SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як скопіювати посилання на Телеграм: на акаунт, групу, канал, чужий профіль, пост

Коваленко Марія 

У Телеграм кожному профілю, групі, каналу та посту надається своє посилання. Періодично виникає потреба її скопіювати, наприклад, щоб розмістити у соцмережах. У статті розповімо, де шукати посилання у Телеграм, як їх копіювати та ділитися з іншими. 

Навіщо потрібно копіювати посилання в Телеграм

Навіщо потрібні посилання : щоб переслати цікавий пост другу, поділитися інформацією в соцмережах, запросити до своєї або чужої групи, розмістити посилання на зовнішньому ресурсі (наприклад, на особистому сайті або в соцмережах), завантажити файл за прямим посиланням, просунути профіль.

Як скопіювати посилання на Телеграм

Де знаходяться посилання та як їх скопіювати.

Важливо : у Телеграм є 2 типи посилань – клікабельний логін @login та посилання виду https://t.me/username (або https://t.me/channelname). Перші працюють тільки всередині месенджера, за їх допомогою можна знайти у пошуку ТГ профіль, групу/канал чи бота. Другі потрібні для зовнішнього поширення (поділитися в соцмережах, розмістити на сайті, скинути другові), хоч і всередині ТГ їх теж використовують.

Посилання на профіль – свій та чужий

Як поділитися посиланням на свій профіль:

З комп’ютера заходимо в меню (3 горизонтальні смужки).

Як скопіювати посилання на Телеграм

Далі натискаємо “Налаштування”, потім “Змінити профіль”.

Як поділитись посиланням на свій профіль

Спускаємося вниз до розділу «Ім’я користувача» (логін із собачкою @) та натискаємо на редагування (значок олівця). Ви можете встановити ім’я користувача під час реєстрації, якщо ні, можна створити його зараз.

Посилання на свій профіль у Телеграм

У цьому розділі знаходиться ваш логін із собачкою, а нижче клікабельне посилання. По першому вас знайдуть у пошуку Телеграм, а при натисканні на посилання автоматично відкриється діалог з вами.

Посилання на акаунт у Телеграм

З телефону дії аналогічні, але з однією відмінністю: відкриваємо меню (3 горизонтальні смужки). Потім “Налаштування”.

Як поділитись посиланням на свій профіль з телефону

Якщо хочемо поділитися логіном, він знаходиться під номером телефону.

Логін до Телеграм

Якщо потрібне додатково клікабельне посилання – натискаємо на “Ім’я користувача” (значка олівця для редагування тут немає). Посилання знаходиться в самому низу, як і десктоп версії.

Як скопіювати посилання на свій профіль у Телеграмі

Як поділитись посиланням на чужий профіль

З ПК відкриваємо чат з потрібною людиною, справа інформація про його профіль. Якщо він вказав “Ім’я користувача”, то ми побачимо логін із собачкою.

Як поділитись посиланням на чужий профіль

Якщо крім логіна нам ще потрібне клікабельне посилання, то потрібно додати юзернейм без знаку собачки @ на посилання https://t.me/.

Приклад :

  • Ім’я користувача — @blablabla
  • Посилання – https://t.me/blablabla

Важливо : не всі користувачі вказують логін. Якщо немає логіну, можна повідомити номер телефону користувача (тоді його зможуть знайти в ТГ за номером) або натиснути «Поділитися контактом» (кнопка знаходиться нижче логіну та телефону).

Як скопіювати посилання на чужий профіль

Далі вибираємо одержувача зі списку контактів, з ким ділитися профілем.

PS Доступна функція «Поділитися», лише якщо контакт додано до адресної книги. Вона працює лише всередині телеграм.

З телефону відкриваємо чат із користувачем, потім натискаємо на його аватарку.

Відкривається інформація про профіль. Якщо є користувач з собачкою – зберігаємо його. Аналогічно, щоб вийшло клікабельне посилання – просто додаємо юзернейм після https://t.me/

Як знайти посилання на чужий профіль з телефону

Якщо хочемо поділитися контактом – тиснемо на 3 крапки у правому верхньому кутку. Відкривається додаткове меню, там знаходимо “Поділитися контактом”, потім вибираємо, кому надіслати контакт.

Як поділитися контактом у Телеграмі

Посилання на бота

Знайти можна так само, як і посилання на профіль – відкриваємо бота, праворуч в панелі інформації знаходимо ім’я користувача. Якщо потрібне посилання, наприклад для статті, вставляємо юзернейм робота після https://t.me/.

Як скопіювати посилання на робота в Телеграмі

Посилання на чужу групу/канал/чат

Тут все робиться за аналогією з попередніми пунктами, тільки замість користувача в засланні знаходиться унікальне ім’я групи/каналу/чату.

Щоб скопіювати посилання на групу, канал або чат у Телеграм з комп’ютера, заходимо в меню групи/каналу/чата (меню знаходиться праворуч, так само як і панель інформації користувача або бота). Зверху має бути посилання. Копіюємо її та пересилаємо, куди потрібно.

Як скопіювати посилання на групу, канал або чат у Телеграмі

З посилання ясно, яке у каналу унікальне ім’я. Наприклад, щоб знайти канал Postium у пошуку Телеграм, потрібно взяти з посилання t.me/postiumru слово postiumru і додати перед ним @, виходить @postiumru.

З телефону відкриваємо групу, натискаємо на аватарку. Під описом буде посилання.

Посилання на канал у Телеграмі

Посилання на закриту групу/канал/чат

Якщо канал, чат або група приватні, то запрошувати нових учасників можуть тільки адміни за спеціальним посиланням-запрошенням.

PS Якщо вас запросили за секретним посиланням, то ви теж можете його поширювати – посилання залишається робочим, доки адмін не замінить його на інше.

Де взяти посилання-запрошення – написано нижче.

Посилання на свою групу/канал/чат

Щоб знайти своє посилання, заходимо в керування групою/каналом/чатом.

З ПК відкриваємо канал, натискаємо на 3 крапки у правому верхньому кутку навпроти назви і в меню вибираємо «Управління каналом».

Посилання на свою групу/канал/чат

Знаходимо розділ “Тип каналу”, натискаємо на нього.

Тип каналу

Якщо канал приватний, внизу буде посилання на запрошення, за якою можна запрошувати нових учасників.

Посилання-запрошення

Запрошені вами учасники можуть почати розповсюджувати посилання, тому щоб у канал або чат не потрапили зайві люди, рекомендується скинути посилання — воно заміниться на нове, а колишнє стане неактивним.

посилання запрошення у Телеграм

Якщо канал публічний – його може знайти у пошуку будь-яка людина за унікальним ім’ям або перейшовши за посиланням. Адмін повинен створити посилання, тобто придумати та вписати унікальне ім’я каналу після t.me/.

Посилання на публічний канал

Важливополе Посилання не можна залишати порожнім, якщо ви створюєте публічну групу, інакше канал буде приватним .

З телефону відкриваємо свій канал чи групу, натискаємо на аватар. Далі натискаємо на значок редагування олівець.

Посилання на свій канал

Знаходимо тип каналу, натискаємо на нього.

Якщо канал приватний, натискаємо “Копіювати посилання” або “Поділитися посиланням”. Якщо потрібно створити нову, тиснемо “Скинути посилання”.

Посилання на приватний канал у Телеграмі

Якщо канал публічний, створюємо постійне посилання.

Постійне посилання на публічний телеграм-канал

Посилання на пост

Щоб скопіювати посилання на пост у телеграмі з комп’ютера, знаходимо пост, яким хочемо поділитися. Наприкінці кожного посту є стрілка в кухлі, тиснемо на неї.

Як скопіювати посилання на пост у Телеграмі

Вибираємо, з ким хочемо поділитися з контактів у ТГ або тиснемо “копіювати посилання”, якщо потрібне лише посилання.

Посилання на публікацію у Телеграм

Також можна натиснути правою кнопкою миші на пост і натиснути “Копіювати посилання на повідомлення”, якщо потрібне лише посилання або “Переслати повідомлення”, якщо хочемо поділитися постом з контактами.

Копіювати посилання на повідомлення у Телеграмі

З телефону знаходимо стрілку в кухлі внизу посту, тиснемо на неї.

Посилання на пост із телефону

Вибираємо контакт зі списку або тиснемо “Копіювати посилання”.

Висновок

У телеграмах легко знайти і скопіювати посилання на профіль, канали і ботів – все робиться за аналогією. Якщо профіль є юзернейм (@username), а каналу чи групи унікальне ім’я @channelname, досить додати слово після символу собачки на посилання https://t.me/. Якщо канал, група або чат приватні, то додавати туди учасників може лише ад

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment