Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як зробити репост в Інстаграмі? ТОП-20 способів

Коваленко Марія 

Instagram постійно оновлюється, з’являються нові корисні здібності. Нещодавно соціальна мережа поповнилася функцією репоста. Однак скористатися опцією можна далеко не завжди. Пропонуємо розглянути основні способи, як робити репост в інстаграмі за допомогою вбудованого функціоналу, і що робити, якщо вбудована опція недоступна.

Які репости можна зробити в Інстаграм

Репост – дублювання чужої публікації на своїй сторінці, що передбачає збереження її в первозданному вигляді і обов’язкове посилання на джерело.

Дуже довго Instagram був позбавлений цієї функції, але нещодавно розробники все ж таки впровадили цю можливість. Правда, зробити перепост можна лише в тому випадку, якщо публікація є відкритою, а самі репости дозволені власником облікового запису.

На даний момент Instagram підтримує кілька видів репостів:

 • Stories у Stories. Чужу Історію, що сподобалася, можна репостнути собі в Stories.
 • Своя Stories у пост. Дублювання публікації своїх фото чи відео з історій у свою основну стрічку.
 • Пост у Stories. Додавання чужого посту собі в історії.

На жаль, поки що неможливо за допомогою внутрішнього функціоналу зробити репост формату “пост у пост”. Але ці види репостів можна реалізувати знаючи деякі фішки, або встановивши спеціальні програми.

Як зробити репост в Інстаграмі вручну

Простий і зрозумілий інтерфейс Instagram дозволяє легко сфокусуватися на перегляді красивих фотографій, але його функціональні можливості в плані репоста залишають бажати кращого. Якщо в більшості соціальних мереж репости робляться за лічені секунди, лише одним кліком, в Інстаграмі справи дещо інакше. Іноді потрібно заморочитися, щоб зробити саме такий репост, який вам потрібний.

За допомогою вбудованого функціоналу

Як вказувалося вище, вбудованим функціоналом Instagram можна робити три види репостів. Розглянемо докладно кожен із способів.

Репост посту в Сторіс

Щоб зробити репост чужого посту собі в Історії , слід виконати кілька простих кроків:

 1. Відкрийте потрібну публікацію.
 2. Внизу посту натисніть на іконку паперового літачка (або плюсика на смартфонах, що працюють на базі Андроїд).
 3. У меню виберіть «Додати».
 4. Далі ви можете доповнити пост гіфками, стікерами та опублікувати у себе в Сторіс.
репост в інстаграм

Під постом автоматично з’явиться біле клікабельне посилання зі згадкою власника поста.

Репост своєї Історії на пост

Можливий зворотний варіант репоста — з Історії в піст. Щоб зробити такий варіант репоста, слід:

 1. Відкрити потрібний запис в Stories.
 2. Тапнути на іконку з трьома точками, розташовану у правій верхній частині екрана.
 3. У новому вікні вибрати опцію “Поділитися”.
 4. Залишиться лише відредагувати майбутній пост, за бажанням додавши до нього хештеги, стікери, геолокацію та опублікувати запис.

Якщо опція «Поділитися» відсутня, то вам потрібно оновити програму або ж клацнути по лічильнику перегляду і знайти значок поділитися.

Репост чужої Історії на пост

Такий формат репоста можливий лише якщо ви позначені на публікації. Коли вас відзначають на публікації, ви отримаєте про це повідомлення Директ. Зверху повідомлення буде розміщено посилання “Додати до Історії”, перейшовши по якому ви зможете поділитися записом.

Репост за допомогою скріншоту

Як бачите, не завжди вбудованого функціоналу Інстаграм достатньо, щоб зробити потрібний репост. Крім того, скріншот за допомогою вбудованих опцій доступний лише у випадку, коли обліковий запис відкрито. Якщо власник облікового запису обмежив його публічність, ви не зможете зробити репост, навіть якщо є його передплатником.

На такий випадок можна скористатися альтернативним варіантом – скріншотом. Це один із найпростіших способів поділитися чужою фотографією:

 1. Відкрийте потрібний пост у програмі Інстаграм.
 2. Зробіть знімок екрана звичним для себе способом.
 3. Відредагуйте, обрізавши все зайве та завантажте знімок зі свого профілю.
скріншот посту в інстаграм

В даному випадку клікабельне посилання на автора поста автоматично не буде додано, але ви можете вручну відзначити людину, у якої взяли пост.

Репост через вставку коду

Щоб опублікувати чужий запис у себе на сайті або в блозі, можна скористатися функцією репоста через вставку коду:

 1. Відкрийте потрібну посаду.
 2. Викличте додаткові меню, клацнувши по трьох точках у верхньому правому куті посту.
 3. Виберіть “Вставити” – “Копіювати код для вставки”.
 4. Відкрийте редактор запису та вставте скопійований код.
 5. Отриманий код вставте в сторінку сайту або редактор блогу.

Після всіх виконаних дій, ви отримаєте точну копію посту із зазначенням автора.

Програми для репоста в Інстаграмі

Істотно полегшити репост записів в Інстаграмі допомагають спеціальні програми. Утиліт для репоста існує безліч. Є платні та безкоштовні, прості та багатофункціональні. Розглянемо найкращі з них.

Regrann

Програма Regrann розроблена спеціально для швидких репостів з Інстаграма без необхідності надання облікових даних. Для репоста потрібно лише надати посилання на публікацію.

Regrann

За допомогою програми можна зберігати записи для їх подальшого репоста, або передавати їх будь-яким програмам для редагування фото та відео для обробки. Усі файли зберігаються в оригінальній роздільній здатності та без водяних знаків.

 • Платформа: Android .
 • Навіщо: фото, відео.
 • Вартість: безкоштовно, є реклама та підтримуються покупки.

Instasave

Instasave

Це дуже простий додаток, що дозволяє зробити репост фото або відео всього в кілька кліків, вставивши посилання на потрібну публікацію. Перевага програми – наявність російської мови та якісна служба підтримки. Головним же його недоліком є ​​те, що у безкоштовній версії на всі збережені файли накладається водяний знак.

 • Платформа: iOS .
 • Навіщо: фото, відео.
 • Ціна: безкоштовно, але за функцію збереження без водяного знака необхідно заплатити 599 руб.

Репостер для Instagram

Програма дозволяє робити репости будь-яких публікацій і не вимагає надання облікових даних облікового запису соціальної мережі. З його допомогою ви можете створювати пости для Інстаграма, ділитися записами зі своїми друзями, відправляючи їх до будь-якого месенджера, або зберігати файли для їх подальшої обробки автономно.

Reposter for Instagram

Ще одна цікава функція програми – можливість переглядати найкращі репости. Користувачі програми можуть бачити, що постануть інші і знаходити нові цікаві пости для себе. Крім того, за допомогою утиліти ви зможете стежити за появою нових записів у вибраних інстаграмерів та відстежувати популярні теги.

 • Платформа: Android .
 • Навіщо: фото, відео, історії, IGTV.
 • Вартість: безкоштовно, пропонує покупки.

Story Reposter

Story Reposter

Програма дозволяє репостити свої та чужі історії в Інстаграмі, ділитися ними в інших програмах. Репостер включає вбудований редактор, з яким ви можете модифікувати публікації, змінивши їх розмір, додавши фільтри, стрикери, текст.

 • Платформа: iOS .
 • Навіщо: історії.
 • Вартість: безкоштовно, підтримує вбудовані покупки.

Video Downloader

Video Downloader

Цей варіант переважно для тих, хто шукає як в Інстаграмі зробити репост відео. Програма дозволяє завантажувати відео та фото з Інстаграма, а отримані файли ви можете використовувати для створення власних постів. Все, що потрібно для роботи з програмою – вставити посилання та почати завантаження файлу.

 • Платформа: Android , iOS .
 • Навіщо: фото, відео.
 • Вартість: безкоштовно.

Easy Repost

Easy Repost

Це простий спосіб, як зробити репост в інсте. Вбудований функціонал додатку дозволяє не лише репостити, а й шукати гідні репоста публікації. З останнім оновленням у додатку з’явилася можливість додавати в опис репост-поста геолокацію та теги, відзначати людей.

Основна перевага програми – можливість робити репост поста-каруселі.

 • Платформа: iOS .
 • Навіщо: фото, відео, історії.
 • Вартість: безкоштовно, є вбудовані покупки.

Repost for Instagram

Repost for Instagram

Додаток має приємний не перевантажений інтерфейс і ряд корисних додаткових функцій. У базовій версії програми при репості на файли буде додано водяний знак з нікнеймом власника. Якщо ви бажаєте вимкнути цю функцію, потрібно оформити передплату. Це також позбавить вас необхідності переглядати рекламу при роботі з додатком.

 • Платформа: Android .
 • Навіщо: фото, відео, історії.
 • Вартість: безкоштовно, із вбудованими покупками.

Regram

Regram

Додаток підтримує перепис будь-яких записів Інстаграм, але з обов’язковою вказівкою авторського права у вигляді накладання водяного знака. Воно має мінімум функцій. Крім завантаження файлів для репоста, до них можна хіба що додати підпис.

 • Платформа: Android .
 • Навіщо: фото, відео, історії.
 • Вартість: безкоштовно.

Buffer

Buffer — це не просто програма, яка дозволяє розпасти фото або відео. З цим мобільним додатком ви отримуєте повноцінний менеджер для ведення соціальної мережі з можливістю планувати публікації, коментарі, виконувати попередній перегляд сітки, редагувати записи та багато іншого.

Buffer

Є тут і можливість репости в Інстаграмі, а також ділитися записами в інших соціальних медіа.

 • Платформа: iOS , Android .
 • Навіщо: фото, відео, історії.
 • Вартість: безкоштовно.

Repost it!

Це простий інструмент для репостів та планування публікацій. У програмі немає нічого зайвого, завдяки чому ви можете зосередитись на головному — створенні цікавого контенту для своїх передплатників.

Repost it

Утиліта підтримує кілька варіантів репостів:

 • На ім’я користувача. Прямо в програмі ви можете ввести нікнейм користувача, відкрити його останні публікації та вибрати щось цікаве для своєї сторінки.
 • Репост за посиланням. Як і в більшості програм, ви можете скопіювати посилання і завантажити пост по ньому.
 • Перепост своїх постів. Ви можете перепостити контент, який вже є.

Підтримується перепис всіх різновидів контенту Інстаграм. До кожного репосту ви можете додати водяний знак для збереження авторського права користувача.

 • Платформа: iOS , Android .
 • Навіщо: фото, відео, історії.
 • Вартість: безкоштовно.

Репости для Instagram

Репости для Instagram

Програма дозволяє зберегти фото та відео з Інстаграма лише одним натисканням кнопки, а також ділитися будь-якими постами із збереженням 100% їхньої автентичності. Основні переваги програми – простота у використанні та швидкість завантаження. У ньому навіть є вбудований плеєр для того, щоб ви могли одразу переглянути завантажені файли.

 • Платформа: Android .
 • Навіщо: фото, відео, історії.
 • Вартість: безкоштовно.

InsMate Pro

InsMate Pro

За допомогою програми дуже легко завантажувати фото та відео з Інстаграма, які можна надалі використовувати для своїх публікацій. Вам навіть необов’язково перемикатися між програмами. Фонове завантаження почнеться, як тільки ви поділитеся посиланням на потрібний файл із InsMate Pro, а зробити це можна безпосередньо через програму Інстаграм.

Крім медіа контенту, ви також можете експортувати з публікацій заголовки, тексти, теги.

 • Платформа: Android .
 • Навіщо: фото, відео.
 • Вартість: безкоштовно.

Insta Video Photo Repost

Repost For Instagram

Дуже простий у використанні, але в той же час функціональний додаток, який дозволяє:

 • планувати та розміщувати свої пости;
 • репостити в інсте;
 • додавати та видаляти водяний знак;
 • переглядати свою історію репостів.

І все це надається абсолютно безкоштовно.

 • Платформа: iOS .
 • Навіщо: будь-який контент.
 • Вартість: безкоштовно.

ReShare Story

ReShare Story

Програма призначена, щоб робити репост сторіс або просто зберігати їх на згадку. З його допомогою ви можете зберігати Stories всіх форматів у галерею, а потім використовувати їх для подальшої публікації. А за допомогою функції Story Creator ви можете відтворити свої старі публікації та перепостити їх із поточною датою.

 • Платформа: iOS .
 • Для чого: історії та IGTV.
 • Вартість: безкоштовно.

Insaver

Insaver

Встановивши програму Insaver, ви зможете завантажувати файли постів без зайвих маніпуляцій. Достатньо лише скопіювати посилання на пост і відкрити програму. Розпізнавши відповідне посилання у буфері обміну Insaver автоматично починає фонове завантаження.

Особливо додаток буде зручно тим, хто робить репости часто, оскільки він підтримує потокове завантаження.

 • Платформа: Android .
 • Навіщо: зображення, відео, історії.
 • Вартість: безкоштовно.

Поради та нюанси

Багато соціальних мережах репост — вбудована опція, яка виправдовує очікування від продукту. У Instagram така можливість з’явилася лише відносно недавно, і доступна не у всіх публікаціях. Тому, перш ніж зробити репост, особливо використовуючи сторонні способи, які не передбачені розробником, слід виконати ще один додатковий крок — запитати дозвіл на репост у власника.

Будь-яка несанкціонована дія, що порушує інтелектуальну власність інших користувачів, може спричинити за собою бан за порушення правил використання соціальної мережі. Звичайно, в більшості випадків репости залишаються непоміченими адміністрацією, але краще поважати права інших користувачів Instagram.

Щоб запитати дозвіл про репост, ви можете написати пряме повідомлення в Директ , залишити коментар під цікавим постом або написати по одному із зазначених у профілі контактів.

Не забувайте також вказувати оригінального автора, позначаючи його на пості або вказуючи справжнє авторство в описі.

Висновок

Репост – можливість легко поділитися цікавою інформацією. Це корисна функція, якщо хочеться обговорити будь-яку тему, або просто поділитися важливим, кумедним, цікавим, корисним. Але важливо розуміти, що відсутність вказівки авторства перетворює репост на плагіат, що в свою чергу може спричинити блокування облікового запису та інші покарання. Не варто й зловживати репостами, адже передплатники завжди високо цінують ексклюзивний стиль автора та унікальність.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment