SMM - Соціальні медіа

Що не можна гуглити і чому: 27 найпопулярніших запитів

Коваленко Марія 

Пошукові системи неймовірно розумні і за частки секунд видають користувачеві купу інформації за введеним запитом. Однак, коли справа стосується пошуку по картинках, Google може підсунути вам зовсім не те, чого ви очікували.

Сьогодні ми ознайомимося з кількома запитами, які краще не гуглити. Деякі з них виглядають цілком безневинно, інші очевидно покажуть щось страшне, так що ви самі напросилися, якщо вбили їх у пошуковий рядок.

1. Шматок

Безневинне слово, що викликає асоціації з ковдрами, правда? Ніколи не вбивайте цей запит у пошук. Гугл-картинки покажуть вам фотографії хірургічних операцій, де клапоть шкіри та плоті пришивається на інше місце для виправлення косметичного дефекту або після травми.

2. Перламутрові

Такий запит цілком безпечний, якщо вводити його в однині. Ви, напевно, побачите гарний перлівний відлив, блискітки, лак для нігтів та інші симпатичні картинки.
Але шукати «перламутрові» у множині не варто, якщо ви не хочете уткнутися у фотографії чоловічого статевого члена крупним планом.

До того ж там красуватимуться новоутворення — перламутрові папули. Природа їхнього походження досі не відома, але зрозуміло — дивитися на такі речі не варто.

3. Гострокінцеві

Якщо вбити це слово, то можна побачити гострі кондиломи. Багато хто з них розташований на статевих органах і виглядає, м’яко кажучи, неприємно. Чи варто таке гуглити, вирішувати вам.

4. Червоний конструктор (червоне лего)

Невинна фраза, яку можна погуглити, якщо ви хочете купити іграшку дитині. Однак у видачі будуть кадри з шокуючого фільму, який зачіпає сіамських близнюків, операції з пересадки частин тіла та інші речі, які не мають жодного відношення до іграшок. З чого в даному випадку складається конструктор, можете домислити самі.

5. Ферма тіл

Запит здається дивним, але ферми трупів справді існують, і це не лігво серійного маніяка. Такі заклади потрібні для розвитку судово-медичної експертизи.

Трупи людей, які заповідали свої тіла науці, поміщаються у різні умови вологості, температури тощо, а фахівці спостерігають за їх розкладанням та іншими процесами у тканинах. За рахунок таких досліджень криміналісти можуть визначити, наприклад, скільки пролежало у лісі тіло жертви вбивства.
Незважаючи на те, що це абсолютно законно і робиться заради цілей науки, фотографії все одно виглядають моторошно. Докладніше про такі ферми можна почитати у вікіпедії 

6. Укус коричневого павука-самітника

Насамперед таке не рекомендується гуглити арахнофобам. У картинках ви побачите більше самих павуків, ніж їхніх укусів. Однак і фотографії укусу залишають не найприємніше враження.

Уражене місце роздмухується, червоніє, а особливо важких випадках починається некроз тканин. На такі фото краще не дивитися, особливо за їжею.

7. Кластерні

Саме собою слово «кластер» означає скупчення якихось однорідних предметів. Здавалося б, не страшно. Але якщо погуляти такий пошуковий запит, у картинках будуть скупчення отворів як на тілі людини, так і в природі.
Це особливо травмує людей з трипофобією, але навіть якщо у вас немає остраху дірок і отворів, краще не вбивати такий запит у рядок пошуку.

8. Молюск

Коли людина глумить такий запит, вона очікує морських та річкових молюсків у раковинах. Але не тут було. Гугл підсовує фотографії поширеного шкірного захворювання. Виглядає не так страшно, як інші запити з нашого списку, але й приємного мало.

9. Гуро

Це слово означає візуальне зображення екстремального і відвертого насильства — у буквальному значенні кишки на люстрі або гірше. Такі картинки безперечно не можна переглядати особам молодше 18 років.
На просторах інтернету навіть гуляє петиція із проханням заборонити подібне у Росії. Але поки що це ще можна погуглити на свій страх та ризик.

10. Крокодил (крокодил)

У Гуглі за таким запитом ви побачите звичайних плазунів, оскільки пошукова система переведе ваш запит із латиниці до кирилиці. Але в кацапському яндексі вам випадуть дуже огидні фотографії наркоманів, які вживають наркотик із аналогічною назвою (чомусь мене це не дивує).
Виразки, некроз плоті та інші гидоти – таке краще не гуглити за їжею або відразу після їди, якщо не хочете попрощатися зі вмістом шлунка.

11. Жерсть

Будь-яка нормальна людина, почувши це слово, подумає про тонку листову залозу. Але тільки не гугл. Якщо відкрити картинки за таким запитом, на вас чекає чудовий асортимент шокуючого контенту – трупи, жертви аварій, всілякі травми, насильство. Відкривати на свій страх і ризик, слабонервним не входити.

12. Пухирці

Цей пошуковий запит видає вам те, що ви і гуглили — пухирці. Ось тільки вони знаходяться на найрізноманітніших місцях і частинах тіла, від нешкідливих до воістину огидних. Деякі зображення також можуть спровокувати трипофобію.

13. Nutscaping

Це один із тих запитів, які складно загуглити ненароком, зате результати справді дивують. У картинках ви побачите новий тренд соціальних мереж — фотографії мальовничих краєвидів та просто гарних місць, але зроблені таким чином, щоб згори до кадру потрапили чоловічі яєчка. Судячи з деяких кадрів, чим волохатіше, тим краще.

14. Гумова голова

Здавалося б, гумові голови не повинні бути такими страшними, але якщо погуглити картинки на цей запит, то вони цілком можуть стати матеріалом для кошмарів. Людська винахідливість виходить на нові рамки огидності, створюючи ці гумові «шедеври».

15. Людина, що крутиться

Ні, це не та головоломка, де пропонується визначити, в який бік крутиться людина, і тим самим визначити, яка півкуля мозку у вас розвинена краще. Йдеться про відео з YouTube, де людина у моторошній масці обертається навколо своєї осі під зловісну музику.

Любителям гострих відчуттів пропонується після цього стати навпроти дзеркала у ванній з вимкненим світлом і кілька хвилин світити ліхтариком у свій відбиток. За легендою після цього можна побачити людину, що крутиться, або навіть відчути присутність потойбічних сил. Тим не менш, гуглити подібні речі не рекомендується для вашої безпеки.

16. Degloving

Якщо у вас все гаразд з англійською, то ви напевно здогадалися, що це слово утворилося від glove (рукавичка) та приставки de, яка означає позбавлення, вилучення чогось. Ось тільки гуглити це слово не треба.

Degloving означає травму, коли шкіра злазить з людського тіла як рукавичка. Фотографії справді шокують і можуть травмувати психіку.

17. Фурньє

Фурньє це прізвище французького лікаря, який вперше описав симптоми гангрени чоловічих статевих органів. Як можна здогадатися, картинки на запит послужливо показують користувачу найзапущеніші і огидні випадки захворювання. І якщо студентам-медикам все ж таки доводиться таке гуглити, то решті краще обійтися без цього видовища — міцніше спатимете вночі.

18. Porsche Girl

Цей запит краще не вбивати у пошук, тому що це ще й неетично. У картинках ви побачите кадри жахливої ​​аварії, де дівчина врізалася в стовп на Порші, знищивши машину.

Сім’я загиблої намагалася видалити ці фотографії, адже мало кому хочеться виставляти свою трагедію на огляд усіх кому не ліньки. Однак усе, що одного разу потрапило до інтернету, навіки залишається там.

19. Принц Альберт

Чому не можна гуглити інформацію про королівську особу принца Альберта? За цим запитом з’явиться картинка генітального пірсингу.

Однак так було кілька років тому. Алгоритми пошукових систем сильно розвинулися з тих пір і тепер розуміють, що, ввівши цей запит, ви навряд чи хочете побачити саме пірсинг в інтимних місцях.

Тому вам покажуть переважно саксонського принца впереміш зі схематичними малюнками пірсингу.

20. Блакитні вафлі (blue waffles)

Це не рецепт смачного десерту, а рідкісна інфекція, що передається статевим шляхом, яка, як вважають, одночасно забарвлює піхву в синій колір і спотворює.
Кажуть також, що це походить від недотримання гігієни та безладних статевих зв’язків.

Раніше пошукові системи погано розуміли, що має на увазі користувач, вводячи пошуковий запит “блакитні вафлі”.

Це міг бути як рецепт страви, і рідкісне захворювання. Тому на перших місцях у результатах пошуку часто з’являлися картинки із зображенням хвороби, здатні відбити будь-який апетит.

На щастя, інтернет з того часу сильно розвинувся і пошукові системи стали краще.

21. Браян Пепперс (Brian Peppers)

Браян Пепперс (народився 1 листопада 1968 року) – житель Уайтхауса, штат Огайо, передмістя Толедо, штат Огайо, який став предметом інтернет-мема, що виник у 2005 році, у зв’язку з розповсюдженням його фотографії, отриманої з Електронного реєстру сексуальних злочинців штату Огайо.

Незвичайний зовнішній нині покійного чоловіка міг бути викликаний аномалією черепа через уроджені генетичні захворювання.

22. Намальований смайлик графіті

Випадково ввести запит на пошук смайлика малоймовірно. З безлічі веселих картинок може з’явитися наступне фото:
приховане фото (натисніть для показу вмісту)

Це ще не найстрашніше! Коли гуглить намальований смайлик графіті разом з усміхненими личками можуть з’явитися зображення чоловічих геніталій, що страждають від страшних захворювань.

23. Horse blanket girl (кінь дівчина в ковдрі)

У 2011 році молода жінка з Орегона на ім’я Jasha Lottin виклала в інтернет свої фото, на яких позувала, загорнувшись у тіло мертвого коня. Про це повідомили у поліцію.приховане фото (натисніть для показу вмісту)

Дівчина пояснила свій вчинок тим, що її на це наштовхнула сцена у п’ятому епізоді Зоряних війн, де Люк Скайуокер та Хан Соло рятуються від холоду на крижаній планеті у трупі вбитої тварини. Є ще одна непідтверджена версія: одному з поліцейських дівчина зізналася, що таким чином хотіла “відчути душу коня”. Так чи інакше, історія вийшла страшною і в ній повно загадок. Що саме сталося з конем, і якими були справжні мотиви молодої пари, залишається таємницею.

24. Суп у порожній кімнаті

Коротка історія: у 2006 році Реймонд Персі, художник-мультиплікатор, який працював над “Зверополісом” та “Холодним серцем”, отримав по мережі від аноніма відео, яке завантажив у мережу. На ньому чоловік у фартуху на голе тіло щось їсть ополоником із миски. До нього підходить ростова лялька (персонажу створеного Реймондом Персі) і починає гладити його по плечах і голові, ніби шкодуючи. Чоловік продовжує їсти очевидно через силу. З’являється друга лялька, і у чоловіка починається практично істерика.

Сам Реймонд Персі стверджує, що не знає автора відео, а костюми ростових ляльок вкрали в нього раніше.

У мережі з’явилися теорії щодо походження відео. За однією з них чоловіка викрали за борги, а їсть на відео він ні що інше, як суп із власної дружини. Так чи інакше, досі не відомо, чи відео є постановкою.

25. 333-333-333 Вайомінгський інцидент (The Wyoming Incident)

За легендою, це був злом одного з місцевих телевізійних каналів штату Вайомінг у 1987 році. Серед серії “Доктора хто” на екрані з’явилася заставка з написом “we present 333-333-333”. Далі йде низка спотворених людських осіб під страшну музику.

Вважається, що метою зловмисників був вплив на розум за допомогою візуальної та звукової складової. Тієї ж ночі десятки людей звернулися за медичною допомогою зі скаргами на запаморочення та нудоту.

Однак прямих доказів використання гіпнозу так і не виявилося, а хакера, який вторгся в ефір, знайти не вдалося. Розслідування зайшло в глухий кут.

Пізніше дата створення відео була спростована тими фактами, що в ролик потрапив шмат новин, із сюжетом про вибори 2008 року, а також надто високою для тих років якістю запису.

26. Мокрий бісквіт (soggy biscuit)

Soggy biscuit або мокрий бісквіт (а також “limp biscuit”, “landscapers lunch”, “crispy cookie”, “cookie cookie”, “jizzcuit” або “jogo do pão”) – це не тільки назва рецепту. Це ще й дуже дивна чоловіча гра, пов’язана із мастурбацією. Її суть полягає в тому, що чоловіки стають у коло, в середині якого лежить бісквіт чи печиво, та мастурбують. Хто еякулює останнім, має з’їсти бісквіт. За чутками, гра могла мати місце у британських підлітків у школах-інтернатах.

27. М’ясокрутилка

41-річний прибиральник Х’юго Авалос Ченен, який працював на м’ясопереробному заводі, під час чищення обладнання вліз на м’ясорубку, що працює, послизнувся і впав у неї. Допомогти чоловікові не встигли. Смерть настала практично одразу.

Висновок

Навіщо люди гуглять подібні речі? Полоскотати собі нерви? Перевірити стійкість своєї психіки? А головне, хто таке знімає та викладає? І чи не краще заборонити таке?

Може, інтернет і справді став би безпечнішим місцем без таких фотографій. Однак допитливу людську натуру не переможе ніщо, і погані кадри все одно викликають інтерес. Тим не менш, вразливим людям таке краще не дивитися ніколи.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment