Facebook Блог Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як прив’язати фейсбук до інстаграму і навіщо це потрібно

Коваленко Марія 

Переваги прив’язки Instagram до Facebook

Звичайно, можна вести окремо брендові сторінки у Facebook та Instagram. Але якщо ви хочете, щоб про ваш бренд дізналися, краще зв’язати акаунти. Що це дасть?

1. Доступ до статистики Instagram

Ви отримаєте можливість переглядати дані за тиждень про те:

  • скільки людей переглянуло ваш профіль;
  • скільки передплатників додалося;
  • стать, вік та місце розташування своїх передплатників;
  • скільки переходів було на сайт;
  • скільки людей натискали кнопки «Зателефонувати», «Як дістатися», «Ел. адресу».

Крім того, стане доступною статистика публікацій: охоплення, лайки, коментарі, збереження, переходи на профіль, передплати тощо.

У статистиці з акцій (пропоновані публікації) можна буде побачити покази, залучення, переходи на сайт і аудиторію показів.

2. Можливість просувати обліковий запис Instagram

Через фейсбук можна давати рекламу в Instagram і без прив’язки облікових записів. Але в цьому випадку ви даєте рекламу від імені сторінки Facebook. І коли користувач побачить рекламу, захоче перейти на профіль компанії – він перейде у фейсбук. Погодьтеся, якщо користувач сидить в інстаграмі, він навряд чи хоче переходити в іншу соціальну мережу. До того ж, якщо він не зареєстрований у Facebook, він не зможе прочитати інформацію про вашу компанію.

Після прив’язування облікових записів реклама, створена через Facebook, буде відображатися від імені профілю інстаграм.

Також після прив’язки ви зможете давати рекламу безпосередньо через програму Instagram. У цьому варіанті доступні дві цілі просування: переходи на профіль або сайт та охоплення поблизу певної адреси.

3. Можливість прямо у Facebook редагувати інформацію профілю та відповідати на коментарі Instagram

Після прив’язки у розділі повідомлень у фейсбук з’являється вкладка “Instagram”, в якій можна відповідати на коментарі:

А в налаштуваннях сторінки у вкладці «Instagram» можна швидко відредагувати таку інформацію, як ім’я, сайт, біографію (опис), пошту, телефон та адресу. Як знайти цю вкладку читайте нижче.

Як приєднати Instagram до Facebook

Тепер, коли ми переконали вас, що варто прив’язати облікові записи Facebook і Instagram, ми розповімо, як це зробити.

Прив’язати інстаграм та фейсбук можна двома способами:

1. Через Facebook

Зайдіть в налаштування сторінки, потім на вкладку “Instagram”. Після натискання на кнопку “Увійти” введіть ім’я користувача та пароль.

2. Через Instagram

У програмі Instagram зайдіть в налаштування (три точки) і виберіть пункт “Переключитися на профіль компанії”. Після цього програма вимагає вибрати сторінку фейсбук, до якої буде прив’язаний обліковий запис інстаграм.

Вибравши сторінку, у профіль перенесеться вся інформація – адреса, сайт, номер телефону та електронна пошта. Також з’явиться піктограма статистики 

Тепер ви знаєте, як прив’язати інстаграм до фейсбуку.

Використовуйте можливості Instagram максимально!

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment