Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як налаштувати стрічку новин у Фейсбуці

Коваленко Марія 

Facebook є однією з найбільш популярних соціальних мереж у світі, і багато людей використовують його для отримання свіжих новин та інформації з усього світу. Стрічка новин на Facebook є важливою функцією, яка дозволяє користувачам переглядати новини зі своїх друзів, сторінок, груп та інших джерел. У цій статті ми розглянемо, як правильно налаштувати свою стрічку новин у Facebook.

Вибір джерел новин

Першим кроком до правильного налаштування стрічки новин є вибір джерел, які вам цікаві. Ви можете додавати сторінки, групи, друзів та інші джерела, які вам подобаються. Для цього потрібно перейти на сторінку джерела новин і натиснути кнопку «Підписатися». Після цього новини з цього джерела будуть відображатись у вашій стрічці новин.

Виключення непотрібних тем

У вашій стрічці новин можуть відображатись теми, які вас не цікавлять або які ви не хочете бачити. Для того, щоб виключити певну тему зі своєї стрічки, потрібно навести курсор на публікацію з цією темою та натиснути на кнопку з трьома крапками в правому верхньому куті. Потім виберіть пункт «Показувати менше публікацій з цієї теми», і Facebook буде виключати публікації з цією темою з вашої стрічки.

Налаштування пріоритету публікацій

Facebook надає можливість налаштувати пріоритет публікацій в вашій стрічці новин. Наприклад, ви можете встановити пріоритет публікацій від певних джерел або від певних друзів.

Налаштування зацікавленості

Facebook дає можливість вибрати, які теми вас цікавлять, і показувати вам відповідні новини. Це можна налаштувати в розділі “Націкавленості” у вашому профілі.

Видалення непотрібних новин

Якщо ви бачите новини, які вам не цікаві, то можете їх приховати або позначити як непотрібні. Для цього натисніть на значок з трьома крапками у правому верхньому куті новини та виберіть “Приховати пост” або “Позначити як непотрібне”. Facebook врахує ваші вибори і показуватиме менше подібних новин.

Додавання джерел новин

Якщо ви хочете більше новин від певного джерела, то можете додати його до списку своїх джерел новин. Для цього зайдіть на сторінку джерела і натисніть на кнопку “Підписатися”. Таким чином, новини цього джерела будуть показуватись вам частіше.

Використання списків друзів

Facebook дає можливість створювати списки друзів і переглядати новини тільки від певної групи друзів. Наприклад, ви можете створити список друзів зі своєї роботи та переглядати новини тільки від них. Для цього зайдіть у розділ “Списки друзів” у вашому профілі та створіть новий список.

Налаштування стрічки новин у Facebook може зайняти трохи часу, але після цього ви зможете отримувати новини, які вас дійсно цікавлять. Таким чином, ви можете збільшити користь від використання соціальної мережі та зекономити свій час, не відвідуючи багато сторінок з новинами.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment