SMM - Соціальні медіа Youtube блог

Як відновити роботу YouTube

Коваленко Марія 

Будь-яка програма може рано чи пізно дати збій, і YouTube не виняток. Під словом збій тут мається на увазі довге завантаження як самої програми, так і окремих відео. Погана робота програми – не вирок. За допомогою простих маніпуляцій ви можете самостійно відновити колишню швидкість та справність.

Перезавантаження телефону

Перше та найпростіше, що ви можете зробити – перезавантажити пристрій. Причина несправної роботи може полягати над самому додатку, саме у пристрої. Перезавантаження телефону розморозить гаджет і змусить працювати справно.

Очищення пам’яті телефону

Очищення пам’яті телефону також сприяє покращенню роботи програми. Браузер зберігає сторінки, що часто відвідуваються, окремі програми оновлюються і теж накопичують свій кеш на пристрої. Все це засмічує пам’ять телефону та порушує роботу програм.

Очищення кешу програми YouTube

Очищення кешу – ще один спосіб усунути несправності. Старі файли кешу можуть бути пошкоджені. Через це порушується робота програми. Почистити кеш програми You Tube нескладно.

У налаштуваннях пристрою потрібно знайти пункт, який відповідає за програми. Він може називатися по-різному: “Додатки”, “Всі додатки”, “Диспетчер додатків”, “Додатки та повідомлення” і т.д.

У списку програм потрібно знайти YouTube. Потім потрібно натиснути на нього – відкриється вкладка з пунктами інформації про програму. Тут буде і кнопка «очистити кеш».

На деяких пристроях після натискання на іконку програми потрібно буде ще натиснути пункт «сховище». І лише тоді ви знайдете кнопку “очистити кеш”.

Оновлення програми YouTube

Несправна робота YouTube може бути пов’язана зі застарілою версією цієї програми. Нерегулярне оновлення призводить до несправності. Зазвичай програми оновлюються автоматично. Якщо у вас не так – перевірте налаштування в магазині програм (Google play market).

У Google play market натисніть на меню (лівий верхній кут). Там ви знайдете пункт «мої програми та ігри». Натисніть на цей пункт і знайдіть у списку YouTube. Праворуч від іконки буде кнопка “Оновити”. Натисніть її.

Програма часом не оновлюється через брак пам’яті. Перевірте, чи достатньо пам’яті на вашому пристрої.

Перевірка оновлень Android

Збій у роботі програми також може бути пов’язаний із застарілою операційною системою вашого телефону. Через це, до речі, можуть не завантажуватись оновлення додатків.

Для того, щоб перевірити оновлення Android, потрібно зайти в налаштування пристрою. Потім прокрутити список розділів вниз, знайти пункт «Додаткові налаштування» та натиснути на нього.

У «додаткових параметрах» потрібно знайти пункт «оновлення системи» та натиснути на нього. На деяких пристроях цей пункт знаходиться в розділі телефону. Якщо ви не можете знайти оновлення, скористайтеся рядком пошуку в налаштуваннях.

Як ви переконалися, відновити справність програми You Tube не складно. Витратьте 30 хвилин свого часу зараз, щоб не витрачати набагато більше на очікування завантаження програми або окремого відео.

Recommended Posts

Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як поділитися коментарями в Instagram Story: Покрокова інструкція

Історії в Instagram – це простий спосіб швидко поділитися оновленнями зі своїми підписниками. Протягом багатьох років до історій було додано кілька функцій, щоб підтримувати інтерес користувачів до історій. Останнім серед них є можливість ділитися коментарями в Instagram. Іноді ми вважаємо коментар смішним і хочемо поділитися ним з усіма в Instagram stories, але лише нещодавно з’явилася […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment