SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Геопозиція в Телеграм — ТОП-3 фішки та інструкція користувача

Коваленко Марія 

З моменту випуску оновлення Телеграм версії 4.4 користувачі месенджера можуть надсилати одна одній геолокацію (геопозицію) . Нова функція Live Location не тільки допоможе  поділитися місцем розташування, але й дозволить співрозмовнику щомиті відстежувати ваші переміщення за допомогою функції трансляції. Про те, як скинути геопозицію і як транслювати її в телеграмі, читайте далі.

Чим корисна можливість ділитися місцем розташування

Функція передачі розташування може неодноразово виручити вас у ситуаціях, коли потрібно терміново пояснити людині, де ви перебуваєте.

З її допомогою співрозмовник зможе з точністю до метра визначити поточні координати.

Особливо корисна ця функція на масовому заході або при попаданні на незнайому територію, де ви не орієнтуєтесь.

Більше не доведеться шукати орієнтири, щоб пояснити, де ви, як і намагатися перекричати музикантів на концерті, розповідаючи співрозмовнику, біля якого входу ви стоїте.

Live Location дуже спростив життя користувачам Телеграм. Причому передача розташування відбувається миттєво. Якщо у вас, звісно, ​​немає проблем з інтернетом.

Поділитися своїми координатами можна лише зі смартфона .

Як відправити геолокацію до Телеграм

Щоб поділитися геолокацією в Телеграм, вам потрібно виконати всього 5 кроків :

 1. Відкрити месенджер телеграм.
 2. Вибрати чат із тією людиною, з якою збираєтесь поділитися геолокацією.
 3. Натиснути на значок скріпки в кутку чату.
 4. Вибрати в Телеграм параметр ” Геопозиція “.
 5. Натиснути на пункт ” Відправити геопозицію “.
відправити геопозицію до Телеграм - картинка

Куди Телеграм зберігає усі файли? Ви можете дізнатися відповідь у нашій спеціальній статті .

Як транслювати геопозицію у Телеграм

Трансляція місцезнаходження дозволить не тільки поділитися своїм місцем розташування з людиною, але й дати їй можливість відстежувати ваші пересування протягом вибраного періоду часу.

Запустити трансляцію геопозиції в Телеграм для одного користувача можна максимум на 8 годин .

Як поділитися трансляцією геолокації:

 1. Зайдіть у Телеграм .
 2. Натисніть значок скріпки .
 3. Виберіть « Геопозиція ».
 4. Натисніть ” Транслювати геопозицію “.
 5. Виберіть потрібний час трансляції — 15 хвилин, годину або 8 годин.
як транслювати геопозицію в Телеграм

Ви можете надсилати голосові повідомлення? Докладно, як це робити ми розповіли у цій статті .

Корисні плюшки геолокації в телеграм

Є 3 корисні особливості , які можуть розширити ваші можливості при передачі місця розташування іншій людині:

 1. Самостійне визначення розташування — якщо ви точно знаєте, що через якийсь час переміститеся в інше місце, можна перемістити червону мітку на карті і відправити співрозмовнику координати майбутньої геопозиції.
 2. Вибір періоду live-трансляції – ви можете дати людині можливість відстежувати ваше місцезнаходження протягом 8 годин.
 3. Можна поділитись адресою одного з найближчих закладів – вам буде доступний готовий список місць, що знаходяться поряд.

Як налаштувати або видалити геолокацію

Надану геолокацію можна розглядати у трьох різних режимах:

 • Карта ;
 • Супутник ;
 • Гібрид.
як видалити геолокацію в Telegram - картинка

Щоб вибрати потрібний режим, потрібно перейти в геопозицію, яку надіслав вам користувач. Далі в залежності від того, смартфон у вас на базі Android або iOS, ви натискаєте або на три точки в правому верхньому кутку, або на букву « i ».

Транслювати свою геолокацію можна одразу кільком людям. Інформація про поточні трансляції відображатиметься над загальним списком чатів.

Видалення геолокації

як видалити геолокацію в Telegram - картинка

Видалити надіслану геолокацію так само просто, як і звичайне повідомлення. Натискаєте (затискаєте на iOS) область пересланого розташування і вибираєте дію « Видалити ».

Отже, ви розібралися, як скинути свою геолокацію співрозмовнику. Настав час дізнатися ще щось нове по використанню Телеграм.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment