Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати посилання на сторіс в Instagram?

Коваленко Марія 

Instagram відкрила для всіх користувачів функцію додавання гіперпосилань у сторіс, яка раніше була доступна тільки для верифікованих або більше 10 000 передплатників профілів. Але при цьому користувачі, які постійно розповсюджують дезінформацію або помічені в «розпалюванні ненависті», втратять доступ до розміщення посилань.

  • Функція стікерів із посиланнями тепер повністю замінила «змахування нагору», за допомогою якого користувачі Instagram раніше могли посилатися на зовнішні веб-сторінки зі своїх історій.
  • І тепер додавання посилань через стікери більш доступні, ніж будь-коли було «змахування вгору», оскільки стара функція поширювалася лише серед перевірених облікових записів або акаунтів з більш ніж 10 000 передплатників, а нова доступна всім користувачам.
  • Згідно із заявою Instagram, стікери з посиланнями будуть корисні для всіх користувачів соціальної мережі, від компаній, що посилаються на свої продукти, до активістів, які посилаються на зовнішні ресурси. Але користувачі, які поширюють дезінформацію або помічені в «розпалюванні ненависті», втратять доступ до розміщення посилань.

Як додавати посилання у свої історії

Щоб додати посилання на свою історію в Instagram потрібно використовувати стікер «Посилання», і коли користувачі на нього натискатимуть вони будуть перенаправлені на зовнішню сторінку. Щоб додати наклейку з посиланням:

  • Завантажте контент у свій сторіс;
  • Виберіть інструмент стікера на верхній навігаційній панелі;
  • Торкніться наклейки “Посилання”, щоб додати бажане посилання, і торкніться “Готово”;
  • Додайте наклейку на свою історію і натисніть на нього, щоб побачити варіації кольору.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment