Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як зберігати (завантажити) свої або чужі сторіс з Instagram на iPhone, Android та комп’ютер

Коваленко Марія 

Програма Instagram вже перевершила практично будь-які інші аналоги для соціальних мереж з точки зору як використання, так і популярності. Сьогодні багато хто навіть веде успішний бізнес через Instagram, використовуючи десятки різних методів просування. Соціальну мережу використовують як великі бренди, так і приватні особи для створення унікальної індивідуальності та присутності в електронних медіа.

Але є одна функція, про реалізацію якої багато людей давно просили розробників Instagram – вивантаження (збереження) своїх чи чужих сторіс (історій). На жаль, поки що власники сервісу не поспішають реалізовувати такий функціонал. Адже історії в Instagram зникають за добу після публікації. Не дивно, що передплатники хочуть зберегти цікаві моменти із життя тих, за ким вони спостерігають, чи просто свої.

Але хто сказав, що сторіс повинні неодмінно зникати? Є кілька способів зберегти їх і за допомогою створення архіву самим користувачем, і за допомогою сторонніх додатків для Instagram.

Як зберігати свої сторис Instagram на телефоні

Завантаження сторіс на iPhone – відносно простий процес. Але якщо ви хочете завантажити кілька сторінок у вигляді окремих файлів, вам потрібно зберегти кожну окрему історію вручну. Зверніть увагу, що цей метод працює тільки на iPhone – користувачам Android доведеться використовувати інші варіанти.

1. Відкрийте програму Instagram.

2. Натисніть кнопку « Ваша історія », розташовану у лівому верхньому куті екрана та перегляньте те, що хочете завантажити.

3. Під час відтворення торкніться кнопок із трьома точками «Ще» та виберіть « Зберегти ».

4. Виберіть « Зберегти Фото (Відео) », щоб зберегти конкретні сторіси, а для збереження всіх поточних історій у вигляді окремого вертикального відео виберіть « Зберегти Історію » (Save Story).

Ви також можете завантажувати сторіс прямо в момент їх створення, натиснувши кнопку завантаження (стрілку вниз над прямою лінією) перед публікацією.

Як налаштувати автоматичне збереження (або архівування) своїх стор Instagram на телефоні

1. Відкрийте програму Instagram.

2. Перейдіть у свій профіль (значок з вашим аватаром на нижній панелі інструментів).

3. Натисніть значок із трьома горизонтальними лініями та виберіть пункт « Параметри ».

4. Перейдіть шляхом Конфіденційність → Історія.

5. У розділі « Збереження » увімкніть опцію збереження сторінок Instagram до свого архіву. На цьому екрані ви також можете налаштувати збереження сторіс у фотогалерею свого телефону.

6. Коли ви увімкнете архівування, то зможете отримати доступ до своїх старих сторіс через архів. Для доступу до нього треба перейти у свій профіль, а потім натиснути на три рядки у верхньому правому кутку екрана та вибрати ” Архів “.

Програми для збереження чужих сторіс Instagram

Repost Story for Instagram

Цей інструмент для збереження сторіс є одним з найпопулярніших особливо серед користувачів iPhone. За допомогою програми ви зможете не тільки завантажувати сторіс своїх улюблених знаменитостей та друзів у соціальній мережі, але й розміщувати їхні фотографії у своєму профілі. Repost Story дозволяє завантажувати історії з Instagram всього за три прості кроки:

  • Просто натисніть на сторіс людини на ваш вибір. Він може і не перебувати у списку тих, на кого ви підписані.
  • У правій частині екрана натисніть кнопку « Options ».
  • Виберіть «Save» , щоб помістити цю сторінку до своєї галереї.

Завантажити в Google Play Store та Apple App Store .

Story Saver (від One Tap Labs)

Це один з найпростіших і найшвидших додатків для завантаження історій в Instagram. Story Saver дозволяє без проблем переглядати, зберігати, ділитися та публікувати сторіс ваших улюблених персонажів у Instagram.

Вам потрібно просто увійти в додаток, а потім знайти власника акаунту, що цікавить вас, на його ім’я користувача. Після цього, коли ви захочете здійснити репост сторіс, ви побачите можливість завантажити цю інформацію на свій телефон. Тож і тут не обов’язково доводити до кінця репост. Єдиний недолік, як і більшості додатків, полягає у присутності вбудованої реклами. Для позбавлення від неї знадобиться заплатити кілька доларів. Story Saver – це програма тільки для Android, яка не підтримується на iPhone.

Завантажити в Google Play Store

Як завантажувати сторіс з Інстаграм на комп’ютер з Windows або macOS за допомогою розширення для Chrome

В даному випадку йдеться не про повноцінну програму, а про розширення для браузера Chrome. З його допомогою можна завантажувати сторіс прямо з веб-сторінки Instagram. Downloader for Instagram – це розширення для браузера Chrome, яке дозволяє користувачам завантажувати сторіс, зображення зі стрічок та відео безпосередньо на комп’ютер. Після того, як ви встановите розширення та отримаєте доступ до свого облікового запису Instagram, на панелі інструментів Chrome з’явиться кнопка завантаження. З її допомогою можна буде зберігати сторіс і пости з Instagram прямо на ваш комп’ютер.

Ці програми є найкращими з доступних для завантаження цікавих сторіс ваших улюблених облікових записів в Instagram і їх репостів. Але треба знати правила взаємодії із цими додатками. Батьківська компанія Instagram, Facebook не авторизує подібні програми. Їхні розробники ніяк не пов’язані з соціальною мережею і не несуть перед нею жодної відповідальності. Перед входом до будь-якої з цих програм потрібно розуміти, що дані вашого облікового запису будуть передані сторонній особі. І хоча навіть у програмах і є функції репоста, не рекомендується поширювати будь-які особисті чи пов’язані з бізнесом фотографії без дозволу власника. В іншому випадку це може бути сприйняте як порушення прав інтелектуальної власності.

Відео на тему:

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment