SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Що таке проксі в Telegram, навіщо це потрібно і як увімкнути

Коваленко Марія 

Незважаючи на те, що спочатку Telegram замислювався виключно як месенджер, згодом він виріс у щось більше. Тепер доречніше називати його соціальною платформою, де люди не лише спілкуються, а й ведуть блоги, об’єднуються у групи, читають новини, обмінюються медіафайлами та навіть використовують його як хмарне сховище для своїх даних. Загалом універсальна штука. Страшно згадати, що Telegram за всіх його переваг близько півтора року блокували на території Росії. Але цей період зробив його сильнішим і дозволив обрости рядом специфічних функцій. Наприклад, підтримка проксі. Розбираємось, що це таке і навіщо потрібно.

У Телеграм є підтримка проксі, і не потрібно її нехтувати

Підтримка проксі з’явилася в Telegram саме під час блокувань. В результаті користувачі опинялися у ситуаціях, коли запустити Telegram просто не вдавалося.

Що таке проксі простими словами

VPN

Проксі, на відміну від VPN, не шифрує трафік, але при цьому анонімізує користувача

Проксі – це сервіс або функція у складі іншого сервісу, яка дозволяє зробити користувача анонімним, з’єднуючи його з потрібним сайтом або додатком через проміжний сервер.

Цей сервер має бути у країні, де цільової сервіс не блокується. Тоді він зможе прийняти сигнал від користувача, а потім перенаправити його на той сайт або програму, до якої він намагається підключитися.

Проксі відрізняється від VPN тим, що всього лише анонімізує користувача, виступаючи буфером між ним і сервісом, до якого він підключається, але при цьому не шифрує трафік, тоді як VPN – шифрує, не дозволяючи перехопити його третім особам.

Призначення проксі-сервера — зробити так, щоб провайдер не побачив, що користувач підключається до сервісу або сайту, що блокується. У цьому випадку блокування буде неможливим, тому що взаємодії із забороненими IP-адресами не буде. Однак проксі – це двостороння історія.

Він дозволяє аномізувати користувача не лише перед провайдером, а й перед самим сервісом, що зручно, якщо, наприклад, сам сервіс блокує користувачів із країни вашого знаходження. Незважаючи на те, що зараз Роскомнагляд не блокує Telegram в Росії , сенс знати, де розташовується меню з налаштуванням проксі-серверів і як їх підключити, все-таки є.

Як налаштувати проксі в телеграм

  • Запустіть Telegram і перейдіть на вкладку «Налаштування»;
Проксі

Підключити проксі може будь-хто, але для цього потрібно мати доступ до якогось проксі-сервера

  • Звідси перейдіть до розділу “Дані та пам’ять”;
  • Прокрутіть параметри в самий низ і виберіть “Проксі”;
Конект

Проксі-сервера безкоштовні, але можуть рекламувати канали чи групи

  • Увімкніть «Проксі» та підключіться до проксі-сервера.

Якщо ви вмикаєте проксі в Telegram вперше, доступних проксі-серверів там не буде. Їх потрібно додавати самостійно. У месенджері є цілі канали, присвячені темі обходу блокувань. Вони постійно публікують свіжі проксі-сервера. Але, якщо ви не знаєте таких, можу запропонувати вам кілька варіантів з тих, якими я користуюся сам: раз , два , три .

Щоб додати проксі в Telegram , просто натисніть на посилання і натисніть «Додати проксі» в інтерфейсі месенджера. Якщо підключення пройде успішно, ви побачите підпис «Підключено», а поряд з ним пінг. Це затримка швидкості передачі сигналу в мілісекундах, яка пов’язана з використанням проміжних серверів, що виконують роль подушки між вами і Telegram.

Оскільки проксі в Telegram безкоштовні, а їх творцям потрібно заробляти на чомусь, месенджер дозволяє їм розміщувати рекламу. Вона з’являтиметься у вигляді окремої групи або каналу над вашими чатами, позначаючись припискою «Реклама». Приховати її неможливо. Але це плата за використання сервісу з обходу блокувань. Втім, нерідко проксі-сервера перестають працювати, і тоді підключення до них стає неможливим. У цьому випадку просто замініть проксі, що вийшов з ладу, на інший.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment