SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Чому не приходять сповіщення в телеграмі

Коваленко Марія 

На жаль, жодна програма не може похвалитися бездоганним функціонуванням та відсутністю «глюків». Месенджер Telegram не є винятком, хоча чудово показав себе у дії. Як таких, проблем з роботою цієї програми на Android немає, але останнім часом користувачі стали скаржитися на те, що не надходить інформація в Telegram, яка повідомляє про вхідне повідомлення.
Звичайно ж, жоден користувач не хоче пропускати важливі вхідні повідомлення або файли, тому такий збій програми (не надходять повідомлення Telegram) викликає певне обурення. Як і будь-яка інша програма для спілкування, додаток Telegram у функціях роботи оснащено звуковим та зоровим повідомленнями, про «глюк» якого і йтиметься.

Іноді в Телеграм не надходять сповіщення через обрив інтернет-зв’язку. Тоді достатньо перевірити інтернет-з’єднання та перезапустити пристрій. Також програма не отримує повідомлення у згорнутому вигляді. Проблеми під час авторизації та їх вирішення ми вже розглядали у статті «Не можу зайти в Телеграм» (підрозділ Не можу зайти в Телеграм під час реєстрації).

Повідомлення надійшло, але не надходять повідомлення Telegram? Є наступні варіанти: збій у роботі програми, неправильні налаштування програми, неправильні установки в самому смартфоні. 

0. Перевірка чи не тихий чат?

Першочергово пропоную перевірити чи не є чат тихим або не вимкнені повідомлення саме у певного чату. Заходимо до чату; якщо Android, то натискаємо три вертикальні точки. Якщо є пункт “Увімкнути” – значить натискаємо на неї.

1. Збій у роботі програми

На жаль, жоден месенджер на iPhone або Android не застрахований від збоїв, які виникають через помилку в коді програми.

В цьому випадку вам може допомогти:

 • перезапуск програми;
 • перезавантаження гаджета;
 • скидання налаштувань месенджера до даних за замовчуванням;
 • або повна переустановка месенджера.

Якщо вищенаведені варіанти не допомогли, то радимо зв’язатися зі службою підтримки ([email protected]), де вам докладно дадуть відповіді на запитання і допоможуть вирішити проблему в найкоротші терміни.

2. Збилися налаштування Телеграм або як увімкнути сповіщення?

Іноді таке відбувається, і в Телеграм не надходять повідомлення, коли користувач самостійно змінює параметри програми на пристрої. Можливо, тут справа у неуважності чи недосвідченості, але це не проблема. Відновити системні установки самостійно не складно, лише зверніть увагу на те, яку версію месенджера ви використовуєте та русифікована вона чи ні. Вирішення проблеми русифікації ми обговорювали у відповідній статті:  https://telegramzy.ru/na-russkom/

3. Налаштування повідомлень через програму та смартфон

І так, як увімкнути повідомлення у Телеграмі? Якщо повідомлення не надходять, справа може бути в налаштуваннях самого смартфона. Вам необхідно буде зробити кілька кроків і повернути робочі установки програми.

 • Перевіряємо чи не тихі повідомлення стоять? Заходимо в потрібний чат і дивимося налаштування чату або тиснемо на три вертикальні точки. Там все має бути увімкнено.
 • Далі перевіряємо сам месенджер! Заходимо в налаштування > повідомлення та звук(и) і дивимося, які тумблери включені: сигнал, вібро, звук — все має бути включене.
 • Після цього все має запрацювати нормально, інакше можна скинути налаштування до установок за замовчуванням.
 • Якщо і після цього оповіщення не надходять, то прямуємо в меню налаштувань самого телефону: або через пошук, або шукаємо пункт «Повідомл. додатків», він може бути як у загальному меню, так і захований за пунктом «додатки». У цьому пункті знаходимо телеграм і натискаємо на нього. Усі налаштування повинні бути увімкнені.
 • Якщо вже й це не допомогло зносимо – месенджер взагалі з пристрою і ставимо заново.
 • Якщо це не допомагає, зверніться до служби підтримки ([email protected]) і детально опишіть свою проблему.

4. Включаємо повідомлення англійською

 • У мобільній версії програми Telegram необхідно натиснути меню «Settings»,
 • Потім знайти там “Notifications and Sounds”. У блоці Message notifications буде 3 пункти, де в кожному повинен бути включений перемикач.
 • Пункт «Alert» означає, що ви обираєте — увімкнути або вимкнути звукове сповіщення, Message Preview дозволяє переглядати повідомлення в згорнутому режимі програми, а в пункті Sound ви зможете вибрати тип звукового сигналу.

5. Включаємо повідомлення на ПК

У комп’ютерній версії месенджера, коли не надходять повідомлення Telegram, робимо таке:

 • виберіть пункт “Settings”:.
 • Там вам потрібен розділ “Notifications”, де необхідно встановити прапорці навпроти кожного пункту цього розділу.
 • Ці прапорці активують сповіщення про повідомлення телеграм, а також встановлюють звуковий сигнал.

6. Ще причини:

Можливо, ваш співрозмовник просто скористався функцією тихих повідомлень в каналі. І тоді не надходять повідомлення Telegram з цієї причини. Як увімкнути цю функцію, ми розглядали у статті: Додаток Telegram: тихі повідомлення та бездоганний захист інформації. Також користувачам потрібно знати, що канали повідомлення можуть надходити без повідомлень. Це залежить від налаштувань програми – як ваших, так і співрозмовника. Тому обговорюйте умови спілкування за допомогою месенджера зі знайомими заздалегідь.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment