як зареєструватися в тік ток
SMM - Соціальні медіа Tik-tok блог

Як зареєструватися в тік ток

Коваленко Марія 

Тік Ток – це популярна соціальна медіа-платформа, яка дозволяє користувачам створювати та ділитися короткими відео на своїх сторінках. Якщо ви ще не маєте облікового запису на Тік Ток, то ця стаття допоможе вам зареєструватися на цій платформі.

Завантажте додаток Тік Ток

Першим кроком у реєстрації на Тік Ток є завантаження додатку Тік Ток з App Store або Google Play Store на вашому мобільному пристрої. Просто знайдіть додаток у своєму магазині програм і натисніть кнопку «Завантажити», щоб почати процес завантаження.

Відкрийте додаток Тік Ток

Після завантаження додатку Тік Ток відкрийте його на своєму мобільному пристрої. Після запуску додатку ви побачите екран входу, де вам потрібно ввести свій номер телефону або адресу електронної пошти.

Зареєструйтеся за допомогою номера телефону або електронної пошти

Тік Ток пропонує два варіанти реєстрації – за допомогою номера телефону або електронної пошти. Щоб зареєструватися за допомогою номера телефону, введіть свій номер телефону, а потім натисніть кнопку «Далі». Потім ви отримаєте SMS-повідомлення з кодом підтвердження, який потрібно буде ввести на екрані вводу коду.

Якщо ви хочете зареєструватися за допомогою адреси електронної пошти, введіть свою адресу електронної пошти і натисніть кнопку «Далі». Потім ви отримаєте електронний лист з кодом підтвердження, який потрібно буде ввести на екрані вводу коду.

Створіть свій обліковий запис

Після підтвердження коду підтвердження вам буде запропоновано створити свій обліковий запис на Тік Ток. Для цього потрібно ввести своє ім’я користувача та пароль. Ім’я користувача має бути унікальним та не повинно повторюватися з іншими користувачами на платформі.

Налаштуйте свій профіль

Після того, як ви створили свій обліковий запис, вам буде запропоновано налаштувати свій профіль. Ви можете додати своє фото профілю, заповнити опис про себе та вибрати настройки приватності для свого профілю.

Почніть створювати відео

Тепер ви зареєстровані на Тік Ток та готові створювати відео. Натисніть кнопку “+” на нижній панелі додатка, щоб почати створювати відео. Ви можете використовувати різні фільтри, ефекти та музику, щоб зробити свої відео більш захоплюючими та креативними.

Висновок

Зареєструватися на Тік Ток дуже просто та швидко. Для цього вам потрібно завантажити додаток, ввести свій номер телефону або адресу електронної пошти, підтвердити код підтвердження та створити свій обліковий запис. Після цього ви зможете створювати відео та ділитися ними зі своїми друзями та підписниками на платформі.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment