Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як отримати галочку в інстаграм: 2 способи + 7 питань

Коваленко Марія 

Блакитна галочка Інстаграм – символ, що підтверджує верифікацію акаунта.

Якщо простіше, то галочка означає, що відкритий Вами профіль (або Ваш власний) не фейковий та не шахрайський.

Основні переваги верифікації – це відокремлення Вашого облікового запису від інших фан-аккаунтів або всіляких наслідувачів. Також галочка захищає від поширення хибних новин у ЗМІ чи зазіхань шахраїв. Ну і нарешті, це можливість вставляти посилання в сторіс , хоча часом простіше набрати 10 000 передплатників (теж умова для вставки посилань), ніж намагатися отримати галочку.

Галочка Інстаграм

ЯК ОТРИМАТИ ГАЛОЧКУ

Здійснювати багато рухів у бік заповітної верифікації не доведеться, але перш ніж намагатися отримати значок верифікації в Instagram, подумайте, чи так він вам потрібен. Адже привілеїв, як сказано вище, від галочки не так уже й багато.

Спосіб 1. Офіційний

Верифікація облікового запису в Інстаграм відбувається безкоштовно. Щоб отримати офіційну галочку в соцмережі, зайдіть у вкладку “Налаштування”, пункт “Акаунт” -> потім “Запросити підтвердження” -> після цього введіть потрібну для верифікації інформацію, натисніть “Надіслати”. Все, чекайте на відповідь (заявок багато, так що лист з відповіддю прийде не швидко).

Важливий момент: якщо Вашу заявку на верифікацію в Інстаграм відхилили, уважно вивчіть, за що саме. Адже можна виправити ситуацію та спробувати знову.

Запит на підтвердження облікового запису

До речі, звичайній людині не дають синю галочку в Інстаграмі. Тільки бренди, відомі особи (спортсмени, політики, блогери ), ЗМІ, великі розважальні сторінки або держ. структури можуть її одержати. При цьому, звичайно, є деякі вимоги.

Вимоги для отримання:

Якщо Ви підходите під категорію, кому верифікація Інстаграм покладена, далі все не так і складно. Насамперед обліковий запис зобов’язаний відповідати нормам та правилам спільноти Instagram, а на додаток до цього і таким параметрам:

  1. Ви повинні бути реальною людиною або зареєстрованою організацією ;
  2. Ви повинні мати один профіль (крім варіанта облікових записів однієї компанії різними мовами);
  3. Вас мають помічати, тобто згадувати Ваш профіль у різних джерелах (не лише Інстаграм, а й ЗМІ).

І під ці параметри підходите? Ну що ж, чудово. Але попереджаю, що відповідати вимогам обліковий запис повинен на постійній основі, інакше в два рахунки втратите верифікацію. І що найстрашніше, акаунт може бути видалений адміністрацією Інстаграм, так як з галочкою Ви є прикладом для наслідування серед користувачів.

Необхідні документи:

  • Для відомої особи – паспорт або посвідчення водія;
  • Для представника бренду – свідоцтво про реєстрацію організації, податкові документи.

Спосіб 2. Покупка

Ви також можете купити синю галочку. Але цей спосіб офіційно заборонено адміністрацією Інстаграм. І довіряти людям, які цим займаються, можна тільки на свій страх і ризик. Суми, які просять за верифікацію, досить великі – починаються від 1000 доларів.

Але постає питання – як ці люди дають галочку, не перебуваючи при цьому в управлінні самої соцмережі. Відповідь проста – вони імітують в інтернеті Вашу популярність різними статтями, сторінкою на Вікіпедії про Вас, створюють на Вас фейків тощо.

Навіть якщо у Вас все вдало складеться, і Ви отримаєте цю галочку, не поспішайте радіти: її можна позбутися будь-якої миті. Офіційна позиція керівництва – ні в якому разі не продавати верифікацію. І якщо профіль буде запідозрений у незаконних діях, галочку анулюють, а обліковий запис помітять за порушення.

Важливо: 100% гарантії отримання галочки не існує навіть за гроші. Тому, якщо хтось обіцяє, то нахабно бреше. У цьому житті є лише одна гарантія – ми всі помремо.

ТОП-7 НАЙЧАСТІШИХ ПИТАНЬ

Багато існує різних помилок щодо синьої галочки в Інстаграм. Зараз я відповім на найпопулярніші питання про отримання верифікації, щоб Ви точно розуміли, чи варто вона того чи ні.

1. Вихід у ТОП найчастіше у верифікованих користувачів?

Ні. Немає жодної різниці виходу в ТОП або підвищення охоплення в облікових записах різного ступеня верифікації. На вихід у ТОП впливають інші показники – коментованість та залайканість постів у перші хвилини чи години.

2. Галочка верифікації в Інстаграмі підвищує охоплення?

Ні. Розподіл охоплень Ваших постів залежить від алгоритмів інстаграм, тобто від суми всіх Ваших дій щодо ведення облікового запису. Алгоритми автоматично все аналізують та не залежать від наявності або відсутності верифікації.

3. Акаунти з галочкою отримують оновлення раніше?

Ні. Всі оновлення для всіх видів профілів виходять одночасно в одному місці – магазинах додатків для різних платформ. Оновлення раніше можуть отримати лише користувачі деяких операційних систем – наприклад, темну тему першими отримали користувачі Apple.

4. Галочка звільняє від тіньового бана назавжди?

Ні. Навіть при верифікації Ви нічим не відрізняєтесь від звичайного користувача Інстаграм, тому не звільняєтеся від тіньового бана. До речі, хто не знає, тіньовий бан – це коли Ваш пост не можуть знайти у загальному пошуку по хештегу.

5. Акаунт із галочкою ніколи не заблокують?

Ні. Ваш обліковий запис ніяк не звільняється від правил користування Instagram, і Ви не звільняєтеся від блокування в разі чого. Правила обов’язкові для всіх, а до Вас буде увага ще пильніше, адже Ви подаєте приклад великому числу передплатників.

6. Для верифікації потрібно більше ніж 10 000 передплатників?

Ні. Тобто передплатники ніяк не впливають на верифікацію, тут потрібна мінімум одна посада та згадки в інших джерелах. Не обов’язково мати десятки та сотні тисяч передплатників. Тому що отримати галочку в Інстаграмі без популярності також можна. Підтвердженням цього є обліковий запис @kraftdressing – він має всього 700 передплатників, але є офіційно верифікованим.

7. Чи можна прискорити отримання галочки через Facebook?

Спірне питання. Іноді це допомагає прискорити процес проходження верифікації, якщо надати документи в онлайн-чаті підтримки. А іноді робиться посилання на форму запиту підтвердження всередині Instagram. В принципі, можна спробувати щастя і зробити синю галочку в Інстаграм у такий спосіб.

Цікаво. Якщо Ви хочете розкрутити свій профіль, дізнатися всі тонкощі просування Інстаграм від реального гуру в цій сфері, то клацніть і записуйтесь на навчання -> Просування Інстаграм в 2021 (інвестиції копійки, окупляться за пару днів).

КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ

Багато хто хоче знати, як можна отримати галочку в Інстаграмі, думаючи, що вона дасть багато привілеїв. Однак нічого нового у Вас не з’являється – ні агента підтримки, ні підвищення охоплень, ні звільнення з правил користування програмою.

По суті, у Вас буде лише більше довіри з боку користувачів Інстаграм. Але домагатися довіри можна і куди простими та безпечними способами.

Якщо Ви дуже хочете отримати верифікацію, то шанси на отримання галочки можна збільшити такими способами:

  • Просувати свій бренд на інших майданчиках;
  • Вказати конкретні способи зв’язку з Вами;
  • вести свій профіль в одному стилі;
  • зробити одне ім’я профілів на всіх майданчиках;
  • Додати посилання на свій сайт чи сайт компанії.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment