Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як відновити фейсбук за номером телефону

Коваленко Марія 

Непоодинокі випадки, коли власник облікового запису на Facebook вирішує провести час у соціальній мережі не з мобільного пристрою, а персонального комп’ютера, але при введенні ідентифікаційних даних для входу в систему виникають помилки.

Найпоширенішою причиною, яка не дає увійти користувачеві на особисту сторінку, є невірно зазначені дані від облікового запису.

Виявились у ситуації, коли не можете згадати пароль ? Радимо не панувати і спробувати відновити доступ до своєї сторінки. На Facebook ця проблема вирішується двома простими способами.

Відновити сторінку Facebook за номером телефону.

На час реєстрації вказували номер мобільного телефону? Скористайтеся наступною інструкцією для отримання доступу до профілю:

Зайдіть на офіційний сайт https://www.facebook.com/;

Вгорі на синій панелі натисніть на «Забули обліковий запис?»;

Щоб знайти свій акаунт, у вікні, введіть номер телефону і клацніть на синю кнопку «Пошук»;

Якщо система знайшла потрібний обліковий запис за вказаним номером, і ви бачите фотографію своєї сторінки, клацніть по графі «Надіслати код по SMS» та натисніть на «Продовжити»;

На телефон прийде СМС із шестизначним кодом, його необхідно вставити у відповідне поле та клікнути на «Продовжити»;

Тепер залишається лише подумати над надійним паролем, ввести його в систему та натиснути “Продовжити”. Щоб повторно не потрапити в таку ситуацію, запишіть його у недоступному для інших місці;

Пройдіть авторизацію у соціальній мережі Facebook.

Якщо користувачеві набридає постійно вводити особисті дані на тих чи інших сайтах, радимо встановити браузер Google Chrome. Він дозволяє користувачеві надійно зберігати всі паролі в одному місці.

Вітаємо! Доступ до профілю відновлено!

Як відновити фейсбук без номера телефону?

Якщо номер телефону втрачено , можна отримати доступ до станції за допомогою адреси електронної пошти. Етапи відновлення доступу до облікового запису на FB максимально прості і практично не відрізняються від першого варіанта.

Що потрібно робити?

  • Завітайте на сайт Facebook, перейшовши за офіційним посиланням ;
  • Відкриється головна сторінка соц.мережі, де потрібно у верхній частині екрана натиснути на «Забули обліковий запис?»;
  • У запропоноване поле введіть пошту, вказану під час створення облікового запису на FB, і натисніть «Пошук»;
  • Поставте точку напроти варіанта «Надіслати код на електронну пошту» і натисніть «Продовжити»;
  • Перевірте вказану поштову скриньку, через кілька хвилин на неї прийде повідомлення від системи;
  • Відкрийте листа та скопіюйте шестизначний код;
  • Вставте його у відповідне поле для скидання старого пароля від сторінки на Фейсбуці та клацніть на «Продовжити»;
  • Переконайтеся в надійності нового придуманого пароля, використовуючи різні знаки, літери та цифри;
  • Ставте його у запропоноване поле і натисніть «Продовжити»;
  • Авторизуйтесь на Facebook.

Варто зазначити, що ця інструкція поширюється не тільки на звичайні акаунти, але і на бізнес-сторінки. Після відновлення доступу користувачеві на поштову адресу прийде повідомлення від системи FB про зміну пароля.

Висновок

До того ж проблеми, що не мають самостійного аналізу, можна вирішити, звернувшись у технічну підтримку користувачів. Модератори Facebook дадуть відповідь на будь-яке питання протягом декількох днів, для цього потрібно лише заповнити спеціальну форму.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment