SMM - Соціальні медіа Tik-tok блог

Як запустити прямий ефір у TikTok, вийти у прямий ефір Тік Ток

Коваленко Марія 

Прямі ефіри в тік ток. Що вони собою представляють, для чого потрібні, як їх починати і проводити? Про все це розповімо в цій статті, а також поділимося цінним секретом про те, як додати функцію проведення ефірів в акаунти, що не досягли позначки 1000 передплатників. Уперед 🙂

Що Таке Прямі Трансляції В Tik Tok?

Функція Live в тик току або, інакше кажучи, Прямий Ефір, – це чудова можливість для ток-токера поспілкуватися зі своєю аудиторією. Що являє собою цю функцію.

Функція Live вже не нова для людини, яка має профіль у таких соціальних мережах, як Instagram та Вконтакте. За допомогою неї в реальному часі користувач може вийти на відеозв’язок до своєї аудиторії. Передплатники можуть приєднатися до трансляції за власним бажанням, залишати свої коментарі до промови, ставити запитання.

Прямі трансляції TikTok повністю повторюють основні фішки Live-ефірів з інших соціальних мереж. Проте є й відмінності. Наприклад, у тик струмі глядачі можуть надсилати подарунки ведучим трансляцій, тим самим заохочуючи авторів: адже презенти тик струму це не просто знак уваги, а й фінансова підтримка. Подарунки можна обміняти на реальні гроші, щоб використовувати надалі на розвиток свого облікового запису.

Навіщо Автору Проводити Прямі Трансляції?

Вийти в ефір в тик струмі означає встановити прямий контакт із аудиторією. Знімаючи відеоролики, Ви дозволяєте передплатникам побачити лише Ваш образ, спілкування зводиться до монологу. Прямий ефір дозволить Вам ближче познайомитися зі своєю аудиторією, точніше зрозуміти інтереси передплатників, ґрунтуючись на питаннях та коментарях з їхнього боку.

Трансляція це не просто картинка, що ожила. Це діалог, це контакт. Знаючи Вас краще, аудиторія неодмінно стане більш лояльною, активнішою. Адже найчастіше навіть в акаунтів з величезною аудиторією, великий відсоток неживої аудиторії, порожніх акаунтів. У таких випадках охоплення тик токера починають падати, загальний інтерес та ажіотаж у його бік спадає. Тому, щоб уникнути занепаду в охопленнях, щоб точніше відповідати запитам аудиторії, не уникайте функції Live.

Ну і, звичайно, не варто забувати, що трансляції – це один із способів монетизації свого облікового запису. Як уже згадувалося вище, подарунки від Вашої аудиторії можуть стати чудовою фінансовою підтримкою Вашого творчого розвитку.

Як Проводити Live В Тик Струмі?

Щоб провести подібний стрим у тикток, в першу чергу, необхідна наявність облікового запису в додатку. Традиційно для проведення прямого ефіру також необхідно подолати поріг у 1000 передплатників, проте пізніше ми розповімо, як обійти цю проблему.

Отже, відкрийте програму, зайдіть у свій обліковий запис. Виконавши ці дії, натисніть на іконку плюса внизу екрана, якби хотіли зняти нове відео. Прогорнувши меню внизу, ви знайдете режим Live. Вибравши його і натиснувши кнопку “В ефір”, Ви приступите до прямої трансляції. Камера, мотор… З цього моменту будь-який Ваш передплатник може приєднатися до ефіру, дивитися його та залишати свої коментарі.

Чи є якась формула щодо успішного проведення прямого ефіру. На жаль або на щастя, такої немає, проте, щоб уникнути технічних проблем, рекомендується заздалегідь перевіряти справність камери та мікрофона, а також стабільність інтернету. Також варто проводити прямий ефір у тихій обстановці, щоб фонові звуки не заважали глядачам слухати та чути ведучого. Підберіть і використовуйте правильне освітлення, щоб світло рівно падало на обличчя того, хто говорить, щоб не було відблисків, проте це вже дрібніші зауваження.

Загалом, щоб не було збоїв, важливо дотримуватись TikTok правил (не використовувати заборонені слова тощо), щоб пряма трансляція не була перервана примусовим шляхом.

“У Мене Ще Немає 1000 Передплатників У Тик Струмі”. Як Можна Обійти Обмеження?

Користувачам, які не досягли позначки в 1000 передплатників, не варто впадати у відчай. Існує спосіб обійти алгоритм і впровадити функцію Live, маючи навіть зовсім маленьку аудиторію.

Щоб це зробити, зайдіть у програму, перейдіть до розділу налаштувань, виберіть підрозділ підтримка. Там Ви зможете знайти опцію “залишити відгук”. Вибравши цей пункт, система автоматично запропонує Вам низку стандартних пунктів, один з яких має назву “Ефір/Трансакція”. Це саме те, що Вам потрібне. Вибравши цей пункт, програма знову запропонує варіанти: необхідно вибрати “я веду ефір”, а потім “я не можу вести пряму трансляцію”.

Виконавши цю роботу, Вам буде запропоновано ввести докладнішу інформацію про проблему. Стисло опишіть її, не згадуючи кількість передплатників. Напишіть про те, що ви є активним користувачем Tik Tok, проте з якоїсь причини програма не дозволяє використовувати функцію Live. Напрочуд у більшості випадків ця система безпрограшно спрацьовує, і протягом доби функція Live повинна з’явитися.

На Закінчення

Live для авторів контенту TikTok є відмінним способом познайомитися зі своєю аудиторією, встановити прямий контакт. Використовуючи її розумно, можливо покращити статистичні показники свого Tik Tok акаунта, а також отримати фінансову підтримку на розвиток творчого потенціалу.

Якщо Ви ведете профіль Tik Tok, радимо Вам неодмінно ознайомитися з цією функцією.

Вперед до використання всіх функцій TikTok!

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment