Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

5 способів дивитися сторіс анонімно в Instagram

Коваленко Марія 

Якщо переглянути stories іншої людини в програмі або веб-версії Instagram, перегляд буде зафіксований, і власник облікового запису це побачить. Але якщо необхідно приховати свою цікавість, існує безліч способів, як анонімно дивитись чужі stories. Жоден з них не дозволить цього зробити, якщо профіль, закритий або була опублікована stories тільки для «Найкращих друзів».

Як подивитися stories в Instagram анонімно через онлайн-сервіси

За допомогою онлайн-сервісів AnonStories.online та instaProfi можна анонімно подивитися чи скачати чужі stories з комп’ютера чи телефону. Це безкоштовно і безпечно для вашого облікового запису в Instagram, тому що сервіси не вимагають авторизації. Для анонімного перегляду stories введіть назву потрібного облікового запису в рядок пошуку та сервіс покаже всі stories користувача за останні 24 години, доступні для публічного перегляду.

Anonstories також має можливість підписатися на анонімне відстеження нових історій. Тобто вкажіть обліковий запис який вас цікавить і сервіс буде регулярно надсилати вам нові історії цієї людини або в телеграм бот, або на емейл.

Розширення браузера для анонімного перегляду stories

Переглядати та завантажувати анонімно stories Instagram на комп’ютері можна за допомогою розширення для браузера Stories for Instagram в Google Chrome. Для цього встановіть його та авторизуйтесь у веб-версії Instagram . Після встановлення у вас з’явиться дублююча верхня панель зі stories, через неї ви зможете переглядати історії людей з підписок анонімно.

Щоб переглянути stories людини, на кого ви не підписані, на панелі інструментів браузера знайдіть значок зі стрілкою. Натисніть і виберіть «Go to Stories». У меню на верхній панелі натисніть “Пошук” – введіть назву облікового запису – “Користувачі”. Напроти потрібного облікового запису натисніть на іконку з оком.

Програми для перегляду stories інкогніто

Слідкувати за іншими користувачами, щоб вони про це не дізналися, можна не тільки через комп’ютер, але й за допомогою програми на смартфон Profile+ (для iOS та Android ). Програма безпечна, тому що не вимагає авторизації в обліковому записі Instagram. Після встановлення Profile+ введіть ім’я користувача у пошуковому рядку та дивіться анонімно чужі stories. Ви можете також завантажити Stories на телефон.

Перегляд та відстеження за допомогою Telegram бота AnonimSaveBOT

Головна перевага бота @anonimsavebot – можливість не тільки миттєво отримати історії будь-якої людини безкоштовно, але й підписатися на нові історії. Тобто бот сам стежитиме за виходом нових історій і надсилатиме їх вам. На старті бот видає кілька безкоштовних перевірок, які можна безкоштовно поповнювати, заходячи в бот раз на добу. Для тих, кому цього мало передбачена платна можливість збільшити обсяги запитів.

Алгоритм роботи простий:
1. Заходьте на https://t.me/anonimsavebot
2. Натискаєте «Отримати історії» і вводьте нік у інстаграм.
3. Все, історії на екрані. Тут же можна передплатити автоматичне відстеження нових сторіс.

Анонімний перегляд stories через фейковий профіль

Залишити в секреті своє перебування на чужій сторінці можна і створивши фейковий обліковий запис. Для цього зайдіть у свій профіль, натисніть зверху на свій нік і виберіть «Додати обліковий запис» — «Створити новий обліковий запис». Перемикатися між профілями також можна натиснувши на нік в Instagram. Крім цього, фейкова сторінка може потенційно вирішити проблему з переглядом stories на закритій сторінці.

При виборі будь-якого зі способів, будь то програми, сайт або Телеграм-боти, головне пам’ятати, що для забезпечення не тільки анонімності, але і збереження вашого профілю, важливо використовувати тільки ті сервіси, які не просять вас входити до вашого облікового запису Instagram і вводити інші особисті дані для реєстрації.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment