Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як дізнатися, хто дивився моє відео на Фейсбуці

Коваленко Марія 

У сьогоднішній статті ви дізнаєтесь, як Як дізнатися, хто дивився моє відео на фейсбуці у нашому сьогоднішньому посібнику.

З багатьма перевагами та недоліками соціальних мереж, коли мова заходить про соціальні мережі, Facebook — це перше ім’я, яке спадає на думку. Найпопулярніша платформа всіма людьми в усьому світі.

Почали використовувати молоді люди, тепер люди всіх вікових груп віком від 13 років мають обліковий запис Facebook.

Інтернет зробив наше життя простішим. Так само, як і Facebook. Раніше Facebook використовувався для спілкування, спілкування з друзями та сім’єю. Тепер бізнес ведеться у великих масштабах на Facebook.

Як дізнатися, хто дивився моє відео на фейсбуці

Чи можете ви побачити, хто бачить ваш Facebook? Можна офіційно чи ні? Давайте подивимося, як дізнатися, хто переглядав ваш профіль у Facebook.

В даний час немає способу дізнатися, хто переглядав моє відео у Facebook, відео, завантажені у ваш особистий профіль Facebook або вашу фан-сторінку у Facebook.

Ви можете бачити кількість лайків, коментарів та смайлів для будь-якого відео, завантаженого у ваш особистий профіль. Для відео, завантажених на бізнес-сторінки Facebook, Facebook має докладніші метрики відео на вкладці Insights.

В даний час на Facebook ви можете бачити лише кількість людей, які переглянули ваше відео. Це має змінитись, коли соціальний гігант оголосить про нові показники відео.

Facebook не дозволяє вам бачити індивідуальні імена користувачів, які переглянули ваше відео, але й не надає іншої аналітики на основі даних про глядачів.

На жаль, зараз Facebook не дозволяє вам бачити, хто бачив ваше відео. Для вас відображатиметься лише кількість глядачів та утримання глядачів.

Ще один спосіб дізнатися, хто з глядачів – це подивитися, хто зацікавлений у вашому відео. Хоча це не прямий індикатор, він може дати вам те, з чим можна попрацювати.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment