SMM - Соціальні медіа

Як зробити прихований текст у Телеграмі – інструкція

Коваленко Марія 

2022 рік почався для користувачів Телеграма з нової функції: створення прихованого тексту в повідомленнях, що відсилаються. Навіщо це потрібно і як робити, розберемося у статті. Дізнаємося:

Кому потрібен прихований текст у Телеграмі

Функція прихованого тексту має багато застосувань. Розробники назвали кнопку приховування тексту spoiler – спойлер, тобто інформація, яку не всі віддадуть перевагу відразу. Ймовірно, вам часто у постах про фільми чи книги доводилося бачити напис «обережно, спойлер». Наступна за цим інформація може розкрити сюжет фільму чи книги, і тим, хто не читав, буде вже не так цікаво.

Ось розробники прихованого тексту у Телеграмі й перейнялися проблемою. Тепер жодних попереджень: просто приховайте частину тексту, і всі зрозуміють, що інформація не для всіх. І самі оберуть, читати чи ні. Щоб прочитати, достатньо натиснути прямокутник, який приховує слова.

Якщо ви не обговорюєте в месенджері новинки кінематографа, функція все одно може бути корисною. Наприклад, ви надсилаєте повідомлення і хочете, щоб його прочитав лише отримувач. Але знаєте, що в одержувача можуть бути мимовільні читачі: колеги по роботі заглянути через плече, хтось із домочадців кине погляд у екран. Прихований текст дочекається того моменту, коли одержувач точно буде один і спокійно прочитає послання.

Чи буде прихований текст у Телеграмі прихованим скрізь

Так. Якщо ви приховаєте текст повідомлення, він буде прихованим у:

…в самому чаті
…в самому чаті
…у списку чатів
…у списку чатів
…в повідомленнях на смартфоні та ПК
…в повідомленнях на смартфоні та ПК

Зверніть увагу, якщо ви прочитаєте текст і вийдете з чату, після наступного заходу текст знову буде відображатися прихованим.

Як зробити прихований текст у Телеграмі на Андроїді

Приховати можна як частину тексту, і всі повідомлення в Телеграмі.

Відкрийте чат, куди хочете писати, введіть текст. Тепер виділіть слова, які хочете приховати. Виділяти слід довгим натисканням на кожне зі слів та розтягуванням на потрібні слова.

Натисніть будь-які три точки: які з’являться у спливаючому меню при виділенні або знаходяться у верхньому правому кутку екрана.

Як приховувати текст на телефоні з Андроїдом
Як приховувати текст на телефоні з Андроїдом

Знайдіть слово «Прихований» і натисніть на нього.

Як відправляти секретний текст на телефоні з Андроїдом
Як відправляти секретний текст на телефоні з Андроїдом

Мерехтливий прямокутник підкаже вам, що текст прихований.

Тут же в меню є можливість вибирати не тільки пункт, який робить текст секретним, а й шрифт – жирним, закресленим тощо. Відформатувати шрифт, а потім зробити текст таємним можна. Приховувати посилання у такий спосіб теж можна.

Як робити прихований текст у телеграмі на айфоні

Писати та робити прихованим текст у Телеграмі на айфоні потрібно за тим самим принципом: зайдіть у чат, напишіть повідомлення та виділіть текст, який бажаєте приховати. У спливаючому меню натисніть стрілку праворуч, виберіть B/U та натисніть «Прихований».

Як приховувати текст на телефоні айфоні
Як приховувати текст на телефоні айфоні

Надішліть повідомлення одержувачу.

Як приховати текст у телеграмі на ПК

Написати та зробити прихованим текст у Телеграмі можна і під час спілкування з персонального комп’ютера. Він виглядатиме інакше: просто сірий прямокутник.

Перейдіть до чату та напишіть послання співрозмовнику. Виділіть весь текст або частину, натисніть на виділену ділянку правою кнопкою миші. У меню виберіть «Форматування» → «Прихований». Надішліть повідомлення співрозмовнику.

Як надсилати та ховати частину тексту на комп'ютері
Як надсилати та ховати частину тексту на комп’ютері

При роботі в месенджері з ПК є нюанс – прихованим текст стане не одразу, як ви натиснули на слово «Прихований», а після відправлення.

Підпис до зображення сховати не вийде, незважаючи на те, що у форматуванні підпису до картинки, крім зміни шрифтів, є й опція прихованого тексту.

Як приховати текст на публічному каналі у Телеграмі

Публічний канал, як і будь-який чат у Телеграмі, передбачає можливість надіслати прихований текст своїм передплатникам. Принцип створення прихованого тексту абсолютно такий: виділяєте слова, вибираєте «Прихований» і відправляєте.

Секретний текст на каналі в Телеграмі виглядає так само, як і в будь-якому чаті
Секретний текст на каналі в Телеграмі виглядає так само, як і в будь-якому чаті

Щоб було зручніше вести публічний канал, використовуйте сервіс відкладеного постінгу SMMplanner . Підготуйте повідомлення до вашої аудиторії заздалегідь, встановіть час, вони опублікуються автоматично. Залишиться насолоджуватися активністю у коментарях!

Що робити, якщо прихований текст у Телеграмі не працює

Прихований текст у месенджері вже доступний на всіх пристроях. Якщо ви не знаходите цю функцію:

  • оновіть програму – ймовірно, у вас стара версія, в якій цієї функції не було;
  • перезавантажте програму, а краще сам смартфон;
  • видаліть месенджер із пристрою та завантажте його знову.

За своїм досвідом можу сказати, що останній спосіб працює не тільки для прихованого тексту, але й для інших неполадок із додатком. Наприклад, якщо повідомлення, а особливо зображення, вантажаться дуже довго або не вантажаться взагалі.

Як приховати текст повідомлення у телеграмі в повідомленнях

Тим, хто хоче приховувати текст у спливаючих повідомленнях, необов’язково щоразу робити повідомлення з прихованим текстом. Для вас є інша функція: налаштування повідомлень.

Зайдіть до меню Телеграма та виберіть «Сповіщення та звук». У розділі повідомлень з чату виберіть потрібну категорію. Наприклад, особисті чати. Тут налаштуйте сповіщення по цій категорії. Наприклад, приберіть повзунок із графи «Показувати текст». Тепер повідомлення будуть висвічуватись, але без вмісту.

Якщо ви взагалі не бажаєте отримувати повідомлення про особисті чати, зніміть повзунок у розділі «Сповіщення з особистих чатів»
Якщо ви взагалі не бажаєте отримувати повідомлення про особисті чати, зніміть повзунок у розділі «Сповіщення з особистих чатів»

Аналогічно можна вчинити і на будь-якому іншому пристрої, чи то айфон чи ПК.

Recommended Posts

Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як поміняти мову в месенджері

Змінити мову в месенджері можна кількома способами, залежно від того, який пристрій ви використовуєте: На телефоні Android: iOS: На комп’ютері Після того, як ви зміните мову, месенджер буде перезапущений, і всі меню та повідомлення будуть відображатися обраною вами мовою. Кілька додаткових порад, як змінити мову в месенджері Сподіваємося, ця стаття допомогла вам змінити мову в […]

Коваленко Марія 
Instagram Блог SMM - Соціальні медіа

Як створити групу в Інстаграмі

Давайте розглянемо процес створення та ефективного керування групою в Instagram. Ця платформа не лише призначена для публікації фотографій і відео, але й створює можливості для взаємодії з вашою аудиторією. Створення групи є відмінним способом посилити свою присутність на цій соціальній мережі та зробити ваш контент більш цікавим і привабливим. Перш ніж ми розглянемо подробиці, давайте […]

Коваленко Марія 
Facebook Блог SMM - Соціальні медіа

Як подивитися підписників сторінки в Фейсбук

Цією простою інструкцією ви дізнаєтеся, як переглянути список всіх підписників на вашій сторінці у Facebook. Ми також пояснимо, чому деякі користувачі можуть не відображатися в цих списках. У Facebook існують два типи зв’язку із сторінкою: “вподобання” і стеження. Ось їх коротке пояснення: 1. З допомогою меню “Підписники”: 2. З допомогою розділу “Статистика”: 3. З допомогою […]

Коваленко Марія 

Leave A Comment