Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як оновити фейсбук в декілька кроків

Коваленко Марія 

Оновлюйте Facebook на своєму пристрої iOS або Android Це те, що рекомендують технічні фахівці та експерти із соціальних мереж, щоб максимально використовувати можливості, які інструменти цієї програми пропонують своїм користувачам. Крім того, відмова від оновлення версій Facebook на ваших пристроях зрештою зробить програму дещо застарілою.

На щастя, оновлення програми Facebook виявляється дуже простим завданням в обох операційних системах, це займе лише хвилину, коли ви увійдете віртуальний магазин програм відповідні і навіть за допомогою файлу APK . У цій статті ви дізнаєтесь, як це зробити, виконавши кілька простих кроків, які ви побачите нижче.

На Android

На Android ви можете оновити програму Facebook за допомогою Google Play Store. Для цього вам просто потрібно виконати такі дії:

  1. Опинившись у магазині програм, натисніть кнопку складання у верхній лівий , хто ідентифікований три горизонтальні лінії .
  2. Натисніть опцію ” Мої програми та ігри “.
  3. Клацніть вкладку ” Оновлення ” та перегляньте варіанти у списку ” Facebook “.
  4. Нарешті, натисніть кнопку ” Оновлення “.

Увага : Якщо на цій кнопці замість повідомлення “Оновити” відображається “Відкрити “, це означає, що програма вже поставлена ​​ до останньої доступної версії.

Використання файлу APK

Якщо ви не можете оновити Facebook на своєму Android пристрої з офіційного магазину операційної системи, у вас є можливість використовувати APK з останньою доступною версією для виконання цієї дії. Для цього вам необхідно завантажити ці типи файлів з надійного сайту.

Важливо, щоб перед встановленням програми активували Варіант із невідомими джерелами на вашому телефоні. Для цього пройдіть шляхом Налаштування > Безпека > Невідомі джерела . Після цього все, що вам потрібно зробити, це знайти файл, запустити його і, дотримуючись інструкцій на екрані, встановити програму.

На iOS

В iOS, на відміну від Android, у вас є лише один спосіб оновити Facebook до останньої версії через App Store. Щоб виконати цю дію, ви повинні уважно виконати такі кроки:

  1. Відкрийте App Store на вашому пристрої.
  2. Перейти Нижній правий та натисніть кнопка “Оновлення” , де оновлення і шукайте Facebook. Ремарка : Якщо ви не можете знайти програму Facebook у цьому списку, це означає, що для цієї програми немає доступних оновлень.
  3. Все, що потрібно зробити, це натиснути на опцію ” Оновлення” яка з’являється поруч із піктограмою соціальної мережі.

Ви також можете увійти безпосередньо через розділі Facebook у App Store і, якщо можна оновити, кнопку “Оновлення” з’явиться зі сторони логотипу FB. Натисніть на неї, і вам просто потрібно буде дочекатися завершення завантаження та встановлення.

Важливість оновлення програми

Як і у випадку з багатьма програмами, і тим більше з програмами соціальних мереж, з часом розробляти нове шкідливе ПЗ можуть користуватися своїми вразливістю, щоб проникнути в їхню систему безпеки і порушити її. Які наражає на небезпеку інформацію користувача і заважає їх роботі в додатку.

Оскільки Facebook та його розробники знають про цю ситуацію, вони періодично створюватимуть нові оновлення , з якими вони мають намір посилити безпеку додатків для захисту ваших даних або особистої інформації, яка у вас є в соціальній мережі.

Але, крім цього, розробники Facebook за допомогою оновлень також прагнуть надати кращий інтерфейс з новими або більш розвиненими інструментами, які пропонують еволюцію досвіду користувача .

Як ви бачили в цій статті, оновлення Facebook – надзвичайно просте завдання. Процедура, що виконується, залежатиме від використовуваної вами операційної системи. У будь-якому випадку, у цій статті ви побачили, як це зробити і наскільки важливо підтримувати програму в актуальному стані.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment