Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як приховати або вимкнути коментарі в Інстаграм

Коваленко Марія 

Інстаграм вже давно намагається зробити розділ коментарів дружелюбнішим і чистішим. Минулого року з’явився фільтр. Можна ввести слова, які автоматично приховують коментарі. Плюсом до нього – автоматичний фільтр.

Зараз той же автоматичний фільтр може приховати коментарі Інстаграм з приводу зовнішності або особи власника акаунта. Якщо негативні коментарі від одного і того ж облікового запису будуть надходити (і блокуватись) кілька разів, служба підтримки отримає про це звіт. Можливо, такі коментатори будуть блоковані (або заблокуйте цю людину на своєму обліковому записі самі ). Цей фільтр вмикається для всього облікового запису. Увімкнути/вимкнути його на окремий пост не можна. Але можна повністю відключити або дозволити коментарі, коли ви публікуєте пост в Інстаграм.

Як сховати коментарі в Інстаграм?

  1. Заходьте до параметрів облікового запису (у шапці профілю — три точки у правому верхньому кутку).
  2. Перегортаєте вниз: Налаштування — Коментарі.
  3. Ви можете закрити всі коментарі або від конкретних облікових записів.
  4. Автоматичний фільтр – блокування негативу і тепер ще коментарів про вас особисто і вашу зовнішність.
  5. Ручний фільтр – потрібно ввести конкретні слова, коментарі з якими завжди будуть приховані.
  6. Коли увімкнете фільтр, старі коментарі, які під нього потрапляють, теж будуть відключені. Якщо вимкнете, то вони відновляться.
як приховати коментарі в Інстаграмяк закрити коментарі в Інстаграм

Як вимкнути коментарі в Інстаграмі у окремого поста?

Під час публікації: на останньому кроці внизу екрана буде “Додаткові налаштування”. Натискаєте, далі активуєте “Вимкнути коментарі”

як вимкнути коментарі посту Інстаграмяк вимкнути коментарі посту Інстаграм

 

У старого посту: натискаєте три крапки зліва від фото. Вибираєте “Вимкнути коментарі”.


як заблокувати коментарі посту Інстаграм після публікації

Коли ви вмикаєте фільтр (за словами або автоматичний) або блокування, то приховуєте старі коментарі та відключаєте нові фільтри. Якщо потім ви прибираєте його, то приховані коментарі з’являться знову. Але якщо ви повністю закрили коментарі в Інстаграмі, то їх вам просто ніхто не зможе написати. Тому якщо відкриєте знову, то з’являтимуться лише нові коментарі.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment