SMM - Соціальні медіа Youtube блог

Як отримати галочку на YouTube?

Коваленко Марія 

YouTube поновив правила верифікації каналів для авторів.

Розглянемо, як тепер можна подати заявку на верифікацію, які вимоги потрібно виконати і як отримати зрештою галочку для свого YouTube-каналу.

YouTube ужесточит правила верификации популярных каналов | Digital |  Новости | AdIndex.ru

Як отримати галочку підтвердженого каналу на YouTube

Підтвердження YouTube-каналу складається з двох основних етапів: подання заявки на підтвердження та перевірка заявки.

Подання заявки :

  • Щоб отримати значок підтвердження на YouTube, вам потрібно щонайменше 100 тисяч передплатників на каналі. При цьому, якщо ви відомі за межами YouTube, то платформа може зробити виняток.
  • Як тільки ви наберете 100 тисяч передплатників , вам потрібно буде заповнити цю форму , щоб подати заявку на перевірку. Якщо у вас немає 100 тисяч передплатників, форма буде недоступною.

Після того, як ви відправите форму, YouTube перевірить вашу заявку на відповідність двом ключовим елементам:

  • “Справжність каналу”. Канал повинен належати тому, хто створює контент для нього. Також YouTube може запросити додаткову документацію або інформацію для підтвердження особи та прав на канал.
  • Оформлення каналу — канал повинен бути доступним, включати опис , відео та значок каналу .

Після виконання всіх вимог, ви отримаєте значок підтвердженого каналу на YouTube. При цьому, у верифікованих авторів немає додаткових функцій, інструментів та інших переваг щодо інших користувачів.

Важливо : YouTube може видалити значок підтвердження, якщо буде виявлено, що канал видає себе за іншу людину або компанію, або якщо змінилася назва каналу. У цьому випадку вам потрібно буде подати заявку повторно.

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment