SMM - Соціальні медіа Youtube блог

Як отримати галочку на YouTube?

Коваленко Марія 

YouTube поновив правила верифікації каналів для авторів.

Розглянемо, як тепер можна подати заявку на верифікацію, які вимоги потрібно виконати і як отримати зрештою галочку для свого YouTube-каналу.

YouTube ужесточит правила верификации популярных каналов | Digital |  Новости | AdIndex.ru

Як отримати галочку підтвердженого каналу на YouTube

Підтвердження YouTube-каналу складається з двох основних етапів: подання заявки на підтвердження та перевірка заявки.

Подання заявки :

  • Щоб отримати значок підтвердження на YouTube, вам потрібно щонайменше 100 тисяч передплатників на каналі. При цьому, якщо ви відомі за межами YouTube, то платформа може зробити виняток.
  • Як тільки ви наберете 100 тисяч передплатників , вам потрібно буде заповнити цю форму , щоб подати заявку на перевірку. Якщо у вас немає 100 тисяч передплатників, форма буде недоступною.

Після того, як ви відправите форму, YouTube перевірить вашу заявку на відповідність двом ключовим елементам:

  • “Справжність каналу”. Канал повинен належати тому, хто створює контент для нього. Також YouTube може запросити додаткову документацію або інформацію для підтвердження особи та прав на канал.
  • Оформлення каналу — канал повинен бути доступним, включати опис , відео та значок каналу .

Після виконання всіх вимог, ви отримаєте значок підтвердженого каналу на YouTube. При цьому, у верифікованих авторів немає додаткових функцій, інструментів та інших переваг щодо інших користувачів.

Важливо : YouTube може видалити значок підтвердження, якщо буде виявлено, що канал видає себе за іншу людину або компанію, або якщо змінилася назва каналу. У цьому випадку вам потрібно буде подати заявку повторно.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment