Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати музику в історію інстаграм

Коваленко Марія 

Здійснилося! Нарешті Instagram запустив музику у сторіс. А поки що розповідаємо, як використовувати нову функцію і як додати музику до сторісу Інстаграм. Тепер офіційно та без сторонніх додатків!

Як додати музику до історії Інстаграм: покрокова інструкція

Щоб додати музику до сторісу, слідуйте підказкам на відео:

Або нашої текстової інструкції:

Крок 1 Відкрийте редактор історій. Створіть історію, як ви це робите зазвичай: додайте фото, відео чи картинку.

Крок 2 Натисніть піктограму наклейки на верхній панелі.

Як додати музику до сторіс Інстаграм

Крок 3 У меню виберіть стікер «Музика».

стікер «Музика»

Крок 4 Виберіть трек, який потрібно додати до історії. У цьому розділі є дві вкладки та розділ пошуку.

Для вас : популярні та рекомендовані треки.

Пошук музики в Інстаграм Сторіс

Огляд : пошук музики за категоріями. Якщо догортати до самого низу в цій вкладці, то там буде поділ за жанрами, настроєм та темами.

Категорії музики

Також, у деяких доступна більш просунута панель вибору музики, можливість додавати треки в обране.

Бібліотека музики

Крок 5 Далі потрібно вибрати фрагмент треку, який ви бажаєте накласти на фото чи відео. Це робиться на панелі унизу, на звуковій доріжці. Для цього потрібно затиснути центральний елемент пальцем і переміщати його вправо або вліво. При цьому на екрані будуть відображатися слова пісні, що дозволить швидко знайти потрібний момент.

Як знайти потрібний фрагмент пісні для сторіс

Для порівняння, в Тік-Ток можна використовувати тільки невеликий фрагмент, доданий в соцмережу за замовчуванням, а в Інсті доступний будь-який фрагмент з пісні на вибір.

Крок 6 Обираємо оформлення. Зробити це можна за допомогою панелі інструментів над звуковою доріжкою. Є кілька варіантів: поява слів пісні ( ефект караоке ) або текст пісні на екрані, або стікер при натисканні на який відкривається хвилинний уривок треку в нижній частині екрана.

Як оформити музику у сторіс

Крок 7 . Після додавання музики та інших елементів оформлення опублікуйте історію. Готово!

Як дізнатися яка музика звучить у сторіс

Якщо ви переглянули чиюсь історію, вам сподобалася музика в ній і ви хочете дізнатися, хто виконавець. То в лівому верхньому кутку, під ніком автора, ви побачите назву треку, який використовується у сторіс.

Як дізнатися яка музика звучить у сторіс

Важливо , це актуально, якщо музика була додана до сторіс через редактор, а не стороннє речення.

Висновок

Поява музики в сторіс, істотно розширює можливості інстаграм, як для блогерів і компаній, так і для звичайних користувачів. Крім того, в Інсті, принаймні на даний момент, немає обмежень на використання музики комерційними організаціями, як у Тік-Ток.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment