Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як скопіювати текст в інстаграмі?

Коваленко Марія 

Деякі пости в Instagram настільки хороші, що хочеться їх скопіювати для себе. Скопіюйте, щоб розмістити у себе на стіні або зберегти в нотатках на майбутнє. Але виявляється, що в офіційному додатку на мобільному це не вдасться зробити. Що тоді робити? Ми вивчили всі основні способи, якими це можна зробити. Давайте розумітися.

Копіювання з телефону

Є дві мобільні операційні системи, на яких працюють усі телефони – IOS та Андроїд. У кожній з них свої механізми роботи та програми оптимізовані саме під їх ОС. Послідовність, як скопіювати текст в Інсті, залежить від того, який саме пристрій знаходиться в руках – продукція Apple або сімейства андроїдів. Але кількість символів та абзаців, оформлення тексту ніяк не впливає на процес копіювання. Різні посилання в тексті теж не впливають на копіювання. Давайте розберемося, як обійти обмеження та скопіювати все необхідне.

Айфон

З метою боротьби з плагіатом адміністрація сайту відключила можливість копіювати тексти нотаток у своєму офіційному додатку. Але за потреби можна скопіювати текст, якщо виконувати все за пунктами.
Потрібно відкрити потрібний пост та знайти у правому верхньому кутку три точки.

Відкриється меню, в якому потрібно пошукати пункт “Копіювати посилання”. Після натискання на кнопку посилання збережеться в буфер обміну і лежатиме там

Половина справи виконано. Тепер потрібно піти в будь-який браузер і вставити те, що було скопійовано раніше, в адресний рядок. Скористатися можна будь-яким зручним браузером, від Opera до Safari, через який звикли заходити до інтернету.

Готово. Тепер пост відкриється у веб-версії Instagram*. Попереду найцікавіше процес копіювання потрібної цитати.

Потрібно затримати палець на тексті публікації на кілька секунд. Після цього з’явиться інструмент виділення. Потрібно буде встановити межі, у межах яких потрібно виділити та скопіювати текст. Після натискання кнопки “Скопіювати” запис теж опиниться в буфері обміну.

Усе. Тепер його можна зберігати в нотатках, публікувати від свого імені в Інсті або робити з ним будь-що. Ми рекомендуємо зберегти текст в окремому файлі у нотатках. Так він точно не пропаде.

Андроїд

Є способи скопіювати текст, якщо у вас є телефон на Андроїді. 

Тут процес не дуже відрізняється від того, що потрібно зробити на Айфоні. Потрібно також зайти на пост у додатку Instagram* і натиснути на «поділитися записом». Після того, як посилання буде скопійоване, потрібно відкрити будь-який браузер, який є на телефоні.

Там в адресному рядку вставляється скопійована адреса поста з буфера обміну. Коли відкриється сторінка посту — натисніть частину сторінки з текстом і дочекайтеся, коли з’явиться інструмент виділення.

Залишиться найпростіше – виділити те, що сподобалося. Потім підтвердити копіювання. Для цього потрібно натиснути на копіювати.

Готово. Текст лежить у буфері обміну і його можна вставити туди, куди потрібно — у власний пост, нотатки на телефоні або в будь-який текстовий редактор.

Копіювання з комп’ютера

Звичайно, у веб-версії з ПК зробити це набагато простіше, оскільки обмеження не заважає копіювати будь-який текст, який хочеться.

Потрібно просто знайти пост, у якому так сподобалася цитата. Потім затиснути ліву кнопку миші і виділити весь текст, який потрібно скопіювати.

Потім скопіювати зручним способом. Можна натиснути праву кнопку миші та вибрати пункт “Копіювати”. Або натиснути клавіатуру ctrl+C.

Готово. Скопійований текст можна вставляти будь-куди.

Як копіювати текст із коментаря

Звісно, ​​з комп’ютера зробити це набагато простіше. Потрібно просто відкрити потрібну посаду, виділити текст і скопіювати звичними способами. Але що робити, якщо перебуваєш у дорозі та під рукою лише мобільний? Є кілька варіантів.

Можна зайти на пост через веб-версію Інсти на телефоні та скопіювати. Якщо з якихось причин користуватися браузером незручно чи не хочеться, можна використовувати спеціальний бот. Називається він @getcombot.

Посилання опиниться у черзі завдань. Зазвичай на обробку та вивантаження йде приблизно 3-10 хвилин. Все залежить від завантаженості робота. Бот надсилає монітор своїх завдань, так що при необхідності можна перевірити, в якому статусі ваш запит.

Наприкінці бот надсилає всі коментарі в Інстаграмі, які були залишені під постом і не видалені.

Відмінний спосіб зібрати одразу всі коментарі, які потрібно буде відпрацювати у профілі. Допомагає підняти продажі та навчитися працювати з запереченнями клієнтів, якщо займатися цим регулярно.

Висновок

Є кілька способів, якими можна скопіювати текст із поста в Інсті через додаток, браузер або спеціальних ботів. Можна вибрати той спосіб, який зручніший. Але пам’ятайте, що якщо використовуєте авторський контент, варто вказувати посилання на першоджерело, щоб не порушувати авторські права.

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment