SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як видалити обліковий запис у Telegram — інструкція

Коваленко Марія 

Telegram пропонує як безліч каналів на різну тематику, так і групові чати і приватні листування. Але якщо ви вже на тому етапі, коли хочете видалити обліковий запис у цьому месенджері – вам допоможе наша інструкція. 

Що потрібно зробити перед видаленням Телеграм-акаунта?

Після видалення облікового запису в Телеграмі користувач втрачає всі свої листування, чати, канали та медіафайли. Втім, зображення, аудіо та інші файли можуть зберегтися, якщо до видалення ви включили опцію автозавантаження на ваш смартфон, планшет чи комп’ютер. 

Також весь контент (фото, аудіо, документи та відео, а також контакти, дані з чатів та каналів) можна завантажити за один раз за допомогою експорту даних. Це можливо лише через десктопну версію месенджера. 

Ось як це можна зробити: 

  1. Щоб зберегти потрібну інформацію на свій комп’ютер, потрібно зайти в меню, вибрати пункт “Параметри”, а потім – “Експорт даних з Telegram”. Далі потрібно вибрати тип даних, який ви бажаєте зберегти в себе.    
  2. Визначте формат, у якому зберігатиме інформацію. Це може бути JSON (для інших програм) або HTML (для перегляду). 
  3. Також є можливість експортувати інформацію із конкретних чатів. Для цього необхідно зайти в меню потрібного чату і натиснути кнопку «Експорт історії чату».  

Інструкція з видалення облікового запису в Telegram

Існує два способи видалити обліковий запис Телеграм. 

Перший – можна просто почекати певний час. Справа в тому, що Telegram сам видалить обліковий запис, якщо користувач туди давно не заходить. У стандартних налаштуваннях цей період – шість місяців, проте його можна змінити. 

Зайдіть в налаштування, а там виберіть вкладку «Приватність та безпека». Потім потрібно клацнути на «Видалити мій обліковий запис» і вибрати потрібний період часу, після якого Телеграм видалити обліковий запис. Наприклад, поставте місяць і через цей час месенджер сам видалить акаунт, якщо ви не заходитимете в нього. 

А ось як видалити телеграм обліковий запис прямо зараз, якщо не хочете чекати місяць : 

Зайдіть на офіційний сервіс Telegram (він тут ) для того, щоб видалити профіль. 

  • Там потрібно авторизуватися — на номер телефону користувача, який прив’язаний до облікового запису, прийде код до програми. 
  • Потім ви побачите список дій, які можна зробити. 
  • Виберіть видалення облікового запису.  
  • Далі потрібно вибрати причину, з якої ви вирішили видалити обліковий запис із Телеграма.
  • Натискаєте кнопку «Видалити мій обліковий запис» і знову підтверджуєте це. 

Наступні кілька днів ви не зможете завести новий обліковий запис у месенджері з цим же номером телефону. 

У Telegram кажуть, що після видалення облікового запису всі дані користувача будуть видалені. Тому якщо ви створите новий профіль з цим же номером телефону, чати і канали вже не будуть доступні. 

Як видалити Telegram-канал

Є два простих способи видалити Telegram-канал: 

  1. Потрібно відкрити канал та натиснути на його назву. Потім у верхньому правому куті натиснути кнопку «Ред». Внизу натисніть кнопку «Видалити канал». Підтвердьте своє рішення. 
  2. Другий варіант працює зі смартфоном. Відкрийте програму, у списку каналів знайдіть потрібний для видалення. Затисніть його, доки не з’явиться меню. У цьому списку потрібно вибрати “Видалити”. Підтвердіть готове. 

Якщо все ж таки не наважуєтеся видалити Telegram-канал остаточно, можна передати права на нього іншому користувачеві.

Також читайте наші інструкції, як видалити профілі з Facebook або Instagram.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment