SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як створити канал у Telegram

Коваленко Марія 

Канал у Telegram – дуже ефективний інструмент для взаємодії з аудиторією. Він однаково добре працює як затишний особистий блог або великий корпоративний медіа.

Є два види каналів: публічні та закриті. 

  • Перші доступні через вбудований пошук, а підписатися на них може будь-хто. 
  • Другі канали не відображаються в пошуку, а передплата можлива лише за спеціальним посиланням-запрошенням від адміністратора. За бажанням налаштування приватності можна змінити у будь-який час.

На відміну від груп, у каналах Telegram користувачі можуть лише читати, але не писати повідомлення. Однак, якщо увімкнути функцію коментарів, передплатники зможуть обговорювати публікації.

Як створити канал у Telegram

Процес створення каналу зі смартфона, комп’ютера або веб-версії практично нічим не відрізняється – назви пунктів скрізь однакові. Для зручності розглянемо процедуру з прикладу мобільного додатка.

Як створити канал у Telegram: відкрийте вкладку з чатамиЯк створити канал у Telegram: натисніть Створити канал»

Запустіть Telegram і на вкладці Чати натисніть кнопку нового повідомлення, а потім виберіть Створити канал.

Як створити канал у Telegram: ще раз натисніть «Створити канал»Як створити канал у Telegram: заповніть назву та опис каналу

Ще раз топніть по однойменній кнопці. Назвіть канал і додайте його опис. Торкнувшись піктограми профілю, прикріпіть аватар.

Як створити канал у Telegram: виберіть зображенняЯк створити канал у Telegram: натисніть «Далі»

Зображення можна вибрати з «Галереї», знайти в Мережі або зняти на камеру. Коли все буде готове, натисніть «Далі».

Як створити канал у Telegram: виберіть тип каналу та призначте посиланняЯк створити канал у Telegram: натисніть "ОК"

Виберіть тип каналу і придумайте коротке посилання з логіном, за яким канал можна буде знайти через пошук. Натисніть “Далі” і підтвердіть створення каналу, штовхнувши по кнопці OK.

Як створити канал у Telegram: виберіть людей зі списку контактівЯк створити канал у Telegram: опублікуйте перший запис

Виберіть людей зі списку контактів, яких хочете запросити до каналу, і натисніть «Далі». Канал створено — Ви можете опублікувати перший пост для нових передплатників.

Як керувати каналом у Telegram

Як призначити адміністраторів каналу в Telegram

Як призначити адміністраторів каналу в Telegram: торкніться імені каналу або аватараЯк призначити адміністраторів каналу в Telegram: перейдіть до пункту «Адміністратори»

Якщо збираєтеся вести канал не самі, доведеться додати одного або кількох адміністраторів. Для цього торкніться імені або аватара каналу та перейдіть до пункту «Адміністратори».

Як призначити адміністраторів каналу в Telegram: натисніть «Додати адміністратора»Як призначити адміністраторів каналу в Telegram: настройте права адміністратора

Натисніть «Додати адміністратора» та виберіть користувача з числа передплатників. Налаштуйте його права, увімкнувши відповідні тумблери.

Як додати та видалити передплатників у каналі Telegram: перейдіть до пункту «Підписувачі»Як додати та видалити передплатників у каналі Telegram: натисніть «Додати передплатників»

Для керування аудиторією в меню каналу передбачено пункт «Підписувачі». Він дозволяє додати людей натисканням на однойменну кнопку, а також забанити окремих користувачів. В останньому випадку необхідно натиснути «Змінити» та тапнути по червоному значку навпроти імені людини.

Як змінити налаштування каналу в Telegram

Як змінити налаштування каналу Telegram: натисніть «Змінити» у налаштуваннях каналуЯк змінити налаштування каналу Telegram: внесіть зміни

Якщо ви помилилися з назвою, описом або іншими налаштуваннями каналу, їх легко змінити в будь-який момент. Натисніть «Змінити» у меню каналу. Тут можна перейменувати його, змінити опис та тип, а також додати до публікацій підписи авторів та коментарі передплатників.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment