SMM - Соціальні медіа

Як скачати відео з Pinterest

Коваленко Марія 

Pinterest є найбільшою контент-платформою, пов’язаною з модою, стилем, декором, кухнею та тисячами трендів, де користувачі можуть ділитися своїми ідеями та пропозиціями. Якщо у Вас є обліковий запис у цій соціальній мережі, Ви, мабуть, часто знаходили відео, які хотіли б зберегти. У цій статті ми розповімо, як можна легко та швидко завантажити кліпи з Pinterest.

Завантажити відео з Pinterest

Завантажити зображення безпосередньо з Pinterest дуже просто, але з відео все трохи інакше. Для цього Вам потрібно буде вдатися до зовнішніх програм. Тут ми пояснюємо, як працюють два з них:

Pinterest Video Downloader

Зайдіть на Pinterest, знайдіть відео, що Вас цікавить, і натисніть на кнопку зі стрілкою вгору в правому верхньому кутку відео. Потім натисніть опцію Копіювати посилання .

Перейдіть до Pinterest Video Downloader , вставте посилання в рядок пошуку та натисніть кнопку Завантажити . Ви відкриєте нову сторінку, де ви побачите скріншот цього відео. Внизу синя кнопка пропонує Завантажити відео та повідомляє розмір цього файлу. Натисніть її, і за кілька секунд Ви отримаєте відео на свій комп’ютер.

Experts PHP

Experts PHP – ще одна платформа, яка використовується для завантаження відео з Pinterest, а також інших мереж, таких як Facebook, Instagram, Twitter або TikTok. Зайдіть на Experts PHP і вставте посилання в пошукову систему. Натисніть Завантажити ( Download ). Платформа покаже Вам один або кілька варіантів завантаження залежно від якості зображення. Виберіть те, що вважаєте за потрібне, і дотримуйтесь тієї ж процедури, що й у попередній програмі.

Перевага цих платформ полягає в тому, що вони служать не тільки для завантаження аудіовізуального контенту з Pinterest, але і для роботи з іншими соціальними мережами .

Сподіваємось, що ця стаття буде Вам корисною!

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment