Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як відновити фейсбук за номером телефону

Коваленко Марія 

Непоодинокі випадки, коли власник облікового запису на Facebook вирішує провести час у соціальній мережі не з мобільного пристрою, а персонального комп’ютера, але при введенні ідентифікаційних даних для входу в систему виникають помилки.

Найпоширенішою причиною, яка не дає увійти користувачеві на особисту сторінку, є невірно зазначені дані від облікового запису.

Виявились у ситуації, коли не можете згадати пароль ? Радимо не панувати і спробувати відновити доступ до своєї сторінки. На Facebook ця проблема вирішується двома простими способами.

Відновити сторінку Facebook за номером телефону.

На час реєстрації вказували номер мобільного телефону? Скористайтеся наступною інструкцією для отримання доступу до профілю:

Зайдіть на офіційний сайт https://www.facebook.com/;

Вгорі на синій панелі натисніть на «Забули обліковий запис?»;

Щоб знайти свій акаунт, у вікні, введіть номер телефону і клацніть на синю кнопку «Пошук»;

Якщо система знайшла потрібний обліковий запис за вказаним номером, і ви бачите фотографію своєї сторінки, клацніть по графі «Надіслати код по SMS» та натисніть на «Продовжити»;

На телефон прийде СМС із шестизначним кодом, його необхідно вставити у відповідне поле та клікнути на «Продовжити»;

Тепер залишається лише подумати над надійним паролем, ввести його в систему та натиснути “Продовжити”. Щоб повторно не потрапити в таку ситуацію, запишіть його у недоступному для інших місці;

Пройдіть авторизацію у соціальній мережі Facebook.

Якщо користувачеві набридає постійно вводити особисті дані на тих чи інших сайтах, радимо встановити браузер Google Chrome. Він дозволяє користувачеві надійно зберігати всі паролі в одному місці.

Вітаємо! Доступ до профілю відновлено!

Як відновити фейсбук без номера телефону?

Якщо номер телефону втрачено , можна отримати доступ до станції за допомогою адреси електронної пошти. Етапи відновлення доступу до облікового запису на FB максимально прості і практично не відрізняються від першого варіанта.

Що потрібно робити?

  • Завітайте на сайт Facebook, перейшовши за офіційним посиланням ;
  • Відкриється головна сторінка соц.мережі, де потрібно у верхній частині екрана натиснути на «Забули обліковий запис?»;
  • У запропоноване поле введіть пошту, вказану під час створення облікового запису на FB, і натисніть «Пошук»;
  • Поставте точку напроти варіанта «Надіслати код на електронну пошту» і натисніть «Продовжити»;
  • Перевірте вказану поштову скриньку, через кілька хвилин на неї прийде повідомлення від системи;
  • Відкрийте листа та скопіюйте шестизначний код;
  • Вставте його у відповідне поле для скидання старого пароля від сторінки на Фейсбуці та клацніть на «Продовжити»;
  • Переконайтеся в надійності нового придуманого пароля, використовуючи різні знаки, літери та цифри;
  • Ставте його у запропоноване поле і натисніть «Продовжити»;
  • Авторизуйтесь на Facebook.

Варто зазначити, що ця інструкція поширюється не тільки на звичайні акаунти, але і на бізнес-сторінки. Після відновлення доступу користувачеві на поштову адресу прийде повідомлення від системи FB про зміну пароля.

Висновок

До того ж проблеми, що не мають самостійного аналізу, можна вирішити, звернувшись у технічну підтримку користувачів. Модератори Facebook дадуть відповідь на будь-яке питання протягом декількох днів, для цього потрібно лише заповнити спеціальну форму.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment