Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати музику в історію інстаграм

Коваленко Марія 

Здійснилося! Нарешті Instagram запустив музику у сторіс. А поки що розповідаємо, як використовувати нову функцію і як додати музику до сторісу Інстаграм. Тепер офіційно та без сторонніх додатків!

Як додати музику до історії Інстаграм: покрокова інструкція

Щоб додати музику до сторісу, слідуйте підказкам на відео:

Або нашої текстової інструкції:

Крок 1 Відкрийте редактор історій. Створіть історію, як ви це робите зазвичай: додайте фото, відео чи картинку.

Крок 2 Натисніть піктограму наклейки на верхній панелі.

Як додати музику до сторіс Інстаграм

Крок 3 У меню виберіть стікер «Музика».

стікер «Музика»

Крок 4 Виберіть трек, який потрібно додати до історії. У цьому розділі є дві вкладки та розділ пошуку.

Для вас : популярні та рекомендовані треки.

Пошук музики в Інстаграм Сторіс

Огляд : пошук музики за категоріями. Якщо догортати до самого низу в цій вкладці, то там буде поділ за жанрами, настроєм та темами.

Категорії музики

Також, у деяких доступна більш просунута панель вибору музики, можливість додавати треки в обране.

Бібліотека музики

Крок 5 Далі потрібно вибрати фрагмент треку, який ви бажаєте накласти на фото чи відео. Це робиться на панелі унизу, на звуковій доріжці. Для цього потрібно затиснути центральний елемент пальцем і переміщати його вправо або вліво. При цьому на екрані будуть відображатися слова пісні, що дозволить швидко знайти потрібний момент.

Як знайти потрібний фрагмент пісні для сторіс

Для порівняння, в Тік-Ток можна використовувати тільки невеликий фрагмент, доданий в соцмережу за замовчуванням, а в Інсті доступний будь-який фрагмент з пісні на вибір.

Крок 6 Обираємо оформлення. Зробити це можна за допомогою панелі інструментів над звуковою доріжкою. Є кілька варіантів: поява слів пісні ( ефект караоке ) або текст пісні на екрані, або стікер при натисканні на який відкривається хвилинний уривок треку в нижній частині екрана.

Як оформити музику у сторіс

Крок 7 . Після додавання музики та інших елементів оформлення опублікуйте історію. Готово!

Як дізнатися яка музика звучить у сторіс

Якщо ви переглянули чиюсь історію, вам сподобалася музика в ній і ви хочете дізнатися, хто виконавець. То в лівому верхньому кутку, під ніком автора, ви побачите назву треку, який використовується у сторіс.

Як дізнатися яка музика звучить у сторіс

Важливо , це актуально, якщо музика була додана до сторіс через редактор, а не стороннє речення.

Висновок

Поява музики в сторіс, істотно розширює можливості інстаграм, як для блогерів і компаній, так і для звичайних користувачів. Крім того, в Інсті, принаймні на даний момент, немає обмежень на використання музики комерційними організаціями, як у Тік-Ток.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment