Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Гід в інстаграмі, як правильно користуватись

Коваленко Марія 

Гід в Інстаграм – це новий вид контенту, який став з’являтися у користувачів нещодавно. У цій статті докладно розберемо, що таке путівники (гіди, гайди) в Інстаграм, як їх створити і поділимося ідеями використання.

Що таке гід в Інстаграм і навіщо вони потрібні

Гід – це добірки публікацій, місць чи товарів в Інстаграмі. Після створення свого гіду на головній сторінці вашого профілю з’явиться нова вкладка з вашими гайдами.

За допомогою гіда можна об’єднати кілька публікацій на одну тему, зробити добірку товарів або місць, які потрібно відвідати. Наприклад, поділитися маршрутом вашої подорожі.

Для бізнесу це перш за все можливість об’єднувати між собою набори товарів або публікації, присвячені одній темі. Наприклад, товари для зимового відпочинку або як правильно спланувати подорож під час пандемії.

Як зробити гід в Інстаграм: покрокова інструкція

Щоб створити свій гід в Інстаграм, виконайте наші інструкції на відео:

..або далі за текстом.

Крок 1 Відкрийте головну сторінку свого профілю та у верхньому правому куті натисніть на значок плюса. Внизу з’явиться меню, де потрібно вибрати Путівник.

Як зробити путівник в Інстаграм

Також, перейти до створення гайда, можна догортати чийсь гайд до кінця, там внизу буде кнопка «Створити гід».

Створення гіда в Інстаграм

Крок 2 Виберіть яку вибірку ви хочете створити: місця, товари або публікації. 

Який тип путівника вибрати
  • Місця – це вибірки геолокацій з Інстаграм . Ідеальний варіант, якщо вам потрібно зазначити кілька офісів на карті. 
  • Товари – сюди можна додавати лише товари з інших магазинів або з вашого магазину , якщо він налаштований.
  • Публікації – це вибірки з ваших постів.

Ми розглянемо приклад путівника із публікацій.

Крок 3 Виберіть публікації в тому порядку, в якому вони будуть у гайді і натисніть «Далі».

Як створити гід в Інстаграм

Можна вибрати необмежену кількість публікацій.

Крок 4 Напишіть назву путівника та заповніть короткий опис. Намагайтеся бути інформативним, щоб коли людина відкрила ваш гайд, вона відразу розуміла, чому вона присвячена.

Назва путівника в Інстаграм

Крок 5 Обкладинка гайда – це фото першої публікації. Щоб її змінити, натисніть «Змінити фото обкладинки». Як обкладинку можна поставити будь-яке опубліковане у профілі фото або фото зі збережених публікацій. Завантажити довільну обкладинку не можна!

Крок 6 Оформлення постів. Для кожної публікації можна окремо додати заголовок та короткий опис.

Назва постів у путівнику

Крок 7 . Якщо ви хочете змінити порядок постів у путівнику або видалити який-небудь, натисніть на три точки поряд з будь-яким постом та виберіть потрібний пункт. “Прибрати з гіда” або “Змінити порядок публікацій”.

Як видалити пост із гіда в Інстаграм

Коли змінюватимете порядок постів, просто затисніть потрібну публікацію і перетягніть на нове місце у списку.

Як змінити порядок публікацій у путівнику

Крок 7 . Коли закінчите з усіма налаштуваннями та оформленням, клацніть “Далі” нагорі і на новому екрані натисніть “Поділитися”, щоб опублікувати гід.

Як опублікувати путівник в Інстаграм

Якщо не впевнені, що готові його відразу опублікувати, можете зберегти його, як чернетка.

Якщо ви бажаєте відредагувати або видалити путівник в Інстаграм, відкрийте його, натисніть на 3 точки для виклику меню та виберіть потрібний пункт. Тут можна скопіювати посилання на гід або поділитися ним у месенджерах.

Як редагувати гід в Інстаграм

Як поділитися путівником у сторіс Інстаграм

Щоб поділитися путівником у сторіс, спочатку відкрийте його, а потім у верхньому правому куті натисніть на іконку надіслати. Виберіть «Додати гід у вашу історію».

Як поділитися путівником у сторіс Інстаграм

Оформіть історію з гідом, напишіть заклик до дії і чого чекаєте від передплатників.

Ідеї ​​для путівників в Інстаграм

А тепер наводимо перелік ідей, які допоможуть вам створити свій перший путівник у профілі.

  1. Адреси офісів та магазинів . У профілі Інстаграм можна вказати лише одну адресу, а за допомогою путівника по місцях можна об’єднати їх в одному місці. 
  2. Покрокові інструкції . Наприклад, оформлення профілю в Інстаграм — досить велика тема, що складається з кількох пунктів: шапка, єдиний візуал, актуальні історії та інше. Путівники дозволять поєднати це все в єдину вибірку.
  3. Історії . Якщо у вас є якась історія з життя або пов’язана з бізнесом, про яку ви розповідаєте періодично, можна об’єднати всі пости щодо цієї історії.
  4. Марафони та челенджі . За аналогією з попереднім пунктом можна поєднувати пости, присвячені вашому марафону або челенджу.
  5. Каталог товарів . Можна об’єднати товари, які доповнюють одне одного, наприклад, меблі для спальні.
  6. Рубрикатор контенту . Якщо ваш блог присвячений декільком темам і раніше для їхнього поділу ви використовували хештеги, то тепер це можна робити за допомогою гайдів.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment