Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як зберігати фото з Інстаграма на телефон або комп’ютер

Коваленко Марія 

У цій статті поділимося способами, як зберегти чуже фото або відео з Інстаграм на телефон або комп’ютер. Але копіюючи фотографії з Інстаграм, не забувайте про те, що кожна з них має автора, який має права на зображення. Використовуючи чуже фото, можна нарватися на неприємності, у тому числі на блокування облікового запису.

Як зберігати фото з Інстаграма на телефон

Скопіювати фото з Інстаграм, використовуючи смартфон, можна за допомогою Телеграм або спеціальних сервісів та програм.

За допомогою телеграм

Найпростіше скачати фото на телефон з Інстаграм за допомогою Телеграм. Для цього не потрібно завантажувати сторонні додатки та послуги і вже тим більше авторизуватися в них через обліковий запис в Інстаграм (є можливість нарватися на «сірі» послуги ).

  • Повідомлення самому собі. Неймовірно простий спосіб завантажити фото з Інстаграм – надіслати повідомлення в Телеграм самому собі. Знайдіть себе через пошук контактів по ніку (який починається зі знака собаки @). Діалогове вікно «сам із собою» виглядатиме як ваше особисте сховище. Надішліть посилання на потрібний пост до Інстаграма в повідомленні. Відкрийте та збережіть фото у повідомленні.
  • За допомогою ботів. Також для скачування фотографій з Інстаграм популярні телеграм-боти. З їх допомогою можна зберігати не лише фото та відео, а й текст публікації. Знайдіть у Telegram бота @instasavegrambot або @Instatube_bot, відкрийте діалог з ним і натисніть кнопку Старт . Бот надішле вітальне повідомлення і розповість, що вміє робити.
Як зберегти фото з Інстаграм через телеграм
Щоб скачати фото з Інстаграм на телефон онлайн, відправте посилання на пост. Бот надішле картинку з посту, яку ви зможете зберегти.

За допомогою спеціальних сервісів

Існує ряд додатків та сервісів, що дозволяють завантажити фото з Інстаграм на телефон за посиланням.

FastSave for Instagram (Android)
Одна з найпопулярніших програм – більше 10 мільйонів завантажень. Не вимагає авторизації в Інстаграмі, зручно у використанні і дозволяє зберігати фотографії (і відео) на телефон практично в один клік.

Завантажте та відкрийте програму. Щоб скопіювати фото з поста, досить просто скопіювати посилання на нього та завантаження розпочнеться автоматично. Фото, що збереглося, можна знайти в галереї смартфона.

Як зберегти відео з Інстаграма на телефон

У випадку з власниками айфонів та айпадів все трохи складніше. App Store регулярно видаляє програми, що дозволяють завантажувати медіафайли. Тому рекомендуємо зберігати фотографії з Інстаграм іншим альтернативним способом: через Телеграм або на комп’ютері.

Як зберегти фото з Інстаграм на комп’ютері

Розглянемо, як скопіювати фото з Інстаграм на комп’ютер за допомогою соціальної мережі ВКонтакті, спеціальних сервісів, URL-адрес або вихідного коду.

За допомогою URL

Один із способів збереження фото з Інстаграм на комп’ютер — з використанням доповнення до URL- сторінки .

Як скопіювати фото в Інстаграмі на комп'ютері

При переході за посиланням відкриється вікно з фотографією у високій роздільній здатності, яку можна зберегти звичайним способом. Безсумнівний плюс цього способу в тому, що таким чином можна завантажувати фотографії навіть із закритих облікових записів Інстаграм, якщо є їх передплатником.

За допомогою спеціальних сервісів

Завантажити фото з Інстаграм на комп’ютер можна також через спеціальні сервіси онлайн. Для цього потрібно скопіювати посилання на потрібну посаду в Інстаграм і завантажити її через сервіс.
Способи, де потрібне копіювання посилання на пост, не працюють на закритих облікових записах, навіть якщо ви його підписник!
Розглянемо, як працювати з такими сервісами на прикладі InstaSave. Відкрийте сайт і вставте посилання на пост в Інстаграм і натисніть кнопку Завантажити .

Сервіс завантажить фотографію/відео/галерею та текст із посту, які можете скопіювати та завантажити. З цієї ж серії – веб-сервіси Stapico (Webstagram), DownloadGram та Instagrab. Вони також безкоштовні та не вимагають встановлення будь-яких програм. Принцип роботи однаковий.

За допомогою вихідного коду

Завантажити фотографію з поста в Інстаграм, у тому числі із закритих облікових записів, можна також за допомогою вихідного коду.
1. Відкрийте пост в Інстаграмі, фото з якого хочете завантажити. Клацніть правою кнопкою миші на фото і виберіть у спливаючому меню Переглянути код ( Дослідити елемент).

Чи можна завантажити фото з Інстаграм

2. Праворуч відкриється панель розробника, де синім кольором буде виділено блок із вихідним кодом. Підніміться на елемент вище та розкрийте його. Усередині нього якраз і знаходиться посилання на потрібне фото. Відкрийте посилання в новій вкладці та збережіть.

Завантажити фото з Інстаграм онлайн за посиланням

Незважаючи на те, що Інстаграм формально обмежує копіювання чужого контенту, способи, які допоможуть користувачам зберігати фотографії з постів, є. Ми розповіли вам про найпростіші та найзручніші з них на наш погляд.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment