Чому Фейсбук не працює? 8 ефективних рішень

Коваленко Марія 

Причини чому Facebook не працює , вони можуть бути різними, що сервери перестали працювати, до тих пір, поки у вас не станеться інцидент з вашим оператором, так як ваш смартфон є причиною проблеми. В останні роки Facebook втрачає популярність серед наймолодших, молодих людей, які переважно перейшли на Instagram і TikTok.

Однак на сьогоднішній день він перевищує 2.000 мільярдів користувачів (хоча компанія ніколи не вказувала кількість активних користувачів на платформі). Причини, через які Facebook перестав працювати, вони зазвичай такі ж це коли Instagram не працює або коли WhatsApp не працює.

Facebook, як і будь-яка інша онлайн-платформа, використовує сервери , на яких розміщуються всі дані, які користувачі завантажують на платформу. Ці сервери розподілені по всьому світу, тому у разі виникнення проблем із будь-яким із них платформа продовжує працювати, хоча й лише у певних країнах.

Перевірте, чи не працюють сервери

інциденти у фейсбуці

Як тільки ми дізнаємося, як працює Facebook, перше, що потрібно перевірити: сервери компанії не працюють . Кращий спосіб зробити це – через Вниз детектор . Цей веб-сайт збирає інциденти користувача на різних платформах, включаючи Facebook. Цей веб-сайт не може перевірити, чи дійсно сервери працюють чи ні, оскільки вони не стосуються Facebook.

Записи детектора вниз інциденти по всьому світу , не тільки в країні, тому якщо кількість зареєстрованих інцидентів не дуже велика, швидше за все, проблема полягає не в самій платформі, тому вам доведеться шукати інші рішення, такі як ті, які ми показуємо Вас до продовження .

Вимкнути режим польоту

активувати режим польоту

Режим польоту, доступний як на iOS, так і Android, дозволяє нам відключити всі з’єднання на нашому пристрої. Як видно з назви, коли ця функція активована, вгорі екрана відображається значок літака.

Щоб вимкнути режим польоту, ми повинні отримати доступ до верхнього меню, провівши пальцем зверху вниз екраном і клацнувши значок літака, щоб на нашому смартфоні знову були активовані всі бездротові з’єднання.

Перевірте ваше інтернет з’єднання

Після того, як ми виключили, що проблема не в серверах, наступним кроком буде перевірка того, що наш пристрій, смартфон, планшет або комп’ютер у них є підключення до Інтернету.

За комп’ютером

Щоб перевірити, чи є у нас підключення до Інтернету на комп’ютері, нам потрібно спробувати відкрити іншу веб-сторінку. Якщо веб-сторінка не відкривається, і ми використовуємо Mac , ми повинні переконатися, що у верхній правій частині екрана відображається перевернутий трикутник, який представляє з’єднання Wi-Fi.

Якщо це ПК з Windows , ми повинні перейти в правий нижній кут екрана і знайти перевернутий трикутник, орієнтований праворуч (він є підключенням до Інтернету). Інакше ми не маємо підключення до Інтернету.

На смартфоні

Якщо наш смартфон або планшет підключено до мережі Wi-Fi, він буде показаний у верхній частині екрана , значок, що представляє цей протокол зв’язку (перевернутий трикутник). Якщо ні, ми повинні провести пальцем зверху вниз екраном і перевірити, чи активували ми з’єднання Wi-Fi (якщо воно відзначено, воно буде відображатися синім (iOS) або темно-сірим (Android) колір).

В нашому мобільному телефоні буде підключення для передачі даних, поки він знаходиться у верхній частині екрана. Відображаються 3G/4G/5G (один із трьох). Якщо ні, можливо, ми випадково вимкнули підключення для передачі даних. Щоб активувати його, ми повинні провести пальцем по екрану зверху вниз і натиснути на значок, що представляє антену.

Примусово закрити програму

закрити програму

видалити будь-які сліди програми Facebook в пам’яті нашого пристрою, які можуть вплинути на роботу програми, ми повинні повністю закрити програму. Перший варіант – перезавантажити наш пристрій, хоча є швидший спосіб.

Щоб закрити програму Facebook на нашому смартфоні, ми повинні проведіть вгору від нижньої частини екрана для доступу до всіх відкритих програм. Далі ми переміщуємося вліво, щоб знайти програму, і переміщуємо її вгору, поки вона не зникне з режиму багатозадачності.

Очистити кеш

Очистити кеш Android

Видалення кешу – це ще один процес, який ми маємо зробити, щоб спробувати вирішити, що Facebook не працює. Кеш програми відповідає за зберігання даних програми, веб-сторінок … щоб він заряджався швидше . Ця пам’ять не видаляється автоматично, як якщо це відбувається з вмістом, що зберігається в пам’яті, тому ми повинні видалити її вручну.

Очистити кеш на комп’ютері

Процес видалення кешу на комп’ютері залежить від того, який браузер ми використовуємо: Chrome, Edge, Safari, Firefox, Opera, Vivaldi… Не пояснювати процес для всіх браузерів (ми завжди залишаємо деякі) Я поясню вам невелику хитрість.

Цей трюк полягає у доступі до меню налаштувань браузера , перейдіть у поле пошуку та напишіть «кеш» з наголосом і без лапок. Браузер швидко покаже нам єдиний варіант у меню, що дозволяє видалити його з нашого комп’ютера.

Очистити кеш на Android

Якщо ми хочемо видалити кеш програми на Android, ми повинні отримати доступ до параметрів програми через меню Налаштування – Програми – Facebook і натисніть Очистити дані.

Очистити кеш на iPhone

У iOS можливість видалення кешу обмежена програмами, які пропонують цю функцію, – функція, яка випадково недоступна на Facebook .

Перезавантажте наш пристрій

перезапустити андроїд

У обчисленнях є рішення кожної проблеми. Рішення як найпростіше, так і абсурдне, Відбувається перезавантаження пристрою, чи то комп’ютер, смартфон чи планшет. Якщо ми працювали з комп’ютером протягом кількох годин, як Windows, так і MacOS, вони могли змінитися, не усвідомлюючи цього. щось на пристрої, який може вплинути як на підключення до Інтернету, так і на роботу браузера, який ми використовуємо.

У випадку смартфонів і планшетів відбувається те ж саме, але пристрій, який практично ніколи не вимикається , перезавантаження час від часу ніколи не зашкодить і, ймовірно, вирішить проблеми, які у нас є не тільки з Facebook, але й з іншими, які ще не виявились.

Оновлення програми

Оновити програму на Android

Перш ніж приступити до видалення та перевстановлення програми Facebook, ми повинні перевірити, чи працюють і Apple App Store, і Google Play Store. знайти нове оновлення програми . Для Facebook не прийнято обмежувати доступ до своєї платформи, тому що на ньому не інстальовано останнє оновлення.

Однак якщо програма була порушення безпеки , можливо, компанія заблокувала доступ до своєї платформи зі старими версіями програми. Якщо наш смартфон або планшет старий і програма давно перестала оновлюватися, ми можемо використовувати facebook Lite версію дуже легка версія Facebook, призначена для старих і / або обмежених в ресурсах смартфонів.

Видаліть та перевстановіть Facebook

Ще одне рішення для того, щоб програма Facebook знову запрацювала в перший день, – це видалити програму таким чином видаліть будь-які сліди програми на нашому смартфоні або планшеті.

Якщо це комп’ютер, ми можемо пропустити цей крок , оскільки програма, доступна як для Windows, так і для macOS, не оновлювалася кілька років, тому для доступу до служби рекомендується використовувати браузер.

Видалити програму на Android

Видалити програму Android

Щоб видалити програму на Android, ми повинні натисніть і утримуйте піктограму програми і посуньте піктограму вгору, доки не з’явиться опція Видалити програму.

Видалити програму на iPhone

Видалити програму для iPhone

Якщо ми хочемо видалити програму Facebook на iOS, ми довго натискаємо на піктограму програми більше секунди. У діалоговому вікні, що з’явилося, вибираємо Видалити додаток .

Якщо наш пристрій старіший, утримуючи піктограму програми, піктограми почнуть танцювати . У цей момент ми натискаємо на знак мінус, який відображається у верхній лівій частині піктограми програми, щоб видалити його.

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment