SEO Блог SMM - Соціальні медіа

Як знайти пісню, не знаючи її назви

Коваленко Марія 

Знайома ситуація: в голові крутиться та сама композиція, але згадати назву, хоч убий, не виходить? Ми допоможемо визначити трек, якщо ви пам’ятаєте хоча б пару слів, почули знайому мелодію по радіо або в змозі заспівати мотив.

Якщо ви пам’ятаєте текст

Найпростіша ситуація. Якщо ви пам’ятаєте слова пісні (хоча б парочку), можна знайти її назву через будь-яку пошукову систему.

 • Введіть у рядок пошуку фразу, що запам’яталася.
 • Не допомогло? Введіть той самий рядок із додатковим запитом “Текст пісні” або “слова пісні”.
 • Якщо композиція іноземною мовою, складається запит із словом lyrics.
1
 • Мова композиції вам не знайома? Спробуйте пошукати транслітерацію: запишіть слова так, як почули. Можливо, вам пощастить.

Якщо ви пам’ятаєте, де почули пісню

Ви перемикаєте радіостанції одну за одною і раптово чуєте останні ноти тієї самої улюбленої та бажаної пісні. А діджей тим часом включає наступну композицію, безжально забувши озвучити назву попередньої. Що робити у цій ситуації?

 • Запам’ятовуємо назву радіостанції та точний час, коли звучала шукана пісня.
 • Якщо станція популярна, вона точно має сайт. А на сайті нерідко дублюють плейлист, який пролунав в ефірі.
 • У плейлисті знайдіть назву пісні, яка грала в ті години та хвилини, які ви запам’ятали. Готово!
 • Якщо сайту немає (але знайти пісню вам потрібно позаріз), дійте рішуче: зателефонуйте до офісу та запитайте безпосередньо. Ми, звичайно, не радимо обривати телефони місцевих радіостанцій, але якщо потреба крайня.

Якщо ви пам’ятаєте мелодію

Коли інші методи не допомагають, але музика в голові не замовкає, настав час братися за важку артилерію — програми для розпізнавання мелодій.

Як знайти пісню за допомогою комп’ютера

 • AudioTag.info . Розпізнає композицію онлайн за завантаженим файлом або URL-адресою. Допоможе, якщо у вас є мікрофон, або треба ідентифікувати безіменний Track01.mp3. Інтерфейс простий та зрозумілий: вивантажуєте музичний файл, вводите капчу, отримуєте результат.
 • Midomi . На головній сторінці сайту натисніть на кнопку Click and Sing or Hum і, власне, напийте або намичите уривок пісні, що запам’ятався. Результати пошуку ви можете відфільтрувати за жанром та мовою виконання. Як показав індивідуальний досвід, сервіс краще працює з іноземними композиціями.
 • Користувачі macOS і Windows можуть підключити до пошуку пісень десктопну версію Shazam . Утиліта працює у фоновому режимі та дозволяє дізнатися назву будь-якої композиції, що звучить поблизу.
 • MooMa.sh — спеціальний онлайн-сервіс для розпізнавання саундтреків із відео на YouTube або Vimeo. 

Як знайти пісню за допомогою телефону

 • Shazam. Встановіть програму на свій смартфон, відкрийте, натисніть кнопку на головному екрані та напийте мотив. З ймовірністю понад 90% шукана композиція буде знайдена.
 • SoundHound. Не відстає за популярністю від попередньої програми, але відрізняється деякими тонкощами. Цей сервіс дозволяє шукати музику за відомими рядками тексту, а у своїй базі даних містить трохи більше маловідомих та андеграундних виконавців.

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment