SMM - Соціальні медіа

Як дізнатися свій номер телефону на Водафон, Київстар, Лайфсел

Коваленко Марія 

Купуючи карту стільникового офісу для свого гаджета, людина відразу ж на упаковці бачить числовий індивідуальний код, за який платить гроші. Багато хто навчає це значення на згадку, але є й такі, яким запам’ятати стільки великий набір чисел складно. Саме для клієнтів із цієї категорії будуть висвітлені методики набуття власного кодового значення Київстар.

Нерідко у житті трапляються прекрасні знайомства, після яких зав’язується міцна дружба чи будуються серйозні сімейні відносини. Люди довго спілкуються на відстані, адже кожен має сучасний гаджет або як мінімум простенький телефон.

Але щоб мати можливість розмовляти та писати смс, люди спочатку повинні обмінюватися мобільними індивідуальними кодами, а їх вони не завжди добре пам’ятають. Щоб із цим більше не виникало проблем, детальніше слід розглянути інформацію на тему, як дізнатися свій номер Київстар.

Набір звичної USSD команди

Реально дізнатися свій номер телефону Київстар можна багатьма активними, надзвичайно легкими способами будь-якої доби та тижня. За статистикою, найчастіше задля досягнення мети такого типажу використовуються саме стандартні запити на короткі системні кодування. Якщо потрібно перевірити дані під мережевим покриттям саме представленого мобільного офісу, то у людини виникає необхідність вчинити за таким принципом:

 • пошук на дисплеї гаджета позначки меню для набору команд;
 • вхід у потрібний розділ смартфона;
 • виконання набору на клавішах комбінації *161# та банальний виклик;
 • відкриття текстового повідомлення, де вміщено потрібні дані.

Як виявилося, подивитись інформацію в такому стандарті дуже легко, але на цьому не варто зупинятися, а краще розглянути ще й інші, не менш приємні та прості методики вирішення задачі.

Телефонне меню контактів

Як на Київстар дізнатися свій номер телефону не варто більше запитувати у друзів, колег або знайомих, а краще зайнятися вивченням контактного меню власного гаджета. Така цікавість абонента – це не банальна трата часу, а можливість отримати собі необхідний результат. Виконати витягування інформації саме за представленим методом можна так:

 • визначити піктограму, де зображено людину чи особистість з телефоном чи книжечкою;
 • перейти до поданого пункту;
 • переглянути всі внесені дані або ввести в рядок пошуку літеру М;
 • потім переглянути всі імена, що починаються на М і зупинитися біля позначки мій номер;
 • натиснути на поданий напис і переглянути те, що необхідно було витягнути.

Дізнатися про свій номер Київстар за таким простеньким методом може навіть малюк, а головне, набору додаткових команд або тривалих переходів зовсім не потрібно. Один раз спробувавши виконати щось такого роду, людина більше не задаватиметься питанням, як дізнатися свій номер Київстар.

Комфортний мобільний додаток

Якщо ви досі не знаєте свого телефону, то скоріше вирушайте до магазину програм і закачуйте спеціальне розширення від представленого мобільного оператора. Як дізнатися свій номер на Київстарі за наявності такого мобільного доповнення, розкаже наступна інструкція:

 • відкрити програму, авторизуватися;
 • перейти до поділу інформації про власний особовий рахунок;
 • визначити пункт відображення необхідної інформаційної одиниці.

Дізнатися номер у такий спосіб на телефоні безпроблемно і в будь-який доступний час зможуть усі охочі. Відкрити мій номер Київстар настільки просто, що багато хто навіть не встигне мигнути, як потік даних з’явиться на екрані. Як дізнатися свій номер Київстар у телефоні більше не доведеться запитувати у оператора, адже ця інформація є настільки простою, що її не можна не запам’ятати.Як купити Iphone 7 у 10 разів дешевше?

Місяць тому замовив собі копію iPhone 7, через 6 днів я забрав його на пошті) І ось вирішив залишити відгук

Як дізнатись свій номер на Київстар? Є відповідь!

У житті сучасної людини часто трапляється так, що стає необхідним номер свого мобільного телефону. Це часто потрібно в банку, на співбесідах, за особистих відносин, та й у низці інших обставин.

Однак не завжди свій номер можна запам’ятати, та й не кожен мобільний пристрій показує цю інформацію, прив’язану до сім-картки, тому мобільний оператор Київстар вирішив допомогти своїм користувачам і відкрив зручний сервіс для отримання цієї інформації.

Як дізнатися свій номер київстар через USSD-команду

Найбільш простим та оперативним способом, щоб визначити свій номер, є відправлення спеціальної команди зі свого мобільного пристрою.

Мобільний оператор Київстар з цією метою надав USSD-команду *161#. Виходить, що після надсилання цього запиту потрібно дочекатися повідомлення, яке вкаже ваш номер.

А тепер докладніше, як використовувати дану команду. На клавіатурі будь-якого мобільного пристрою слід набрати *161#, а потім кнопку виклику.

Після того, як запит було надіслано, необхідно дочекатися відповіді. Інформація з номером телефону, з якого було зроблено запит, буде відображено на екрані мобільного пристрою. Це дуже ефективний та легкий спосіб отримати потрібні дані.

Окрім того, щоб надсилати запит, є ще варіант використовувати безкоштовний сервісний номер. Цей спосіб займе трохи більше часу, але інформацію ви отримаєте.

Крім цього, можна прослухати корисну інформацію, ознайомитися з акціями, тарифними планами та іншими додатковими сервісами, які надає мобільний оператор.

Телефон інформаційної служби від компанії Київстар 0800300466. Використовувати цей номер дуже зручно, оскільки на нього можна дзвонити не тільки зі свого мобільного номера, а й зі стаціонарних телефонів, а також з номерів інших мобільних операторів, що діють на території України.

Проте тарифікація залежить від тарифного плану абонента. Використовуючи інформаційну службу, можна прослухати інформацію по розділах.

Прослуховуючи голосове меню можна знайти необхідну інформацію, вибрати пункт, який дозволить з’єднання зі співробітником компанії, після чого йому можна буде поставити запитання.

Як дізнатися свій номер телефону Київстар через Сервіс-Гід

Щоб знайти номер служби підтримки абонентів, команди для запитів, можна скористатися сервіс-гідом на офіційному сайті. Пройшовши за посиланням http://www.kyivstar.ua/, можна знайти велику кількість інформації.

Також кожному абоненту надається свій інтернет-помічник. Сторінка «Мій Київстар» буде доступна при введенні логіну та паролю, перед цим тільки варто зареєструватися.

За допомогою цього сервісу можна контролювати всі послуги, які доступні за номером телефону. Адже можна змінювати тарифний план, керувати всіма опціями, вивчати акції.

Це дуже зручно, оскільки витрачаючи мінімальну кількість часу можна використовувати його максимально ефективно.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:

rostelekom1.ru

Сервісний номер київстар. Як дізнатися номер свого номера “Київстар”? Усі способи

Чесно кажучи, встежити за особливостями надання послуг на своєму номері телефону складно навіть матерям у цьому плані людям. Особливо це важко тим фактом, що наші мобільні оператори дуже активно користуються можливістю в односторонньому порядку не тільки змінювати вартість різних послуг, але ще й переводити на інші тарифні плани, змінювати їх назви. Добре, якщо у вас картка тільки одного з . Тоді вам буде не складно стежити за всіма змінами. Але якщо ви користуєтеся послугами всіх операторів, потрібно запасатися додатковими інструментами у вигляді USSD-команд. Сьогодні ми вам розповімо про те, як дізнатися про свій тариф за допомогою USSD для будь-якого оператора зв’язку нашої країни.

Як дізнатися, який тариф від Київстару на вашому номері

Компанія «Світ» на сьогоднішній день – це найбільший оператор України. Тому не дивно, що найчастіше можливість дізнатися про свій тарифний план шукають саме абоненти Київстар. Насправді дізнатися про свій тариф Київстар дуже просто. Для цього необхідно на своєму телефоні набрати наступний запит:

 • *100*01*2# та натиснути клавішу дзвінка.

Після набору цього запиту на екрані телефону ви побачите інформацію про тариф, на якому на даний момент обслуговується номер телефону.

Як дізнатися свій тариф від Водафон за допомогою USSD

Оператор одафон, мабуть, вчинив найбільш просто та правильно. Щоб дізнатися, який тариф Водафон на вашому номері, не знадобиться записувати додаткові комбінації. Достатньо просто перевірити залишок рахунку, як ви зазвичай це робите:

 • *101# та натиснути клавішу дзвінка.

Так ви дізнаєтеся не тільки залишок на вашому балансі, але й назва, яка у вас в даний момент. Але цей запит є актуальним лише для абонентів, які працюють без контракту. Якщо ж ви уклали договір з компанією Водафон, то дізнатися про свій тариф можете за допомогою наступної комбінації:

 • *110*21# та натиснути клавішу дзвінка.

Як швидко дізнатися який тариф від Лайф на вашому номері телефону

Якщо ви абонент, то нічого складного теж не буде. Як і в інших операторів, вам потрібно буде набрати лише один запит на своєму номері телефону:

 • *161# та натиснути клавішу дзвінка.

Так ви зможете не тільки дізнатися про свій тариф від Лайф, але ще й побачити на екрані телефону свій мобільний номер (зручно, якщо у вас кілька карток).

Як бачите, немає нічого складного. Дізнатися свій тариф для будь-якого номера телефону у будь-якого оператора не складе особливих труднощів. До речі, назву свого тарифного плану можна дізнатися ще й просто зателефонувавши оператору. Як це найбільш просто і швидко зробити – читайте.

Багато абонентів операторів мобільного зв’язку не знають своїх номерів, тому для них важливо зрозуміти “Київстар”. Адже при заповненні будь-якої анкети (в інтернеті, в державних структурах тощо) завжди потрібно вказати мобільний номер, щоб клієнту могли потім передзвонити.

Спосіб №1. Меню телефону

Існує два перевірені способи, “Київстар”. Кожен із них досить простий. На сім-карті є внутрішня пам’ять, де і збережений мобільний. Як дізнатися номер телефону “Київстар”? Прийде трохи поритися в меню телефону. Якщо у абонента, наприклад, модель “Нокіа-202” (напівсенсорний телефон), потрібно зайти в розділ “Меню”. Тут потрібно вибрати опцію “Контакти”. Зайшовши до цього розділу, користувач побачить опцію “Мої номери”. Якщо сім-карта оператора “Київстар” у абонента йде як основна (ця модель телефону підтримує дві сім-картки), то він зможе побачити свою комбінацію цифр. Як дізнатися номер телефону “Київстар”, якщо картка не є основною? Потрібно зайти до розділу меню “Диспетчер сім-карт”, де можна виправити налаштування, зробивши карту “Київстар” основною. Для телефонів і смартфонів на системі “Андроїд” спосіб приблизно такий самий. У меню абонент вибирає опцію “Інструменти сім-карти”, потім потрібно знайти розділ “Мої номери”.

Спосіб №2. Оператор

Як дізнатись номер свого номера “Київстар” ще можна? Таку можливість надає сам оператор. Операція чимось схожа на процес визначення залишку коштів на рахунку. Набираєте на своєму телефоні *, потім 161# і тиснете клавішу дзвінка (на більшості моделей вона зображена у вигляді зеленого телефону). Запит обробляється кілька секунд, а потім на екрані відображається відповідь з номером у міжнародному форматі. Оператор завжди піклується про своїх абонентів, тому легко отримати інформацію про свій номер.

Інших способів, як дізнатися про номер свого номера “Київстар”, немає. Але й цих цілком достатньо!

 • Незабаром на звичайному фото можна буде розглянути об’єкти на ньому з усіх боків. Вчені з Університету Карнегі-Мелона розробили нову технологію, яка перетворює плоскі речі на двовимірному знімку на тривимірні моделі, які можна крутити, як заманеться.
 • Багато

innovakon.ru

Як дізнатися свій номер?

 Питання про те, як дізнатися свій номер мобільного оператора не дає спокою багатьом сучасним користувачам смартфонів, телефонів та планшетів.

Більшість людей знає, як користуватися тими чи іншими сервісами від своїх мобільних операторів, але коли забувають свій номер, це стає справжньою катастрофою. А в сучасному світі він відіграє велику роль, адже все більше сайтів використовують його для автентифікації користувача.

Тому сьогодні ми розберемо те, як можна дізнатися свій номер мобільного телефону для таких операторів, як МТС (тільки для України), Лайф (він же lifecell) і Київстар.

Зміст:

 1. Дізнатись номер на МТС
 2. Дізнатись номер на Лайф
 3. Дізнатись номер на Київстар
 4. Універсальний спосіб

1. Дізнатись номер на МТС

У цьому плані МТС Україна є одним із найзручніших операторів.

Є цілих 4 дійсно працюючі способи, які допомагають дізнатися свій номер мобільного.

Йдеться ось про що:

 • Перший полягає в тому, щоб просто зателефонувати оператору і запитати у нього свій номер. Він, у свою чергу, має продиктувати його Вам, а Ви запишіть його там, де вважаєте за потрібне.

Для цього необхідно набрати один із наступних номерів:

 • 111 – безкоштовно з будь-якого мобільного телефону із SIM-картою МТС;
 • 0(800)400-00-0 – безкоштовна гаряча лінія.

Після дзвінка на 111 буде запропоновано вибрати мову. Цифра 1 дозволить отримувати інформацію російською, 2 – українською та 3 – англійською мовою. 

Далі потрібно буде натиснути 0 для з’єднання з оператором. Власне, в одного з них і можна буде дізнатися цікаву інформацію.

Також можна звернутися до центру обслуговування абонентів. Знайти найближчий центр можна на цій сторінці. Там потрібно ввести своє місто та побачити адреси всіх центів підтримки у вибраному регіоні.

 У центр потрібно приходити зі своїм телефоном і просто просити співробітника показати номер Вашого мобільного.

 • На телефоні або планшеті потрібно набрати комбінацію *161# та натиснути кнопку дзвінка. Для цього потрібно зайти в програму “Телефон” або іншу дзвонилку. Після цього в короткому інформаційному повідомленні буде показано номер Вашого мобільного телефону, як показано на малюнку №1.

Рис. №1. Інформаційне повідомлення від МТС

 • Зателефонувати іншому абоненту. Для цього можна навіть зупинити якусь людину на вулиці, попросити телефон та зателефонувати на нього, щоб побачити свій номер. Щоправда, це можливе лише якщо у Вас на рахунку є хоч якісь кошти.

Підказка: це досить ефективний спосіб знайомства з дівчатами:)

 • Надіслати на інший номер безкоштовне смс із текстом «Передзвоніть мені будь ласка…». Цей спосіб дуже схожий на третій, але актуальний він для тих випадків, коли на рахунку немає копійки. Щоб надіслати безкоштовне повідомлення на МТС, потрібно запустити програму «Телефон» та набрати там комбінацію в такому форматі: * 104 * номер іншого абонента #. Наприклад, *104*+380959377987#. Тоді іншому абоненту прийде повідомлення із номером відправника, тобто з Вашим.

За допомогою таких чотирьох способів абоненти МТС Україна можуть дізнатися про свій номер мобільного телефону. Вони перевірені багатьма користувачами та дійсно працюють.

2. Дізнатись номер на Лайф

У даного оператора доступні ті самі способи, що й у МТС. Тільки номери тут дещо відрізняються.

Якщо конкретно, необхідно зробити таке:

 • Зателефонувати оператору за номером 5433 і сказати, що Вам потрібно дізнатися свій номер. Після цього оператор подивиться на свій екран та повідомить Вам бажану інформацію. Після того, як Ви набрали 5433, потрібно натиснути 1 для вибору української мови, 2 для вибору російської. Після цього послідовно потрібно натиснути 5, 3, потім 0 ​​і тільки після цього зв’язок вийде один з операторів.
 • Набрати в програмі «Телефон» чи іншій дзвонилці код *161#. Після цього на екрані з’явиться практично таке інформаційне повідомлення, як показано на малюнку №1. Тільки там ще буде вказано назву тарифного плану. В іншому все те саме. 
 • Третій спосіб такий самий, як і для МТС – потрібно зателефонувати комусь і побачити на екрані його телефону свій номер. Знову ж таки, це актуально, тільки якщо на рахунку є хоч якісь кошти.
 • Четвертий спосіб підходить на випадок, коли на рахунку немає грошей – надсилаємо безкоштовне повідомлення іншій людині.

Тільки у випадку з Лайф вся ця процедура виглядає трохи складніше, а всього є цілих три методи зробити це:

 • відправляємо запит у вигляді * 124 * 3 * номер абонента #, наприклад, * 124 * 3 * 380939514545 #;
 • відправляємо смс із текстом «3 номер абонента» на номер 124, наприклад, «3 380939514545»;
 • спочатку потрібно набрати комбінацію *124#, в меню вибрати пункт Upravlenie schetom, потім пункт Perezvoni mne і так само вказати номер абонента, якому потрібно надіслати безкоштовне смс.

3. Дізнатись номер на Київстар

Для цього оператора теж актуальні 4 способи, тільки виконуються вони тут трохи по-іншому:

 • Щоб додзвонитися до оператора, потрібно набрати 466, після чого або послідовно натиснути 2, 9, 9 або 8, 9. Є ще два номери оператора Київстар – 38 (044) 466-24-66 для абонентів з передоплатою та 8 (044) 466- 04-66 для абонентів за контрактом.
 • Також є комбінація, яка дає змогу побачити свій телефон в інформаційному повідомленні. Для Київстар вона виглядає як *161#. 
 • Зателефонувати іншому абоненту.
 • Надіслати безкоштовне смс. У разі формат наступний: *130*номер абонента#, наприклад, *130*380674454532#.

4. Універсальний спосіб

Пристрої на платформі Android автоматично відображають номери телефонів підключених SIM-карток.

Щоб побачити цю інформацію, необхідно просто зайти в налаштування та вибрати пункт “Диспетчер SIM-карток”.

У наступному вікні під назвою кожної картки буде вказано номер телефону.

Увага: Система не завжди коректно відображає номери «Київстар», що можна наочно бачити на малюнку №2. Проблема в тому, що не відображається перша цифра після 380, тому в більшості випадків доведеться використовувати інші методи.

Рис. №2. Диспетчер SIM-карт в ОС Андроїд

На Андроїд є інший спосіб. Його можна побачити у відеоролику нижче.

best-mobile.com.ua

Як дізнатися про свій тариф Київстар?

реклама

У сучасних мобільних операторів така величезна кількість тарифних планів, що заплутатися в них та їх особливостях нескладно, адже до всіх тарифів регулярно вносяться зміни, а згодом одні тарифи замінюються іншими.

Усі існуючі та активні на даний момент тарифні плани вказані на офіційному сайті Київстару, але перегортати довгий список тарифних пакетів, за параметрами визначаючи, який з них – марна справа. Тим більше, якщо ви не пам’ятаєте не лише назву, але ще й перелік послуг, який надає оператор за вашим тарифом.

Ця стаття розповість вам про швидкі та легкі способи дізнатися свій тариф на Київстар

Існує кілька способів визначення свого тарифу:

Наберіть сервісний номер Київстар

Щоб дізнатися про назву свого тарифного плану, вам необхідно набрати на клавіатурі сервісний номер оператора. Дзвінки на цей номер безкоштовні. Наберіть 466 на клавіатурі свого мобільного пристрою та натисніть «зателефонувати».

Уважно слухайте бота-автовідповідача – він керуватиме вашими діями у голосовому меню, підказуючи, які комбінації кнопок слід натискати, щоб знайти потрібний пункт меню, який відповідає за інформацію про ваш тарифний план.

Зайдіть у власний кабінет «Мій Київстар»

Крім використання голосового меню, ви також можете створити особистий кабінет на офіційному сайті Київстару. Щоб це зробити, необхідно перейти на посилання my.kyivstar.ua. Ця послуга надається безкоштовно всім користувачам. Все, що вам потрібно для створення облікового запису на сайті – це вихід в інтернет з браузера та доступ до свого мобільного номеру.

реклама

При реєстрації необхідно ввести номер і код, який автоматично відправиться на ваш телефон.

Здійснювати вхід за цим кодом можна протягом 5 хвилин – після того, як час закінчиться, ви повинні надіслати повторний запит на авторизацію.

Не турбуйтеся, вам не доведеться щоразу вводити коди доступу! Якщо ви хочете користуватися цим особистим кабінетом регулярно, оператор надасть вам таку можливість – при СМС-авторизації на сайті вам запропонують заповнити форму для постійного пароля. Якщо ця функція вам не потрібна, її можна «пропустити».

У самому обліковому записі, крім інформації про назву вашого тарифного плану, ви зможете ознайомитися з послугами, які він надає, подивитися баланс на своєму рахунку або ознайомитися з витратами на певний часовий проміжок.

Наберіть на телефоні USSD-команду

Найшвидшим та універсальним способом із усіх існуючих є використання USSD-команди. За допомогою цієї функції можна швидко та безкоштовно дізнатися про свій тариф Київстар. Зробити це можна двома способами:

 • Набрати комбінацію на клавіатурі *100#

У цьому випадку на екрані вашого гаджета з’явиться невелике меню:

 1. 1-Мій баланс
 2. 2-Мої бонуси
 3. 3-Екстра-гроші
 4. 4-Мій тариф
 5. 5-Послуги

Натисніть цифру 4 і система покаже вам назву вашого тарифу. Щоб ознайомитися з умовами тарифу, потрібно буде натиснути 1, а якщо подробиці вас не цікавить, просто поверніться назад за допомогою натискання на кнопку 0.

 • Набрати на клавіатурі *100*01*2#

В цьому випадку вам не доведеться просуватися по меню – на екрані вашого мобільного пристрою одразу висвітиться назва тарифу.

Забули, який у вас тариф на улюбленому операторі? Вибирайте спосіб, який вам сподобається найбільше і знову нагадайте собі, яким тарифом ви користуєтесь.

реклама

Поділіться з друзями, якщо вам допомогла стаття!

Як дізнатися номер свого номера “Київстар”? Усі способи

Багато абонентів операторів мобільного зв’язку не знають своїх номерів, тому для них важливо зрозуміти, як дізнатися номер свого номера “Київстар”. Адже при заповненні будь-якої анкети (в інтернеті, в державних структурах тощо) завжди потрібно вказати мобільний номер, щоб клієнту могли потім передзвонити.

Зміст статті

Спосіб №1. Меню телефону

Існує два перевірені способи, як дізнатися номер свого номера “Київстар”. Кожен із них досить простий. На сім-карті є внутрішня пам’ять, де і збережений мобільний. Як дізнатися номер телефону “Київстар”? Прийде трохи поритися в меню телефону. Якщо у абонента, наприклад, модель “Нокіа-202” (напівсенсорний телефон), потрібно зайти в розділ “Меню”. Тут потрібно вибрати опцію “Контакти”. Зайшовши до цього розділу, користувач побачить опцію “Мої номери”. Якщо сім-карта оператора “Київстар” у абонента йде як основна (ця модель телефону підтримує дві сім-картки), то він зможе побачити свою комбінацію цифр. Як дізнатися номер телефону “Київстар”, якщо картка не є основною? Потрібно зайти в розділ меню “Диспетчер сім-карт”, де можна виправити налаштування, зробивши карту “Київстар” основною. Для телефонів і смартфонів на системі “Андроїд” спосіб приблизно такий самий. У меню абонент вибирає опцію “Інструменти сім-карти”, потім потрібно знайти розділ “Мої номери”.

Як дізнатися номер свого номера "Київстар"? Усі способи

Спосіб №2. Оператор

Як дізнатись номер свого номера “Київстар” ще можна? Таку можливість надає сам оператор. Операція чимось схожа на процес визначення залишку коштів на рахунку. Набираєте на своєму телефоні *, потім 161# і тиснете клавішу дзвінка (на більшості моделей вона зображена у вигляді зеленого телефону). Запит обробляється кілька секунд, а потім на екрані відображається відповідь з номером у міжнародному форматі. Оператор завжди піклується про своїх абонентів, тому легко отримати інформацію про свій номер.

Як дізнатися номер свого номера "Київстар"? Усі способи

Інших способів, як дізнатися про номер свого номера “Київстар”, немає. Але й цих цілком достатньо!

Як дізнатися номер свого номера “Київстар”? Усі способи

Багато абонентів операторів мобільного зв’язку не знають своїх номерів, тому для них важливо зрозуміти, як дізнатися номер свого номера “Київстар”. Адже при заповненні будь-якої анкети (в інтернеті, в державних структурах тощо) завжди потрібно вказати мобільний номер, щоб клієнту могли потім передзвонити.

Спосіб №1. Меню телефону

Існує два перевірені способи, як дізнатися номер свого номера “Київстар”. Кожен із них досить простий. На сім-карті є внутрішня пам’ять, де і збережений мобільний. Як дізнатися номер телефону “Київстар”? Прийде трохи поритися в меню телефону. Якщо у абонента, наприклад, модель “Нокіа-202” (напівсенсорний телефон), потрібно зайти в розділ “Меню”. Тут потрібно вибрати опцію “Контакти”. Зайшовши до цього розділу, користувач побачить опцію “Мої номери”. Якщо сім-карта оператора “Київстар” у абонента йде як основна (ця модель телефону підтримує дві сім-картки), то він зможе побачити свою комбінацію цифр. Як дізнатися номер телефону “Київстар”, якщо картка не є основною? Потрібно зайти в розділ меню “Диспетчер сім-карт”, де можна виправити налаштування, зробивши карту “Київстар” основною. Для телефонів і смартфонів на системі “Андроїд” спосіб приблизно такий самий. У меню абонент вибирає опцію “Інструменти сім-карти”, потім потрібно знайти розділ “Мої номери”.

як дізнатися номер свого номера київстар

Спосіб №2. Оператор

Як дізнатись номер свого номера “Київстар” ще можна? Таку можливість надає сам оператор. Операція чимось схожа на процес визначення залишку коштів на рахунку. Набираєте на своєму телефоні *, потім 161# і тиснете клавішу дзвінка (на більшості моделей вона зображена у вигляді зеленого телефону). Запит обробляється кілька секунд, а потім на екрані відображається відповідь з номером у міжнародному форматі. Оператор завжди піклується про своїх абонентів, тому легко отримати інформацію про свій номер.

як дізнатися номер телефону київстар

Інших способів, як дізнатися про номер свого номера “Київстар”, немає. Але й цих цілком достатньо!

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment