Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як приховати або вимкнути коментарі в Інстаграм

Коваленко Марія 

Інстаграм вже давно намагається зробити розділ коментарів дружелюбнішим і чистішим. Минулого року з’явився фільтр. Можна ввести слова, які автоматично приховують коментарі. Плюсом до нього – автоматичний фільтр.

Зараз той же автоматичний фільтр може приховати коментарі Інстаграм з приводу зовнішності або особи власника акаунта. Якщо негативні коментарі від одного і того ж облікового запису будуть надходити (і блокуватись) кілька разів, служба підтримки отримає про це звіт. Можливо, такі коментатори будуть блоковані (або заблокуйте цю людину на своєму обліковому записі самі ). Цей фільтр вмикається для всього облікового запису. Увімкнути/вимкнути його на окремий пост не можна. Але можна повністю відключити або дозволити коментарі, коли ви публікуєте пост в Інстаграм.

Як сховати коментарі в Інстаграм?

  1. Заходьте до параметрів облікового запису (у шапці профілю — три точки у правому верхньому кутку).
  2. Перегортаєте вниз: Налаштування — Коментарі.
  3. Ви можете закрити всі коментарі або від конкретних облікових записів.
  4. Автоматичний фільтр – блокування негативу і тепер ще коментарів про вас особисто і вашу зовнішність.
  5. Ручний фільтр – потрібно ввести конкретні слова, коментарі з якими завжди будуть приховані.
  6. Коли увімкнете фільтр, старі коментарі, які під нього потрапляють, теж будуть відключені. Якщо вимкнете, то вони відновляться.
як приховати коментарі в Інстаграмяк закрити коментарі в Інстаграм

Як вимкнути коментарі в Інстаграмі у окремого поста?

Під час публікації: на останньому кроці внизу екрана буде “Додаткові налаштування”. Натискаєте, далі активуєте “Вимкнути коментарі”

як вимкнути коментарі посту Інстаграмяк вимкнути коментарі посту Інстаграм

 

У старого посту: натискаєте три крапки зліва від фото. Вибираєте “Вимкнути коментарі”.


як заблокувати коментарі посту Інстаграм після публікації

Коли ви вмикаєте фільтр (за словами або автоматичний) або блокування, то приховуєте старі коментарі та відключаєте нові фільтри. Якщо потім ви прибираєте його, то приховані коментарі з’являться знову. Але якщо ви повністю закрили коментарі в Інстаграмі, то їх вам просто ніхто не зможе написати. Тому якщо відкриєте знову, то з’являтимуться лише нові коментарі.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment