “Створити” та почніть спілкуватися

Після того, як ви виберете користувачів, з якими хочете створити чат, натисніть “Створити”. Після цього ви будете перенаправлені до чату, де ви зможете почати спілкування.

Ви також можете додавати до чату нових користувачів, натиснувши на кнопку “+” у верхньому правому куті екрана чату

Крок 5: Використовуйте додаткові функції

У чаті в Інстаграмі є декілька додаткових функцій, які можуть зробити ваше спілкування більш цікавим та зручним. Наприклад, ви можете надіслати фотографії та відео з вашого каталогу, зробити відеодзвінок або використовувати стікери та емодзі.

Щоб надіслати фото або відео, просто натисніть на кнопку з зображенням фотоапарата у нижній частині екрана. Відкриється ваш каталог фотографій та відео, з якого ви можете вибрати зображення для надсилання.

Щоб зробити відеодзвінок, натисніть на кнопку з зображенням телефону у правій частині екрана чату. Це відкриє вікно відеодзвінка, де ви зможете говорити з іншою людиною.

Також ви можете використовувати стікери та емодзі, щоб виразити свої почуття. Щоб знайти стікери або емодзі, натисніть на відповідні кнопки у нижній частині екрана чату.

Висновок

Створення чату в Інстаграмі – це простий та зручний спосіб спілкування з друзями та родичами. За допомогою цієї функції ви можете надсилати повідомлення та медіафайли, ділитися фотографіями та відео і зберігати всі свої розмови в одному місці. За допомогою додаткових функцій, таких як надсилання фото та відео, відеодзвінки та використання стікерів та емодзі, ви можете зробити своє спілкування в Інстаграмі більш цікавим та зручним.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment