Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як видалити сторінку у Facebook? Детальна інструкція

Коваленко Марія 

Якщо ви вважаєте, що соцмережі шкодять вашій продуктивності або вирішили шифруватися гірше Штірліца, тоді ви вже ставили собі питання «як видалити обліковий запис у «Фейсбуці». Ділимося детальною інструкцією.

Я не раз видаляла свою сторінку в Facebook на якийсь час і потім відновлювала до неї доступ. Причини були різні — від сесії, що наближається, до прохання молодої людини. Кілька разів я допомагала відновити акаунти своїм друзям.

Чому люди видаляють свої сторінки?

Репутація у соцмережах може постраждати через один коментар. Скарги, буллінг та хейтери – слова, знайомі кожному напівблогеру. Тому можна перечекати хвилю негативу або почати «онлайн-життя» з нуля – видалити обліковий запис у «Фейсбук».

Інша тенденція – люди зачищають інформацію про себе перед прийомом на роботу або навіть знайомство з батьками майбутнього чоловіка. Жарти — жартами, а пости неодноразово ставали як причиною звільнень, так і відмови у співпраці.

Також багато людей вирішують видалити сторінку в Facebook, щоб навести лад у справах і зайнятися роботою, підготовкою до іспиту або просто провести літо в офлайні.

І ще одна причина – перехід в іншу соцмережу. Буває, ти вже давно не користуєшся сторінкою в одній із соцмереж, а там зберігаються фото з випускного, першого «Дня Студента» і вони ніяк не в’яжуться з репутацією «серйозної та солідної людини». А які там зберігаються листування! Якщо ви станете відомим, їх точно можуть використовувати проти вас. Тому краще видалити старі облікові записи — від гріха подалі.

Як видалити обліковий запис Facebook тимчасово?

Почнемо з причини номер 4 – боротьба з прокрастинацією. Наближається сесія або захист важливого проекту, але натомість ви гавкаєте котиків, репостите публікації на підтримку всіх петицій та дивіться, як проводять відпустку друзі на Балі. Є вихід — не видаляти обліковий запис «Фейсбука» повністю, а на якийсь час. Перший крок, який допоміг багатьом моїм друзям – видалити сайт із закладок бразуера та обмежити його відвідування на якийсь час. Другий – більш складний варіант – встановити розширення, яке заблокує доступ до соціальних мереж, наприклад, BlockSite для Google Chrome.

Комусь допомагає видалити програму на смартфоні. На iPhone та  Android-смартфонах просто утримуйте іконку програми та виберіть у спливаючому меню пункт «Видалити».

І третій варіант – для гуру – тимчасово видалити сторінку у Facebook. Для початку авторизуйтесь у соцмережі.

1. Натисніть кнопку «Акаунт» — стрілочка вниз у браузері або три горизонтальні смужки мобільного додатка.

2. На екрані із повідомленням про блокування знайдіть кнопку допомоги – вона розташована праворуч знизу.

3. У самому низу знайдіть пункт “Деактивація та видалення”, натисніть кнопку “Подивитися”.

4. Виберіть «Деактивація облікового запису».

5. Введіть адресу електронної пошти або номер мобільного телефону та пароль.

6. За бажанням вкажіть причину блокування та підтвердьте згоду на отримання розсилок від соціальної мережі.

Але, навіть видаливши обліковий запис у «Фейсбуку» з комп’ютера або ноутбука , ви зможете спілкуватися з друзями в Messenger на смартфоні та авторизуватися на сайтах через Facebook. Сама сторінка залишиться без змін, але недоступна іншим. Вони не знайдуть вас на ім’я та прізвище. 

Здали проект, закрили сесію або відпочили – можна відновити сторінку за допомогою логіну (номери мобільного телефону або електронної пошти) та паролю. На стартовому екрані ви побачите пропозицію розблокувати сторінку та зробити її видимою для інших користувачів.

Як видалити обліковий запис «Фейсбук» назавжди?

Якщо ви точно вирішили, що Facebook – не для вас, тоді чинимо радикально. Повторюємо пункти 1-3 у варіанті вище (“Акаунт” – “Налаштування та конфіденційність” – “Налаштування” та “Ваша інформація на Facebook”).

1. У меню «Ваша інформація на Facebook» можна перенести фотографії та публікації на інші платформи, наприклад Google Photos або Dropbox. Ще один варіант – завантажити копію сторінки на комп’ютер створивши файл HTML або JSON. За ці дії відповідають пункти “Перенесення копії вашої інформації” та “Завантажити інформацію”.

2. При завантаженні або переносі вам запропонують вибрати рівень якості фотографій – від нього залежить обсяг пам’яті, що використовується, і час на виконання дії. Якщо вам потрібна спрощена копія сторінки, вибирайте мінімальну якість, деталізована максимальна.

3. Щоб видалити сторінку у «Фейсбуці» назавжди, перейдіть до розділу «Деактивація та видалення». У цьому випадку потрібно вибрати пункт «Видалення облікового запису».

4. Можна вказати причину видалення або просто вибрати Інше і поставити прочерк.

5. Введіть логін та пароль. Підтвердьте, що сторінку буде видалено назавжди.

Якщо ви повністю відмовилися від облікового запису «Фейсбук», то не зможете користуватися програмою Messenger, сервісами Oculus та функцією авторизації через соціальну мережу. Але ваші коментарі на інших сайтах, залишені за допомогою Facebook, збережуться (так, пам’ятає все!). Однак замість імені тепер буде Delete Account.

Якщо передумаєте, відновити сторінку можна протягом 30 днів. Для цього достатньо увійти на сайт за допомогою логіну та паролю, а потім підтвердити скасування дії. Повна інформація про Вас зберігається протягом 90 днів. У цей час можна написати електронний лист до адміністрації Facebook з проханням відновити доступ до сторінки. Однак деякі користувачі знаходили дані про себе через 3 роки після видалення. Тому залишитись непоміченим точно не вийде.

Як видалити сторінку магазину чи бренду?

Якщо раніше ви вели маленький бізнес, відкривали салон краси або просували себе як експерта, тоді цей варіант для вас. Щоб видалити бізнес-аккаунт у «Фейсбуку», потрібно зайти у Facebook Business Manager або адміністративну панель сторінки. Це видно лише власнику та адміністратору. Для видалення бізнес-сторінки у «Фейсбуці»:

1. Натисніть кнопку «Параметри компанії».

2. Перейдіть до розділу «Інформація про компанію».

3. Виберіть «Повернути видалення компанії».

4. Введіть логін та пароль бізнес-акаунта.

5. Вкажіть причину видалення.

6. Підтвердіть свої дії.

Передумали? Тоді ще можете відновити сторінку протягом 24 годин. Говорять, такий термін захищає від шахраїв. Але офіційно я особисто не знаходила підтвердження, що такі дії врятували хоч один бізнес.

Як видалити заблоковану сторінку?

Щоб видалити заблокований обліковий запис у «Фейсбуці», потрібно йти іншим шляхом:

1. Авторизуйтесь на сайті або в мобільному додатку.

2. На екрані із повідомленням про блокування знайдіть кнопку допомоги – вона розташована праворуч знизу.

3. У меню виберіть «Керування обліковим записом», а потім перейдіть до розділу «Помилки та відомі проблеми».

4. Виберіть пункт “Я не можу увійти на сайт”. У формі запиту, що відкрилася, вкажіть, що аккаунт був заблокований, і ви бажаєте видалити його.

5. Протягом 1–2 днів прийде електронний лист із інструкціями з деактивації. Вас попросять підтвердити свою особу — ввести код із SMS-повідомлення та додати скан паспорта.

6. Через 14 днів сторінку видалять.

Також можна видалити забутий обліковий запис у «Фейсбуку». На поновлення залишиться 30 днів.

Видалити обліковий запис у «Фейсбуку» назавжди з телефону чи комп’ютера — не таке складне завдання, як здається. Але це хороший спосіб підчистити інформацію про себе або на якийсь час зажити повноцінним офлайн-життям. Вибір за вами!

Recommended Posts

SMM - Соціальні медіа Telegram Блог

Як зробити голосовий чат у телеграм – повний посібник зі створення та налаштування

У статті розповімо, що таке голосові чати в Телеграмі, як створити свій чат, і що в ньому можна робити. Як створити голосовий чат у Телеграм: покрокова інструкція Розбираємось у процесі створення чату та його налаштуваннях. Відразу впадає в око, що жодних ексклюзивних інвайтів та заявок на реєстрацію з довгим очікуванням у ТГ немає — створювати […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як додати кілька фото у сторіс Інстаграм

Багато користувачів помітили, що в Інстаграмі з’явився новий стікер, який дозволяє додати картинку або кілька фото в сторіс. Це круглий значок із зображенням всередині. Розбираємось, як його використовувати і навіщо він потрібний. Як додати кілька фото до сторіс Інстаграм за допомогою нового стікера Якщо у вас вже з’явився новий стікер, то ось інструкція щодо його використання. […]

Коваленко Марія 
SMM - Соціальні медіа Youtube блог

4 нові функції YouTube для прямих трансляцій 2022

YouTube анонсував нові функції для прямих трансляцій, частина вже тестується, а частина буде запущена найближчим часом. Нові інструменти допоможуть авторам стриму краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. Нові функції : Обведення навколо аватарів каналів, які зараз ведуть трансляцію. Гості у прямих ефірах. Найближчим часом YouTube запустить тестування спільних прямих трансляцій. Це дозволить авторам запросити гостя на свою трансляцію, просто […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment