SMM - Соціальні медіа

Як переглянути публікації, що раніше сподобалися в Instagram

Коваленко Марія 

Шукаєте публікації, що раніше сподобалися, в Instagram? Ось як ви можете зробити це за допомогою свого iPhone чи Android-смартфону.

Шукаєте пост, який вам раніше сподобався у Instagram? Ви можете знайти кожен з них

Лайкнути щось у Instagram, напевно, найпростіше. Просто двічі натисніть на пост і він вам сподобався, і ви переходите до наступного. Будь то щось трохи цікаве або шалено круте, зрештою нам подобається тонна речей щодня. Декому подобається щось більше, ніж іншим, що не є чимось незвичайним у наш час.

Якщо ви коли-небудь вирішите повернутися до одного з постів, що вам сподобалися, вам буде приємно дізнатися, що ви теж можете це зробити. Instagram показує список усіх постів, які вам сподобалися з початку часів під одним дахом. Але отримати до нього доступ вперше не так просто. Отже, щоб спростити завдання, ми склали вам невелику інструкцію.

Ось як ви отримуєте доступ до своїх публікацій, що раніше сподобалися в Instagram:

Керівництво

Крок 1. Запустіть програму Instagram з головного екрана.

Крок 2. Тепер натисніть на вкладку профілю в правому нижньому кутку.

Крок 3. Чи бачите ці три рисочки в правому верхньому кутку екрана? Натисніть на них.

Крок 4. Тут ви побачите список опцій – просто натисніть “Ваша активність”.

Крок 5. Натисніть “Взаємодія”.

Крок 6. Тепер натисніть “Подобається”.

Крок 7. Прокрутіть до нескінченності та подивіться все, що вам сподобалося за час вашого перебування в Instagram. Досить круто, правда? Очевидно.

Нам сподобалося б більше, якби прямо на вкладці профілю була спеціальна вкладка «Подобається», що було б дуже зручно. І можливість приховати або зробити вкладку загальнодоступною має бути на розсуд користувача.

Можливо, це оновлення, заплановане на пізніший час. Хто знає!

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment