Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як писати в директ Інстаграм без скачування — інструкція

Коваленко Марія 

За допомогою Інстаграм Директ користувачі проводять угоди щодо розміщення реклами, продажу, отримують реакції передплатників на Stories. Хоча у версії Інстаграма для браузера особисті повідомлення поки не працюють, на ПК можна скористатися ними за допомогою додаткових інструментів. Розглянемо різні методи доступу до Instagram Direct на комп’ютері.

Функція директ в Інстаграмі

Інстаграм Директ потрібен для особистого листування. На відміну від інших соціальних мереж, ним можна комфортно скористатися тільки на смартфонах. Щоб відкрити Директ, потрібно натиснути на значок у вигляді літачка у правому верхньому кутку. Якщо ви надіслали повідомлення, іконка змінить колір, і поряд з нею з’явиться цифра (кількість нових повідомлень).

Директ значок в Instagram

У Instagram Direct можна:

  • завантажувати медіафайли, які видаляться одразу після перегляду;
  • додавати до тексту хештеги, посилання;
  • створювати групові чати;
  • ставити повідомлення лайки.

На головних сторінках розважальних порталів та популярних блогерів можна побачити пропозицію прямої співпраці через Дірект.

Перегляд повідомлень з комп’ютера

В Інстаграмі для браузера немає можливості надсилання повідомлень, але проблему можна виправити:

Microsoft Store значок
  1. Власникам ПК із Windows 10 потрібно завантажити Інстаграм із Microsoft Store.
  2. Власникам ПК з Windows 8 і старше можна запропонувати встановити емулятор Android, наприклад, BlueStack. У ньому можна скачати Інстаграм у Плей Маркеті та користуватися ним як на смартфоні.
  3. Можна використовувати платні онлайн-сервіси, які синхронізуватимуть Instagram Direct на комп’ютері.

У власників MacBook є розширена версія інсти, в якій також можна подивитися Директ на комп’ютері.

Як використовувати Директ зі сторонніх сервісів

Плюс у використанні онлайн-сервісів – у них можна входити без завантаження. Істотний недолік – такі послуги платні, і використовуються в основному маркетологами. Вони призначені для ведення бізнесу в мережі та можуть робити масові розсилки повідомлень.

Обмеження у використанні директу

У налаштуваннях Instagram можна встановити обмеження на отримання повідомлень. Зайдіть до параметрів мережі та натисніть на розділ « Сповіщення ». У пункті « Запити Instagram Direct » поставте галочку на опції, що вас цікавить:

  • якщо не хочете обмежувати користувачів, тоді активуйте ” Вимк “;
  • Щоб заблокувати всі повідомлення, натисніть « Від усіх ».Налаштування повідомлень директ Instgram

Нижче в цьому розділі можна повністю вимкнути функцію Директ або налаштувати сповіщення. При надсиланні повідомлення може з’явитися попередження про обмеження, які користувач встановив. У цьому випадку можна зробити запит на листування, і якщо співрозмовник прийме запит, Директ стане доступним.

В одному повідомленні не може перевищувати 500 символів. Не можна надіслати більше 100 повідомлень друзям та 50 повідомлень на інші облікові записи. В іншому випадку профіль буде заблоковано адміністрацією.

Директ з’явився в Інстаграмі відносно нещодавно. Якщо в мобільній версії з його використанням немає проблем, для комп’ютерів ще немає загальноприйнятого зручного способу користуватись особистими повідомленнями. Щоб запрацював Інстаграм Директ, потрібно завантажити на комп’ютер десктопну програму соцмережі (є не для всіх ОС) або скористатися сторонніми сервісами онлайн.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment