Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати посилання на сторіс в Instagram?

Коваленко Марія 

Instagram відкрила для всіх користувачів функцію додавання гіперпосилань у сторіс, яка раніше була доступна тільки для верифікованих або більше 10 000 передплатників профілів. Але при цьому користувачі, які постійно розповсюджують дезінформацію або помічені в «розпалюванні ненависті», втратять доступ до розміщення посилань.

  • Функція стікерів із посиланнями тепер повністю замінила «змахування нагору», за допомогою якого користувачі Instagram раніше могли посилатися на зовнішні веб-сторінки зі своїх історій.
  • І тепер додавання посилань через стікери більш доступні, ніж будь-коли було «змахування вгору», оскільки стара функція поширювалася лише серед перевірених облікових записів або акаунтів з більш ніж 10 000 передплатників, а нова доступна всім користувачам.
  • Згідно із заявою Instagram, стікери з посиланнями будуть корисні для всіх користувачів соціальної мережі, від компаній, що посилаються на свої продукти, до активістів, які посилаються на зовнішні ресурси. Але користувачі, які поширюють дезінформацію або помічені в «розпалюванні ненависті», втратять доступ до розміщення посилань.

Як додавати посилання у свої історії

Щоб додати посилання на свою історію в Instagram потрібно використовувати стікер «Посилання», і коли користувачі на нього натискатимуть вони будуть перенаправлені на зовнішню сторінку. Щоб додати наклейку з посиланням:

  • Завантажте контент у свій сторіс;
  • Виберіть інструмент стікера на верхній навігаційній панелі;
  • Торкніться наклейки “Посилання”, щоб додати бажане посилання, і торкніться “Готово”;
  • Додайте наклейку на свою історію і натисніть на нього, щоб побачити варіації кольору.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment