SMM - Соціальні медіа

Як змінити електронну пошту у Фейсбуці

Коваленко Марія 

Вказана при реєстрації пошта у фейсбуці дозволяє користувачам бути в курсі вхідних повідомлень та інших повідомлень. Але головна її особливість – це відновлення втраченого облікового запису.

Тому, якщо ви вирішите використовувати новий поштовий сервіс, необхідно його прив’язати до свого облікового запису, щоб в подальшому легко до нього звернутися. У сьогоднішній статті про це ми й поговоримо. Про те, як змінити електронну пошту у фейсбуці через комп’ютер та телефон, читайте далі.

Як дізнатися на яку пошту зареєстрований обліковий запис

Подивитися до якої пошти прив’язаний обліковий запис від фейсбука можна в налаштуваннях свого профілю. Ось невелика інструкція, як перейти до цього розділу:

 1. Відкриваємо на комп’ютері фейсбук і у верхньому правому куті натискаємо кнопку у вигляді трикутника, спрямованого вниз.
 1. У вікні вибираємо « Налаштування та конфіденційність ».
 1. Наступним кроком переходимо до розділу « Параметри ».
 1. У розділі « Загальні » ми можемо переглянути, яка пошта прив’язана до облікового запису – інформація про це вказана у рядку « Контактна інформація ».

Як змінити пошту

Для зручності зміна електронної пошти можлива як на комп’ютері, так і в мобільному пристрої. Ви можете будь-якої миті поміняти свою пошту, достатньо мати до неї доступ – на нову пошту прийде лист з підтвердженням. Давайте розглянемо, як це можна зробити на телефоні та комп’ютері.

На комп’ютері

Змінюємо свою поштову адресу на фейсбуці:

 1. Відкриваємо розділ з налаштуваннями, як ми зробили у попередньому розділі та навпроти рядка « Контактна інформація » натискаємо « Змінити ».
 1. У списку, що з’явився, клацаємо по кнопці « Додати іншу електронну адресу або номер мобільного телефону ».
 1. У вікні вводимо нову адресу і клацаємо по кнопці « Додати ».
 1. Тепер нам потрібно відкрити електронну пошту, яку буде додано на фейсбук. Знаходимо в ній повідомлення і через нього підтверджуємо адресу.
 1. В результаті нас перенаправить у налаштування фейсбуку, де потрібно буде зробити останню дію – вибрати нову адресу як основну.

Таким чином, до облікового запису прив’яжеться нова пошта, на яку надходитимуть всі наступні повідомлення.

На телефоні

Змінюємо пошту через мобільний додаток:

 1. Відкриваємо на смартфоні фейсбук та у верхньому правому кутку натискаємо на кнопку у вигляді трьох ліній. Потім у нижній частині натискаємо на кнопку « Параметри та конфіденційність » і переходимо до розділу « Параметри ».
 1. У вікні переходимо в розділ « Особиста інформація ».
 1. Далі переходимо до підрозділу « Дані контакту ».
 1. Наступним кроком натискаємо на кнопку « Додати електронну адресу ».
 1. Вказуємо нову пошту та прописуємо пароль від облікового запису. На завершення топаємо по кнопці « Додати електронну адресу ».
 1. І останнім кроком відкриваємо свою пошту і підтверджуємо її через повідомлення від фейсбука. Після цього ми будемо перенаправлені до налаштувань соціальної мережі, де потрібно вказати нову пошту як основну.

Як видалити адресу електронної пошти

Як ви могли помітити, при додаванні нової пошти, стару залишається також додано до вашого облікового запису. Для того, щоб її видалити, достатньо в розділі з контактною інформацією натиснути на кнопку « Видалити », розташовану під додатковою поштою.

Тепер ви знаєте, як змінити електронну пошту у фейсбуці. Сподіваємося, що наша стаття була корисною, і у вас не залишилося питань. Дякую за увагу!

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment