SMM - Соціальні медіа Tik-tok блог

7 способів скачати відео з ТікТок на телефон і комп’ютер

Коваленко Марія 

У статті розглянемо 7 рішень для комп’ютерів та телефонів, які допоможуть завантажити відео з ТікТока. Розберемося, за допомогою якого софту можна зберігати контент без утермарки та безкоштовно, і дамо прості інструкції до кожного варіанту.

Після цього огляду ви зможете завантажувати будь-які ролики з Тіктоку, навіть якщо автор поставив заборону на скачування.

Таблиця з основною інформацією з усіх способів:

ПрограмаОСЛіцензіяВбудований редакторВодяний знак з TikTok
CreoscanБот у ТелеграміБезкоштовнаНіНі
« Екранна камера »WindowsУмовно-безкоштовна. Пробний період – 5 днів.ЄЄ
SSSTIKОнлайн, AndroidБезкоштовнаНіНі
TikPak-завантажувачВеб-розширенняБезкоштовнаНіЄ
TikTokAndroid, iOS, онлайнБезкоштовнаНіЄ
SnapTikAndroidУмовно-безкоштовна. Випливаюча реклама у безкоштовній версії.НіНі
« Живе Фото »iOSБезкоштовнаЄЄ

Як завантажити відео з ТікТока на ПК

Якщо у вас немає облікового запису на цьому майданчику, можна зберегти контент з TikTok на комп’ютері через веб-сайт. Є 4 способи завантажити відео з ТікТока у 2023 році на ПК – за допомогою програми, веб-сервісу, розширення у браузері та через бота у Телеграмі.

Creoscan

 • ОС: бот у телеграмі.
 • Вартість: безкоштовно.
creoscan bot

Рішення для будь-яких пристроїв, щоб завантажити відео з ТікТока, – бот у Телеграмі. Він дозволяє завантажити відеоконтент із TikTok без утермарки. У Телеграмі є десятки ботів, але багато хто починає працювати, тільки якщо підписатися на рекомендовані ними канали. На відміну від них, Creoscan не вимагає додавати непотрібні облікові записи, а відразу надсилає файл у максимальній якості. Єдиний мінус – у роботі немає пакетного завантаження.

Як через бот в ТГ скачати відео з ТікТока:

 1. Активуйте бота, відправивши “/start” у листування.
 2. Виберіть піктограму TikTok і надішліть посилання на відео.
 3. Завантажте відеозапис, клацнувши по ньому правою кнопкою миші.

« Екранна камера »

 • ОС: Windows 11, 10, 8, 7, Vista, XP.
 • Вартість: пробний період 5 днів.
screencam

“Екранна Камера” – це комп’ютерна програма для запису екрана, з простим інтерфейсом. Дозволяє зберігати як короткі хвилинні відео, так і трансляції годин. Може робити захоплення заданого фрагмента, тобто знімати лише плеєр – без чорних смуг та блоку коментарів. А ще за допомогою «Екранної Камери» можна завантажити кілька тикток-відео як UltraHD і обробити їх єдиним файлом.

Після зйомки запис відкривається у вбудованому редакторі. Тут можна додати свою музику, обрізати довжину, прикріпити титри та заставки. Експорт доступний у 30+ форматах, є шаблони для підготовки кліпу до перегляду на ТБ, смартфонах та сайтах.

Для збереження відео:

 1. Запустіть «Екранну камеру» та налаштуйте межі фрагмента для захоплення екрана.
 2. Почніть запис, клацнувши по червоній кнопці. Щоб зберегти кілька публікацій поспіль, ставте роботу на паузу через F8 і на наступному кліпі запускайте кнопкою. Для завершення натисніть F10.
 3. Зупиніть процес, відредагуйте ролик та виберіть відповідний формат для експорту.

SSSTIK

 • ОС: онлайн, Android.
 • Вартість: безкоштовно.
ssstik

Простий онлайн-сервіс, через який можна завантажити кліп із TikTok без водяного знаку та фінальної заставки. На сайті є вкладки з трендовими відеороликами та можливість витягти музику в окреме MP3. У ресурсу існує і своя програма в Google Play, щоб завантажувати відео ТікТока безкоштовно на Андроїд.

Основні переваги SSSTIK – безкоштовний доступ та жодних обмежень на завантаження. Реєструватися також не потрібно. Відеозаписи зберігаються в MP4 в тій якості, яку автор залив.

Для завантаження відеоконтенту з TikTok:

 1. Зайдіть на веб-сайт, вставте посилання на публікацію та натисніть кнопку скачування.
 2. Після оновлення сторінки натисніть кнопку для завантаження файлу без утермарки.
 3. Виберіть папку для збереження.

TikPak-завантажувач

 • ОС: розширення для браузера Google Chrome.
 • Вартість: безкоштовно.
tikpak-downloader

Якщо ви дивитеся ТікТок через браузер, використовуйте спеціальне розширення в Google Chrome. Встановіть TikPak, щоб на панелі керування з’явився його значок – так ви зможете завантажувати контент у фоновому режимі. Сам TikPak ​​виглядає як невелике вікно із переглянутими відеороликами. У ньому можна ставити попередні кліпи на завантаження, навіть якщо ви вже переключилися на інших авторів.

Крім цього, сервіс має гарячі клавіші для перегортання відеозаписів, включення/вимкнення звуку і додавання лайка контенту. Інтерфейс зрозумілий, меню розділено на вкладки – стрічка, вибір папки, кнопка доната розробникам. На підсумковому відеофайлі утермарки не буде, але залишиться логотип із ніком користувача.

Щоб скачати безкоштовно відео з ТікТока:

 1. Встановіть розширення, активуйте в правому кутку браузера та перейдіть через його меню на сайт соцмережі.
 2. Наведіть мишкою на потрібний відеофайл, щоб у верхньому лівому куті відобразилася іконка з білою стрілкою.
 3. Натисніть ярлик для завантаження ролика на комп’ютер.

Як скачати відео з ТікТока на телефон

Завантажити тикток-ролики на смартфони простіше, ніж на комп’ютер. Водяний знак залишається, проте контент можна зберігати, не виходячи з програми. Окрема програма знадобиться тільки якщо ви хочете отримати «чистий», без логотипу, кліп.

TikTok

 • ОС: iOS, Android, онлайн.
 • Вартість: безкоштовно.
tik tok

В офіційній програмі є кнопка для завантаження публікацій безпосередньо. ТікТок підтримує своїх користувачів, тому в завантаженій публікації збережеться назва облікового запису у фінальній заставці.

Щоб скачати нові відео з ТікТока в 2023:

 1. Виберіть функцію «Поділитися» під час перегляду публікації.
 2. Клацніть на стрілку з написом “Зберегти”.
 3. Перегляньте завантажений відеофайл у галереї.

Метод не спрацює, якщо автор увімкнув приватність у налаштуваннях каналу. Навіть якщо користувач додав вас у друзі та відкрив доступ до контенту, завантажувати ролики з його сторінки ви все одно не зможете.

SnapTik

 • ОС: Android.
 • Вартість: безкоштовно.
SnapTik

Якщо потрібно скачати тикток-відео на Андроїд без утермарку, використовуйте програму SnapTik. Меню англомовне, але просте та зрозуміле. На домашній сторінці знаходяться інструменти для скачування, є вкладка завантажень Downloads, тикток-стрічка та пошук.

Крім відеоконтенту, можна зберігати обкладинки у форматі зображень та окремо виймати MP3. Результати при цьому не містять логотипу і завантажуються у високій якості. Їх можна переглянути у вбудованому плеєрі, галереї або поділитися записом з друзями відразу з програми.

Для завантаження відеоряду з TikTok:

 1. Вставте посилання у верхньому меню через “Paste”.
 2. Натисніть «Download Now», щоб SnapTik знайшов публікацію.
 3. Натисніть , щоб зберегти кнопку з написом «No Watermark».

«Живе фото»

 • ОС: вбудований інструмент iPhone.
 • Вартість: безкоштовно.
Живо фото інструмент iPhone

Цей спосіб працює в офіційній програмі, тому зберігає водяні знаки. Натомість «Живе фото» можна використовувати для приватного контенту, коли користувачі обмежують доступ до скачування.

Як скачати відео з ТікТока на айфон:

 1. Запустіть TikTok та натисніть на публікації «Поділитися».
 2. Знайдіть функцію «Живе фото» або «Live Photos» у меню. Натисніть, щоб завантажити.
 3. Відкрийте результат у «Фото» та за допомогою «Поділитися» експортуйте у формат відеозапису.

Щоб скачати відео з ТікТока на iOS без водяного знака, скористайтесь ботом у Телеграмі. Крім цього, можна встановити з App Store програму ” Documents “. У ній потрібно відкрити вбудований браузер та ввести URL-адресу сервісу SSSTIK.

На закінчення

Ми розібрали 7 робочих рішень, що дозволяють зберегти тикток-контент на будь-які пристрої HD-якості.

 • Для ПК вибирайте програму «Екранна Камера» або встановлюйте у браузер розширення TikPak.
 • На смартфони зберігати публікації простіше. Якщо утермарк не заважає, просто натисніть кнопку «Поділитися» і починайте завантаження.
 • Щоб скачати відео з ТікТоку без логотипу, використовуйте сайт SSSTIK або @Creoscanbot . Вони можуть використовуватися як на ноутбуках, так і смартфонах з будь-якою операційною системою.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment