Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як видалити обліковий запис в Instagram: тимчасово або назавжди

Коваленко Марія 

Іноді корисно відпочити від соцмереж, але самодисципліна дозволяє це лише небагатьом. Тоді на допомогу приходить видалення профілю. Пояснюємо, як правильно піти з Instagram назавжди або на час, зберігши дані

Деякі користувачі помічають , що приділяють ведення облікового запису в Instagram занадто багато часу на шкоду робочим та особистим справам. Навіть власник Instagram, компанія Meta, визнавала у внутрішніх документах, що її соцмережі негативно впливають на сон, роботу, виховання дітей, робочу продуктивність та особисте життя приблизно 12,5% користувачів. А вчені з Університету Британської Колумбії з’ясували , що власне життя починає здаватися користувачам недостатньо яскравим та цікавим у порівнянні з тим, що вони бачать у Instagram.

Тим часом соцмережа стабільно входить у топ-10 за скачуванням в Україні та світі. Міжнародне агентство We Are Social підрахувало , що в 2021 році Instagram займає четверте місце в нашій країні за кількістю користувачів (туди заходять 61,2% російських інтернет-користувачів), а всього соцмережами користується 67,8% населення Росії (99 млн осіб). Середній українець проводить поза роботою 3 години на добу біля монітора або зі смартфоном.

У листопаді 2021 року Instagram почала тестувати функцію «Зроби перерву». Вона дозволить користувачам відволіктися від безперервного перегляду стрічки. У налаштуваннях можна буде виставляти нагадування про перерви, наприклад, 10, 20 або 30 хвилин. Після цього програма буде видавати попередження про необхідність відпочинку. Однак поки що цю функцію відкрили для обмеженої кількості користувачів.

Поки що кожен має єдину альтернативу — відмовитися від Instagram на час або назовсім.

Як видалити акаунт у Instagram назавжди

Такий варіант варто вибирати, коли профіль точно більше не знадобиться: наприклад, якщо йдеться про обліковий запис компанії, яка закрилася.

Перед видаленням профілю Instagram запропонує зберегти дані із нього. Для цього потрібно надіслати запит на завантаження. Після цього на електронну пошту протягом 48 годин прийде лист із посиланням, за яким можна буде завантажити фото та відео. Запросити копію даних можна також через програму Instagram для Android та iPhone. Для цього потрібно відкрити меню у профілі, перейти до розділу “Налаштування” – “Безпека” і вибрати пункт “Скачування даних”. Далі потрібно ввести адресу електронної пошти та пароль від облікового запису.

Навіть після видалення профілю його буде видно в соцмережі ще 30 днів. За цей час користувач може змінити своє рішення та відновити обліковий запис. Якщо протягом місяця господар профілю жодного разу не увійшов до системи, то обліковий запис видаляється безповоротно.

У веб-версії

Щоб видалити профіль за допомогою комп’ютера, потрібно виконати кілька кроків:

 • зайти на сайт соцмережі та в нижньому правому кутку натиснути на кнопку «Допомога»;
 • перейти до «Довідкового центру» та вибрати у лівому меню рядок «Видалить свій обліковий запис»;
 • вказати причину, через яку видаляється профіль;
 • підтвердити дію уведенням пароля.

Зі смартфону

Щоб видалити профіль Instagram за допомогою телефону, потрібно зробити більше кроків:

 • увійти у свій профіль у програмі та натиснути на пункт «Налаштування»;
 • у меню вибрати рядок «Довідка» і перейти в «Довідковий центр»;
 • на сторінці, що відкрилася, вибрати пункт «Керувати своїм обліковим записом»;
 • у рядку пошуку ввести запит «Видалити профіль»;
 • перейти за вказаним у статті посиланням;
 • вказати причину видалення облікового запису та ввести пароль сторінки.

Як тимчасово видалити акаунт у Instagram

Користувач може також відмовитись від використання Instagram на будь-який термін і потім відновити сторінку. Проте робити це можна не більше одного разу на тиждень. Тимчасово віддалений профіль не видно іншим користувачам соціальної мережі. Щоб відновити його, потрібно просто увійти до програми.

У веб-версії

Щоб на якийсь час деактивувати свій профіль за допомогою комп’ютера, треба виконати такі дії:

 • зайти на сайт соцмережі під своїм обліковим записом;
 • натиснути на фото профілю і в меню вибрати пункт «Налаштування»;
 • внизу сторінки натиснути на посилання «Тимчасово відключити мій обліковий запис»;
 • на сторінці вказати причину тимчасового відключення і ввести пароль акаунта.

З телефону

Як і у випадку з «вічним» видаленням, тимчасове блокування Instagram вимагатиме більше кроків:

 • зайти у свій профіль;
 • перейти до розділу «Налаштування» та вибрати пункт «Довідка»;
 • у меню натиснути на рядок «Довідковий центр»;
 • на сторінці підтримки відкрити пункт «Керувати своїм обліковим записом»;
 • у рядку пошуку ввести «Тимчасово відключити»;
 • перейти до статті «Як видалити свій обліковий запис у Instagram»;
 • перейти за посиланням «Як тимчасово відключити свій обліковий запис» та знайти статтю «Сайт Instagram.com з мобільного браузера»;
 • натиснути на посилання у першому пункті інструкції та перейти в мобільний браузер;
 • на головній сторінці облікового запису натиснути на кнопку «Редагувати профіль»;
 • вибрати внизу сторінки посилання “Тимчасово відключити мій обліковий запис”.

Чи можна видалити заблокований обліковий запис у Instagram

Щоб видалити свій обліковий запис, потрібно знати свій логін та пароль. Забутий пароль можна скинути за допомогою електронної адреси, номера телефону або облікового запису Facebook. Якщо користувач не має доступу до електронної адреси, вказаної під час реєстрації, а його облікові записи Instagram і Facebook не пов’язані, служба підтримки не зможе надати доступ до облікового запису.

У випадку, коли обліковий запис Instagram був заблокований самою соцмережею, його власник при вході побачить відповідне повідомлення. Він може оскаржити це рішення. Для цього потрібно відкрити програму, ввести своє ім’я користувача та пароль, а потім виконати вказівки на екрані.

Однак, якщо користувач або інша людина, яка має пароль від облікового запису, видалила його, то Instagram не зможе відновити профіль. У цьому випадку можна створити новий обліковий запис з попередньою електронною адресою, але використовувати старе ім’я, швидше за все, не вийде.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment