SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зареєструватися в Телеграмі

Коваленко Марія 

Якщо ви бажаєте швидко та весело обмінюватися повідомленнями з будь-якого пристрою, потрібно провести реєстрацію у Телеграмі. Це швидше, ніж створення нової електронної поштової скриньки.

Навіщо реєструватись?

Зареєструватися в Телеграмі необхідно, щоб:

 1. Надсилати повідомлення, присмачені картинками та ошатними стікерами, іншим користувачам.
 2. Спілкуватись у своїй групі за інтересами.
 3. Створювати свої групи, чати та стікери.
 4. Отримувати новини з усього світу чи з певного сайту.
 5. Надсилати документи великого обсягу!
 6. У будь-який момент часу підключиться до свого облікового запису з будь-якого доступного пристрою, щоб переглянути листування (все ваше листування зберігається в хмарі, а не на пристроях кінцевих одержувачів, якщо це не секретний чат).
 7. Без реєстрації, точніше, без номера, програма не відкриється.
Найден элементарный способ перехвата чужих сообщений в Telegram. Как не попасться - CNews

Що потрібно для реєстрації?

Щоб зареєструватися в телеграм, потрібно:

 1. Завантажити програму на смартфон.
 2. Пройти за всіма вказівками програми під час встановлення.
 3. Ввести, коли буде необхідно, свій телефон (що і буде підставою для реєстрації та одночасно вашим логіном та паролем) та країну місцезнаходження.
 4. Вказати код, який має бути доставлений у вигляді СМС.

До речі! Поки ви проходите реєстрацію зі смартфона і вам приходить СМС, не обов’язково виходити – зміст повідомлення буде видно у верхній частині екрана телефону.

Якщо ви плануєте поставити програму на інший пристрій (наприклад, на комп’ютер, щоб мати велике поле перегляду чатів), встановіть desktop-версію (такі є у вільному користуванні в інтернеті на офіційних сайтах) і пройдіть реєстрацію на той же номер.

У разі збоїв у доставці повідомлень можна скористатися послугою голосового дзвінка. Для цього натисніть посилання біля поля введення секретного коду (вона може називатися «Зателефонувати мені» або «Shere») і готуйтеся записувати код, який люб’язно продиктує записаний голос.

Як реєструватись?

Щоб здійснити реєстрацію в Telegram, потрібно мати смартфон з доступом в інтернет і можливістю завантажити невелику програму.

Етапи реєстрації (реєстрацією цей процес називають умовно, оскільки він відбувається автоматично):

 1. Завантаження програми (вона безкоштовна). Для цього можна скористатися магазином програм вашого смартфона або зайти на сайт Телеграма – telegram.org. Зайдіть у розділ з вашою ОС (виберіть одну з доступних версій) та завантажте файл.
 2. Після того, як потрібний файл завантажиться, тапніть по ньому, а також натисніть «Почати…» («Start messaging»), щоб пішов процес розпакування файлів та встановлення телеграми.
 3. Введіть телефон, зачекайте на код.
 4. Введіть код, який має прийти до СМС. У цьому процес реєстрації закінчиться.
реєстрація

Ось так, без зайвих витрат часу та вигадування паролів, за вашим номером телефону можна швидко стати учасником багатомільйонної армії користувачів телеграм, тобто зареєструвати свій акаунт.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment