Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Служба підтримки Facebook: Перевірені способи зв’язку

Коваленко Марія 

Для всіх відомо, що Facebook є однією з найпопулярніших соціальних мереж. Цей факт підтверджується статистикою, за якою Фейсбук нараховує 2,93 мільярда активних користувачів на місяць. Уявіть тепер, що всі ці люди потребують підтримки та допомоги у вирішенні будь-яких технічних питань. Очевидно, незалежно від того, чи ви намагаєтеся відновити зламаний обліковий запис, видаляти образливий контент чи задавати питання, звернення до служби підтримки може зайняти чимало часу й призвести до непорозумінь.

Навіщо потрібна служба підтримки Фейсбук?

Підтримка Facebook відіграє важливу роль у наданні корисної інформації, допомоги та порад, які допомагають користувачам краще керувати своїм обліковим записом. Зокрема, вона дозволяє отримати важливі відомості про конфіденційність, безпеку, управління групами, а також про бізнес-сторінку. Безпосередній доступ до такої інформації дозволяє користувачам більш ефективно захищати свою приватність та безпеку. Окрім цього, служба підтримки Facebook пропонує різноманітні корисні функції, включаючи моніторинг активності облікового запису і можливість отримати допомогу від професіоналів у разі потреби. Всі ці можливості допомагають користувачам зробити свій досвід використання соціальної мережі більш безпечним і продуктивним.

ТОП способи зв’язку з підтримкою Facebook

Meta Business Help Center

Meta Business Help Center

Цей центр допомагає вирішити проблеми з рекламою на Facebook та дізнатися про:

 • виправлення неполадок;
 • монетизацію контенту;
 • організацію продажу товарів на Facebook та Instagram.

Щоб отримати допомогу, відвідайте офіційну сторінку Meta Business Help Center, перегорніть униз і натисніть кнопку «Get started».

Далі виберіть ресурс і тему. Facebook запропонує відповідь, і все, що вам залишиться зробити, — натиснути на кнопку для отримання допомоги. Після цього в Messenger з вами зв’яжеться служба підтримки Facebook.

Контактні форми Facebook

Якщо ви шукаєте спосіб зв’язатися з службою підтримки Facebook для вирішення поширених проблем і запитань користувачів, існують спеціальні контактні форми, які допоможуть у цьому. Ось декілька основних проблем користувачів та відповідні контактні форми:

 1. Вимкнення особистого облікового запису: Якщо ви вважаєте, що ваш обліковий запис Facebook було помилково відключено, служба підтримки приймає цю контактну форму. Ви можете заповнити звернення протягом 30 днів з моменту блокування.
 2. Запит даних про облікові записи дітей: Батьки та законні опікуни можуть скористатися цією формою для запиту даних про облікові записи своїх дітей віком до 13 років.
 3. Порушення авторських прав: За допомогою цієї форми ви можете повідомити про контент, який порушує або ущемляє ваші авторські права.
 4. Помилка “Сторінка недоступна”: Якщо ви помітили помилку “Сторінка недоступна” під час перегляду Facebook, використовуйте вказану форму, щоб повідомити про це.
 5. Порушення конфіденційності / запит на видалення фотографій: Ця форма допоможе повідомити команду Facebook про можливі порушення вашої конфіденційності щодо ваших зображень у соціальній мережі.
 6. Форма звіту про товарні знаки: За допомогою цієї контактної анкети ви можете повідомити про можливі порушення прав на ваш товарний знак.

Врахуйте, що чат зі службою підтримки Facebook може навіть не знадобитися, оскільки більшість проблем можуть бути вирішені за допомогою автоматичних форм.

Офіційні сторінки Facebook

Facebook має офіційні сторінки, які пропонують підтримку з різних тем і для різних спільнот. Ті, хто шукає, як зв’язатися зі службою підтримки Facebook, зможе самостійно знайти відповіді на бентежні питання:

 • Meta for Business;
 • Facebook and Privacy;
 • Meta for Media;
 • Design at Meta;
 • Meta for Developers.

Електронна пошта Facebook

Facebook надає кілька адрес електронної пошти залежно від вашої проблеми. Наприклад:

 • [email protected] — для отримання допомоги з відновлення або розблокування облікового запису, зміни пароля або отримання доступу до заблокованої сторінки;
 • [email protected] — для зв’язку з Facebook у справах преси або інших PR-заходів;
 • [email protected] — для отримання допомоги з питань оскарження заблокованого або видаленого контенту або облікового запису;
 • [email protected] або [email protected] — для спілкування з юридичним відділом Facebook;
 • [email protected] — для вирішення фінансових питань або проблем, пов’язаних з обліковим записом;
 • [email protected] — для повідомлення про можливі фішингові або спамові публікації на Facebook;
 • [email protected] — для повідомлень про порушення норм спільноти;
 • [email protected] — для запитів і проблем, що стосуються ваших персональних даних;
 • [email protected] — для отримання допомоги з питань реклами;
 • [email protected] — для зв’язку з питань інтелектуальної власності.

Ці способи зв’язку допоможуть вам ефективно вирішувати ваші проблеми та запитання з використанням Facebook.

Висновок

Ми щиро сподіваємося, що вам не знадобиться звертатися до служби підтримки Фейсбук. Проте, у випадку потреби, ви вже ознайомлені з шістьома основними способами зв’язку з цією службою. Зберіть терпіння, будьте послідовними, і ви обов’язково знайдете відповіді на свої запитання та вирішите свої проблеми.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment