Facebook Блог Instagram Блог SMM - Соціальні медіа Telegram Блог Youtube блог

Репост – що це таке в соціальних мережах

Коваленко Марія 

Відповідаючи на запитання, що таке репост (або перепост), можна визначити його як розміщення на власній сторінці в соцмережі чужого поста без його зміни та згадування першоджерела. Простіше кажучи, зробити репост – це означає поділитись публікацією іншого автора зі своїми передплатниками. 

Таку можливість надають практично всі інтернет-майданчики для мережного спілкування, які виступають сьогодні як основний засіб інформаційного обміну. Але в кожній із соціальних мереж ця функція налаштована по-різному: в одних для її використання потрібна установка спеціальних додатків, а інші дають таку можливість автоматично без вимог виконати додаткові умови.

Twitter

Переглядаючи стрічку цієї соцмережі, користувачі можуть поставити будь-якому посту позначку “Подобається”, процитувати його або ретвітнути. Репост тут робиться за допомогою кнопки у вигляді двох кільцевих стрілок. Натискаючи на неї, користувач копіює запис у свій профіль, після чого вона з’являється у спільній стрічці новин, і практично всі фоловери можуть її бачити. Не має такої можливості лише той, хто потрапив до чорного списку автора публікації. При розміщенні коментаря на ревіт у ньому поряд з інформацією про користувача, який перепостив повідомлення, з’являються дані автора. Є й можливість скасувати репост. Для цього потрібно додатково натиснути кнопку.

Instagram

Тут немає автоматичної можливості розповсюджувати чужі публікації. Але вихід є, і навіть дещо. Перед тим, як робити репост в Instagram, потрібно вибрати додатковий інструмент для цього.

  • Спеціальне програмне забезпечення. Для мобільних пристроїв є програми, за допомогою яких можна копіювати пости інших авторів у вихідному вигляді та зі своїми коментарями.
  • Репости у своїх Stories. Натиснувши на значок літачка під постом, ви потрапите у вікно з переліком дій. Тут можна поділитися публікацією у Stories або відправити посилання на неї другові.
  • Скріншоти записів інших користувачів. Для застосування цього способу потрібна згода авторів на публікацію.

У Instagram є також можливість копіювання коду публікації та вставки його у блог або на сайт. Але таким чином не можна поділитися записом із друзями щодо цієї соцмережі.

Facebook

Щоб зробити запис у Facebook, потрібно діяти за таким же алгоритмом, як у соцмережі «ВКонтакте». Під постами є кнопка зі стрілкою та написом «Поділитися». Після натискання на неї надається вибір наступної дії: додати у свої історії, надіслати другу чи стрічку. Можна також додати коментар.

Важливість репостів у соціальних мережах

За допомогою ріпостів можна безпосередньо обмінюватися інформацією. І зі збільшенням кількості людей, які поділилися публікацією, розширюється аудиторія. Тому численні компанії ретельно контролюють кількість ріпостів та враховують цей показник при розрахунку коефіцієнта залучення, а також визначенні конверсії.  

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment