SMM - Соціальні медіа

Як змінити шрифт в Інстаграмі

Коваленко Марія 

Якщо ви потрапили на цю статтю, то напевно помічали, що в Instagram зустрічаються облікові записи або коментарі, які відрізняються від інших. В особистій інформації змінити шрифт можна в полях ім’я та біо .

До речі, лайфхак підходить не лише для Інстаграм, а й для Вконтакте (інформація сторінки, пости, коментарі). Вище приклад як це виглядає (скриншот вихідного та зміненого шрифту), але можна вибрати інші шрифти. 

Отже, є два способи: змінити шрифт через програму на смартфоні або через веб-версію Instagram. Опишу обидва, кому який зручніший.

1) За допомогою смартфона на платформі iOS або Android:

Необхідно встановити програму. Їх дещо і я вибирав те, що не просить грошей за шрифти. Вибрав  Fonts & Text Emoji for Instagram  у AppStore. На платформі Android, на жаль, пошукати не можу, просто наберіть у пошуку “fonts instagram”.

Все просто: вибираємо шрифт, пишемо текст, копіюємо, заходимо в інстаграм, редагуємо свій профіль та вставляємо у потрібне поле.

2) Через веб-версію Інстаграм:

– заходимо на web-версію Instagram і авторизуємося, ввівши логін/пароль (якщо не запровадили раніше).

– натискаємо на іконку профілю (у правому верхньому кутку) і натискаємо на «редагувати профіль».

– заходимо сюди , пишемо текст, вибираємо шрифт, копіюємо і вставляємо у профілі інстаграм (кирилицю не підтримує).

Пишіть у коментарях свої запитання.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment