Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як вийти з Фейсбуку на комп’ютері

Коваленко Марія 

Якщо ви скористалися спільним комп’ютером, то, напевно, не хочете, щоб у ваш Фейсбук після вас хтось потрапив. Щоб уникнути такої ситуації, слід вийти зі свого профілю. Але цього замало – треба ще стерти з пам’яті браузера ваш пароль. Ви напевно помічали, що при повторному вході браузер часто пропонує заповнені поля логіну та паролю, так що досить просто натиснути кнопку входу, нічого не вводячи. Це тому, що він їх запам’ятовує. Розглянемо, як вийти з профілю та стерти паролі з пам’яті браузера. А також як завершити всі свої сеанси на інших пристроях, щоб із них теж не можна було увійти (а це також можна зробити).

Як вийти з профілю

Для цього треба натиснути стрілку і вибрати “Вийти”. Всього лише.

Як вийти з facebook

Але проблема залишиться, оскільки при наступному вході відобразяться «точки» в полях логіну та паролю, і будь-хто може увійти до вашого облікового запису, скориставшись цими збереженими даними. Інакше кажучи, йому достатньо лише клацнути «Вхід». Так само просто, як і вихід. Що ж робити? Потрібно видалити пароль із браузера.

Як видалити пароль із браузера

Якщо ви хочете вийти з фейсбуку назовсім, щоб браузер “забув” ваші дані, і ніякий користувач не зміг після вас зайти, треба видалити пароль у налаштуваннях браузера. У кожного браузера перелік налаштувань розташований по-своєму, тому послідовність дій буде трохи різна. Але все робиться дуже схожим. Покажемо для найпоширеніших браузерів.

Між іншим, там же можна знайти збережені паролі, якщо ви їх забули.

Якщо вам зручніше дивитися відео, дивіться в режимі реального часу що клацати. Ось з якої секунди: Chrome 0:07, Firefox 0:53, Opera 1:22.

Як закрити сеанси з інших пристроїв

Дивно, але сидячи за комп’ютером, можна завершити свої сеанси і в інших місцях – з телефону, планшета або іншого комп’ютера. Тобто, якщо ви десь забули телефон і не хочете, щоб хтось увійшов до вашого facebook з цього телефону, необов’язково бігти за телефоном. Можна це зробити і сидячи на стільці. Для цього заходимо у facebook і вибираємо в налаштуваннях на вкладці «Безпека» список точок входу – звідки ви увійшли. Там може бути ваш мобільний, інший комп’ютер і таке інше. У списку вказано операційну систему пристрою (наприклад, Android, Windows10 або iOS), дату останнього входу. Загалом, не помилитеся. Виберіть останній вхід з пристрою, який вас цікавить, і клацніть «Припинити дію». Все, сеанс буде завершено, і якщо щось підібрав ваш телефон, він з нього не потрапить у ваш аккаунт facebook.

Закрити сеанси у Facebook

І це, до речі, кращий спосіб виходу з Facebook на пристрої, тому що просто «Вийти» з телефону вам нічого не дасть. Я пробувала – при наступному вході можна спокійно зайти знову, не вводячи пароль. А браузер очистити не можна, тому що на телефоні програма.

Цей вихід просто позбавить вас від повідомлень їх мережі, але не годиться, якщо ви боїтеся, що хтось візьме телефон і увійде до облікового запису. Щоб по-справжньому закрити сеанс, треба закрити його в налаштуваннях. Причому найзручніше це зробити з комп’ютера із звичайного десктопного браузера, як було показано вище.

Якщо вас цікавить, вийти з фейсбуку назавжди, то вам потрібна інша стаття – як видалити свій обліковий запис.

Як виходити з facebook фейсбуку

Багато хто стикається з здавалося б простим питанням, як вийти з Facebook facebook, де знаходиться вихід у Facebook facebook? Насправді, все просто. Щоб вийти з фейсбуку, потрібно зробити так:

Натисніть на значок, а потім “Вихід”, як показано на нашому малюнку.

ПОРАДА. Якщо комп’ютером, з якого ви заходите у фейсбук, користується хтось ще окрім вас – при вході до фейсбуку, не ставте галочку навпроти «Не виходити із системи». Якщо комп’ютером користуйтеся тільки ви, можна поставити цю галочку — тоді електронну адресу та пароль не доведеться вводити щоразу, коли ви входите у фейсбук.

Вийти з фейсбук на всіх пристроях

– Припини вже писати будь-яку нісенітницю у Фейсбуці! – Каже мені дружина, – І всі твої листування мене теж запарили! І мамі моїй також повідомлення приходять постійно! У мене в сім’ї два планшети та два комп’ютери. У соц.мережі заходжу з того, що перший під руку попадеться. А коли у відпустці був, скористався тещіним стаціонарним комп’ютером і, мабуть, забув із системи вийти. і хоча нічого секретного і компрометуючого у мене там немає, але, погодьтеся, неприємно, коли твої листування інші люди читають? Тому сьогодні я спантеличив, як вийти з Facebook на всіх пристроях. І знайшов її.

1. У правому верхньому куті натискаєте на перевернутий трикутник, вибираєте “Параметри”.

2. Вибираєте заклавку “Безпека” зліва, і натискаєте на “Редагувати” в блоці “Звідки ви прийшли”.

3. Блок “розгорнеться” і в ньому будуть видно всі пристрої, з яких зараз здійснено вхід на вашу сторінку. Для всіх непотрібних натискаємо “Закінчити дію”.

Якщо після цього ви спробуєте зайти до Фейсбуку з планшета, на якому до цього були залогінені, з’явиться повідомлення “Час сесії закінчився, будь ласка, виконайте вхід”. Але найголовніше – ці прокляті повідомлення “Чужа дівчина” надіслала вам повідомлення” висвічуватись на цих пристроях не будуть. Користуйтеся на здоров’я!

Як видалити сторінку в Фейсбук

Щоб повністю видалити особисту сторінку у Фейсбуці, необхідно мати допуск до облікового запису. Є права адміністратора, отже, дотримуйтесь наступного.

1Шукаємо трикутник у правому кутку вгорі у Фейсбуці, натискаємо на нього, відкриється вкладка «Налаштування».

2Потім у вкладці «Загальні» натискаємо «Безпека», далі внизу знаходимо синій рядок «Деактивувати обліковий запис» і тиснемо його.

3На сторінці, яка відкрилася, потрібно відзначити причину деактивації облікового запису, також попередять, що видаляться ваші фото, ім’я та весь контент, опублікований вами.

4Якщо не передумали, ставте галку в колонці «Відмовитися від отримання електронних листів у Facebook» та підтверджуйте дію.

5Інформація все одно не видаляється, ви в бажаний час зумієте відновити обліковий запис. Просто додайте свою електронну адресу та внесений під неї пароль. Вирішилися видалити повністю обліковий запис, відкрийте сторінку, вам запропонують авторизуватися в Facebook, після процесу відкриється сторінка видалення облікового запису.

7Введіть у вікні, що з’явився, код з картинки, пароль, тепер тисніть «ОК». Через два тижні обліковий запис повністю видаляється, якщо ви не захочете його повернути в активне становище.

Після видалення облікового запису всі дані видаляються назавжди.

Довідковий центр

У розділі Активні сеанси “Налаштування безпеки та входу” показано список пристроїв і браузерів, які нещодавно використовувалися для входу до вашого облікового запису Facebook. Кожен запис містить дату, час і приблизне розташування при вході на Facebook, а також тип пристрою, з якого було виконано вхід.

Щоб завершити активний сеанс:

  1. Торкніться Ще
  2. Перейдіть донизу та торкніться Установки > Установки облікового запису > Безпека > Активні сеанси.
  3. Знайдіть сеанс, який потрібно завершити, і торкніться .

Торкнувшись , ви негайно вийдете з Facebook на комп’ютері, телефоні або планшеті, що використовується.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment