Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Обкладинка групи у Facebook: розміри, як зробити та поставити

Коваленко Марія 

Групи Facebook відкривають перед своїми творцями широкий спектр можливостей. Це можуть бути відкриті та закриті спільноти за інтересами, дошки оголошень, групи, присвячені заходам, обміну файлами та інше. Але чому б не була присвячена ваша група, важливо виділити її за допомогою унікального оформлення. Одним із елементів цього оформлення є обкладинка групи у Facebook.

Далі ми розповімо, як самому зробити обкладинку для групи в Facebook, який дизайн підібрати і як поставити готове зображення як обкладинку. Крім того, поділимося рекомендаціями щодо створення обкладинок.а

Правила створення шапки для Facebook + приклади

Унікальний дизайн шапки відіграє важливу роль як для невеликої групи, так і для величезної спільноти. Більшість не надають цьому значення, завантажуючи з інтернету заїжджену картинку. Це знижує довіру користувачів та відштовхує потенційних клієнтів.

Наводимо кілька порад, на які варто орієнтуватися під час створення картинки в шапку групи.

  • Обкладинка має бути зрозумілою . Не варто придумати надто химерну шапку. Вона має легко запам’ятовуватися, а інформація на ній швидко зчитуватиметься. Найпростіший варіант – зображення з логотипом компанії або назвою групи у центрі.
Приклад обкладинки у Фейсбуці
Відразу зрозуміло, що група присвячена SEO-просування
  • Високого якості. Не використовуйте безліч дрібних деталей, якість яких може зіпсуватися після завантаження у Facebook.
  • Обкладинка повинна правильно відображатися на всіх пристроях . При створенні шапки враховуйте, що на різних пристроях вона виглядатиме по-різному. Зокрема на мобільних, це буде невелика та частково обрізана картинка.
Відображення обкладинки на мобільних пристроях
Обкладинка зроблена так, що при перегляді з мобільного нічого не обрізається
  • Клікабельність. Не забувайте про залучення передплатників. У міру розвитку група все частіше з’являтиметься в рекомендаціях у інших користувачів, і обкладинка це один з факторів, що впливає на клікабельність.

Далі переходимо до технічних параметрів.

Розмір обкладинки для групи у Фейсбук

Рекомендований розмір фото для обкладинки групи у Фейсбуці становить 1640×856 пікселів (співвідношення сторін 1,91:1). Формат PNG, JPG, JPEG. Розміри актуальні на 2021 та 2022 рік, та нового дизайну соцмережі. 

Розмір обкладинки для Фейсбуку
Розміри фото обкладинки.

Рекомендується не розміщувати важливу інформацію у сірій області, оскільки на мобільних пристроях відвідувачі групи можуть побачити зображення не повністю. Зробіть відступ у 91 пікселів зверху та знизу

Якщо на обкладинці є текст і ви хочете досягти високої якості зображення, завантажуйте файл PNG. Система не сильно стискає такі обкладинки, що дозволяє зберегти високу якість навіть із присутністю на них тексту.

Відео-обкладинку у групі Facebook поставити не можна, ця опція доступна лише для бізнес-сторінок.

Як створити обкладинку для групи у Facebook: покрокова інструкція

Canva – ідеальний сервіс для створення шапки для групи Facebook. На сайті є багато готових шаблонів обкладинок, а також дуже простий інтерфейс. Давайте розглянемо процес створення обкладинки покроково.

Крок 1 Переходимо на головну сторінку сайту: canva.com та активуємо 30 денний безкоштовний період ( пізніше від нього можна відмовитися та користуватися сервісом безкоштовно ).

Крок 2 Після проходження реєстрації, на яку у вас піде не більше кількох хвилин, ви опинитеся на сторінці вибору дизайну. У правому верхньому кутку клацаємо «Створити дизайн – розмір, що настроюється» і вводимо 1640 на 856 пікселів.

Як створити обкладинку для групи у Facebook 

Крок 3 Перед вами відкриється чистий лист. Справа в розділі «Шаблони» можна вибрати готовий варіант дизайну, який адаптується під задані нами розміри.

Шаблони обкладинок для Фейсбук
Вибираємо будь-який макет та адаптуємо під свою групу або створюємо з нуля.

Крок 4 . Нижче ви можете подивитися, який шаблон ми вибрали та як його доопрацювали. Просто замінили написи. Також ви можете додати свої зображення або текст. 

Створення обкладинки

Крок 5 Завантажуємо отриману картинку. Натисніть кнопку «Завантажити» у верхньому правому куті, виберіть формат зображення і файл завантажиться на ваш комп’ютер.

Як завантажити готову обкладинку

Після цього ви можете встановити його як фон для своєї групи.

Як встановити обкладинку групи у Фейсбуці

З комп’ютера

Щоб створену картинку встановити як обкладинку своєї групи у Фейсбуці, відкриваємо групу та натискаємо «Змінити», як показано на скріншоті.

Як встановити обкладинку групи у Фейсбуці

У меню вибираємо «Завантажити фото» і вибираємо потрібний файл на комп’ютері.

Як додати обкладинку

При необхідності можна змінити положення шапки, перетягнувши її вгору-вниз або вліво-вправо. На завершення натисніть кнопку «Зберегти».

Важливо : Після зміни обкладинки зміниться і аватар групи.

З телефону

Якщо ви хочете змінити фон у групі зі свого смартфона, то принцип дій схожий. Відкриваєте групу і нагорі поряд із картинкою натискаєте «Редагувати».

Як поміняти обкладинку групи у Фейсбуці з телефону

Потім додаєте картинку з галереї на пристрої та підтверджуєте внесені зміни. Готово!

Висновок

Якщо ви нещодавно створили свою групу у Фейсбуці та плануєте її розвивати, то один із перших кроків у цьому напрямку — створити та поставити гарну обкладинку. І тепер ви знаєте, як це зробити!

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment