SMM - Соціальні медіа

Що таке твіттер і навіщо він потрібний

Коваленко Марія 

2006 року відбулася перша передача короткого повідомлення – твіту. Це сталося 21 березня о 20 годині 50 хвилин за Тихоокеанським часом. У цей момент Джек Дорси передав повідомлення: just setting up my twttr. Так почалася доба Twitter.

Твіттер – це соціальна мережа , «фішка» якої полягає в тому, що користувачі можуть залишати лише короткі повідомлення, не довші за 140 символів.

А якщо перевищують, тоді що? Тоді набирає чинності правило бути простим і лаконічним. Але це правило діє емпірично. Тобто з одного боку воно діє, а з іншого – ні. Надто довге повідомлення може розбиватися на два або три короткі. І існувати у такому вигляді.

самий перший твіт

Взагалі можливості цієї соціальної мережі набагато ширші, ніж можна уявити. Спочатку можна було публікувати лише повідомлення. Пізніше система вдосконалилася і до них почали додавати фотографії та відеофайли. Крім того, до тексту можна додавати посилання.

Навіщо це потрібно

Здавалося б, навіщо таке взагалі може бути потрібне?! Але насправді цей формат швидко знайшов застосування. Коментарі, жарти, думки – це люди люблять. А твіттер саме під це і «заточений».

Адже чим читати щось довге, витрачати на цей час і сили можна швидко дізнатися головне, суть. А для тих, хто любить подробиці, до повідомлення можна додати посилання.

Саме через цю стислість соціальною мережею почали активно користуватися відомі люди: політики, музиканти, письменники та представники інших публічних професій. Адже, з одного боку, їм потрібно бути відкритими, а з іншого – не збовтнути чогось зайвого.

Наприклад, відвідав автор захід та вважає, що треба поділитися цим зі своїми шанувальниками. Чим писати «це був чудовий концерт, зустрів багато чудових людей» тощо банальщину, можна коротко сказати головне: «Ходив на концерт. Було круто!”. І фотку прикріпити.

Як зареєструватися

Як і в будь-якій іншій соціальній мережі, щоб отримати свій твіттер, спочатку потрібно зареєструватись у системі.

1 . Відкриваємо офіційний сайт twitter.com , заповнюємо невелику форму з правого боку та натискаємо «Реєстрація».

2 . Якщо все заповнено правильно (біля кожного пункту стоїть пташка), знову натискаємо «Реєстрація».

3 . Потім система попросить вказати номер телефону.

Цей крок можна і пропустити, але краще все ж таки додати свій номер. Інакше ваша сторінка може бути зламана у будь-який момент.

4 . І останній етап – вибір логіну . Вам потрібно вигадати англійську назву для свого твіттера, таку, якої ще в системі немає. Можна вибрати одне з тих, що вказані у «Рекомендації».

Цей крок також можна пропустити, але тоді система призначить вашому твіттеру випадкове ім’я. Зазвичай воно не дуже симпатичне. Погодьтеся, набагато приємніше, коли назва така @nazvanie, а не така: @bCbMjODYcAfqqAb

От і все! Залишилося зробити деякі налаштування (відповісти на кілька питань) і особиста сторінка готова.

Що далі? А далі починається найцікавіше. Тепер можна публікувати повідомлення, до речі, вони називаються твіти .

А ще можна підписуватись на сторінки інших людей, ставити лайки до постів, коментувати їх, робити ретвіти ( перепости у себе на сторінці).

Твіттери відомих людей

І багато інших відомих людей: артистів, письменників, політиків. Крім того, твіттери мають більшість ЗМІ.

Іноземних зірок у цій соцмережі ще більше. Наведу лише кілька:

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment