Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Гід в інстаграмі, як правильно користуватись

Коваленко Марія 

Гід в Інстаграм – це новий вид контенту, який став з’являтися у користувачів нещодавно. У цій статті докладно розберемо, що таке путівники (гіди, гайди) в Інстаграм, як їх створити і поділимося ідеями використання.

Що таке гід в Інстаграм і навіщо вони потрібні

Гід – це добірки публікацій, місць чи товарів в Інстаграмі. Після створення свого гіду на головній сторінці вашого профілю з’явиться нова вкладка з вашими гайдами.

За допомогою гіда можна об’єднати кілька публікацій на одну тему, зробити добірку товарів або місць, які потрібно відвідати. Наприклад, поділитися маршрутом вашої подорожі.

Для бізнесу це перш за все можливість об’єднувати між собою набори товарів або публікації, присвячені одній темі. Наприклад, товари для зимового відпочинку або як правильно спланувати подорож під час пандемії.

Як зробити гід в Інстаграм: покрокова інструкція

Щоб створити свій гід в Інстаграм, виконайте наші інструкції на відео:

..або далі за текстом.

Крок 1 Відкрийте головну сторінку свого профілю та у верхньому правому куті натисніть на значок плюса. Внизу з’явиться меню, де потрібно вибрати Путівник.

Як зробити путівник в Інстаграм

Також, перейти до створення гайда, можна догортати чийсь гайд до кінця, там внизу буде кнопка «Створити гід».

Створення гіда в Інстаграм

Крок 2 Виберіть яку вибірку ви хочете створити: місця, товари або публікації. 

Який тип путівника вибрати
  • Місця – це вибірки геолокацій з Інстаграм . Ідеальний варіант, якщо вам потрібно зазначити кілька офісів на карті. 
  • Товари – сюди можна додавати лише товари з інших магазинів або з вашого магазину , якщо він налаштований.
  • Публікації – це вибірки з ваших постів.

Ми розглянемо приклад путівника із публікацій.

Крок 3 Виберіть публікації в тому порядку, в якому вони будуть у гайді і натисніть «Далі».

Як створити гід в Інстаграм

Можна вибрати необмежену кількість публікацій.

Крок 4 Напишіть назву путівника та заповніть короткий опис. Намагайтеся бути інформативним, щоб коли людина відкрила ваш гайд, вона відразу розуміла, чому вона присвячена.

Назва путівника в Інстаграм

Крок 5 Обкладинка гайда – це фото першої публікації. Щоб її змінити, натисніть «Змінити фото обкладинки». Як обкладинку можна поставити будь-яке опубліковане у профілі фото або фото зі збережених публікацій. Завантажити довільну обкладинку не можна!

Крок 6 Оформлення постів. Для кожної публікації можна окремо додати заголовок та короткий опис.

Назва постів у путівнику

Крок 7 . Якщо ви хочете змінити порядок постів у путівнику або видалити який-небудь, натисніть на три точки поряд з будь-яким постом та виберіть потрібний пункт. “Прибрати з гіда” або “Змінити порядок публікацій”.

Як видалити пост із гіда в Інстаграм

Коли змінюватимете порядок постів, просто затисніть потрібну публікацію і перетягніть на нове місце у списку.

Як змінити порядок публікацій у путівнику

Крок 7 . Коли закінчите з усіма налаштуваннями та оформленням, клацніть “Далі” нагорі і на новому екрані натисніть “Поділитися”, щоб опублікувати гід.

Як опублікувати путівник в Інстаграм

Якщо не впевнені, що готові його відразу опублікувати, можете зберегти його, як чернетка.

Якщо ви бажаєте відредагувати або видалити путівник в Інстаграм, відкрийте його, натисніть на 3 точки для виклику меню та виберіть потрібний пункт. Тут можна скопіювати посилання на гід або поділитися ним у месенджерах.

Як редагувати гід в Інстаграм

Як поділитися путівником у сторіс Інстаграм

Щоб поділитися путівником у сторіс, спочатку відкрийте його, а потім у верхньому правому куті натисніть на іконку надіслати. Виберіть «Додати гід у вашу історію».

Як поділитися путівником у сторіс Інстаграм

Оформіть історію з гідом, напишіть заклик до дії і чого чекаєте від передплатників.

Ідеї ​​для путівників в Інстаграм

А тепер наводимо перелік ідей, які допоможуть вам створити свій перший путівник у профілі.

  1. Адреси офісів та магазинів . У профілі Інстаграм можна вказати лише одну адресу, а за допомогою путівника по місцях можна об’єднати їх в одному місці. 
  2. Покрокові інструкції . Наприклад, оформлення профілю в Інстаграм — досить велика тема, що складається з кількох пунктів: шапка, єдиний візуал, актуальні історії та інше. Путівники дозволять поєднати це все в єдину вибірку.
  3. Історії . Якщо у вас є якась історія з життя або пов’язана з бізнесом, про яку ви розповідаєте періодично, можна об’єднати всі пости щодо цієї історії.
  4. Марафони та челенджі . За аналогією з попереднім пунктом можна поєднувати пости, присвячені вашому марафону або челенджу.
  5. Каталог товарів . Можна об’єднати товари, які доповнюють одне одного, наприклад, меблі для спальні.
  6. Рубрикатор контенту . Якщо ваш блог присвячений декільком темам і раніше для їхнього поділу ви використовували хештеги, то тепер це можна робити за допомогою гайдів.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment