SMM - Соціальні медіа Youtube блог

Як завантажити відео з YouTube на будь-який пристрій?

Коваленко Марія 

В інтернеті майже щодня з’являються нові цікаві відео. Але часто їх не можна завантажити – далеко не всі хостинги дають дозвіл на збереження свого контенту без використання сторонніх програм. Але що робити, якщо відео дуже потрібно завантажити – наприклад, з YouTube? Спеціально для таких ситуацій розроблені схеми та програми – від простих до складніших.

Як завантажити відео з YouTube на комп’ютер?

Завантаження відеоролика на комп’ютер нічим не відрізняється від установки чогось – хіба що програми різні. Проте сама дія досить проста. Головне, вчасно натиснути кнопку «завантажити». Способів завантаження багато: онлайн-сервіси, спеціальні програми та програми, розширення.

Як завантажити відео з Ютуба без програм

Почнемо з найпростішого способу, який допоможе завантажити відео з ютуба через посилання, без зайвих програм та доповнень у браузері.

Метод буде зручний у тому випадку, якщо ви бажаєте зберегти ролик на комп’ютер. На смартфонах та планшетах цей спосіб не працює – ні на Android, ні на iOS.

  • Відкрийте вибране відео у браузері.
  • В адресному рядку додайте літери «ss» перед словом «youtube», як показано на малюнку.
  • Натисніть Enter, щоб перейти на нову адресу. Відкриється сайт savefrom.net, на якому можна буде вибрати потрібну роздільну здатність для завантаження відео. Майданчик також запропонує встановити їх додаток для браузера, але це не обов’язково.

За допомогою програм

Залежно від потреб можна вибрати зручну для себе програму. Одні безкоштовні, інші платні, але кожна з них керується кнопками та дозволяє завантажувати ролики у HD.

До останніх відноситься «4K Video Downloader» – додаток, що дозволяє швидко завантажувати відео у найкращій якості. Працює воно просто: потрібно лише скачати сервіс з офіційного сайту, а далі вставляти скопійоване посилання на відеоролик за допомогою кнопок.

1

За допомогою розширення браузера

Розглянемо останній варіант завантаження – розширення для браузера. Воно відноситься до одного з найпростіших і надійних, не «з’їдає» якість (як це можуть робити деякі програми) і не «б’є» файл.

2

Clipconverter – працює з Chrome, Firefox, Safari. Розширення безкоштовне, функціонує за аналогічним за попереднім принципом. Після встановлення в браузері з’являється кнопка «clipconverter», яка при натисканні перенаправляє на сайт сервісу. У ньому буде посилання на відео для завантаження.

3

За допомогою сервісів онлайн

Онлайн-сервіси не вимагають скачування та встановлення, працюють прямо з сайту, що дуже економить час.

Таких програм величезна кількість, але найпопулярнішими є:

09

Проте така переадресація не завжди може спрацювати. У такому разі потрібно буде зайти на сайт сервісів самостійно та вставити посилання на ютуб-відео. Керується все за допомогою кнопок.

Як завантажити відео з youtube на мобільний пристрій?

Завантажити ютуб-відео на телефон також можна за допомогою сторонніх ресурсів. Онлайн-сервіси надають такі послуги, але зробити це важче, ніж на ПК.

Для власників Android

Ця операційна система вимагає багато зусиль для завантаження контенту з ютуб-платформи. Компанії Google, що володіє Android та YouTube, не вигідні перегляди ролика на сторонніх ресурсах. Тому хочуть, щоб люди завжди поверталися на офіційну платформу. Для завантаження з YouTube доведеться набратися терпіння і запастися часом.

Програми, що створюються для зручнішого завантаження і безкоштовно висять у Google Play, дуже швидко йдуть у небуття з відомих причин, і завантаження стають недоступними. Головне завдання – дістати пряму адресу ролика. Скорочену посилання можна скопіювати безпосередньо на сайті YouTube. Але при спробі перегляду відео де-небудь, крім офіційної платформи, вас перекидатиме назад на сайт з роликом. План нехитрий: копіюємо скорочене посилання на відео з сайту YouTube, вставляємо його в пошуковій системі браузера і вже там знаходимо повну адресу.

Найпоширеніший сервіс VDYouTube радує своїм функціоналом: вибором якості ролика, формату, розміру і навіть можливості завантаження аудіодоріжки. Принцип роботи ідентичний попередньому: відкриваємо офіційний сайт, вставляємо посилання на відео з Youtube, вибираємо потрібні опції з безлічі представлених, даємо дозвіл на встановлення та завантажуємо.

Для власників IOS

Користувачам Apple теж доведеться попрацювати для скачування відео, що сподобалося, але тут все трохи простіше.

Одна з найкращих програм для завантаження роликів знаходиться в безкоштовному доступі до AppStore. «Documents 5» дозволяє переглядати файли та документи, а разом із сервісом «Savefrom.net» ще й завантажувати відео.

Посилання на ролик має копіюватися у браузері. При спробі смартфона перенести вас у встановлений додаток Youtube просто натискаємо кнопку скасування. Безпосередньо на сайті сервісу вибираємо якість ролика та переміщуємось на нову сторінку. Далі в меню вибираємо “поділитися відео”, а потім “скопіювати”. У додатку Documents 5 переходимо в режим браузера, додаємо скопійоване посилання в адресний рядок і запускаємо за допомогою кнопки.

Після всіх маніпуляцій переходимо в додатку в режим файлового менеджера, відкриваємо папку завантаження і звідти переносимо відео в галерею.

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment